Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moderator działu "Problemy Techniczne"


Gość

moto-akcesoria.pl we Wrocławiu!!  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lokalizacja na północy Wrocławia, przy wylocie na Poznań (krajowa trasa 5), a dokładnie Sułowska 7 jest odpowiednia?

    • Tak
      1
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja głosuje na CB1 i Danviielda.

Hough!

A właśnie .......... może we dwóch by popróbowali swoich sił ??  Tak po miesiącu. Jest ich tylko dwóch , jak by było więcej to ankieta . A tak sami admin/mod będziecie mogi  zobaczyć który się bardziej nadaje. Będzie to jakiś odnośnik.

Taka zdrowa konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz o co chodzi a drzesz pyska.

WIem o co chodzi chłopie, w kazdym temacie Ty i Magik zostawiacie po prostu burdel że sie rzygać chce, ja tez czasem robię OT, ale nie KUR**A zawsze, ja nie wiem czy Ty masz na koncie chociaż jednego posta z sensem! Koniec OT, nie odpowiadam dalej na żadne posty, jak coś to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIem o co chodzi chłopie, w kazdym temacie Ty i Magik zostawiacie po prostu burdel że sie rzygać chce, ja tez czasem robię OT, ale nie KUR**A zawsze, ja nie wiem czy Ty masz na koncie chociaż jednego posta z sensem! Koniec OT, nie odpowiadam dalej na żadne posty, jak coś to PW

  Zieeeeeeeeeeeew mlask , mlask.  I kto tu syf robi ???

 

 

Marek a Ty tak nic? Wygadany z poglądami podobnymi do moich z pewnością miałbyś wielkie szanse gdybyś zgłosił swoją kandydaturę...W każdym razie ja bym poparł. Wydaje mi się że trochę przesadzasz z tą swoją skromnością... ;)

No jak nie- jak tak.   Czekam, aż moda do kosza będą szukac.  :D  :D  :D  :D  :D  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek a Ty tak nic? Wygadany z poglądami podobnymi do moich z pewnością miałbyś wielkie szanse gdybyś zgłosił swoją kandydaturę...W każdym razie ja bym poparł. Wydaje mi się że trochę przesadzasz z tą swoją skromnością... ;)

 

Podobnych powiadasz ?? Jeśli tak jest faktycznie to chyba zmienię zdanie i będę za eutanazją :P

 

WIem o co chodzi chłopie, w kazdym temacie Ty i Magik zostawiacie po prostu burdel że sie rzygać chce, ja tez czasem robię OT, ale nie KUR**A zawsze, ja nie wiem czy Ty masz na koncie chociaż jednego posta z sensem! Koniec OT, nie odpowiadam dalej na żadne posty, jak coś to PW

 

Wypraszam sobie. Jest to podłe i złośliwe pomówienie z Twojej strony. Twierdzenie, iż w każdym temacie robię burdel, jest bez podstawie, bezzasadne i nieuprawnione, gdyż korzystam z prawa każdego użytkownika tego forum do wyrażania swoich opinii, spostrzeżeń i dzielenia się nimi. Nie Tobie to oceniać........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.