Jump to content
Walgav

Pierwszy motocykl typu chooper, cruiser

Recommended Posts

Fotki będą później, bo dopiero jutro jadę ją odebrać. (ale was takie sprzęty nie kręcą więc po co was gorszyć :P )

Ale za to dziś w tę wiosenną mimo braku swojego moto też sobie polatałam i to dosłownie na zajebistym niebieskim sprzęcie mmmmmmmmmmmm :wub:

Albo kupi i takiego i takiego, i w zaleznosci od humoru sobie posmiga jednym lub drugim...

Albo trzebaby zalozyc wspolny garaz z roznymi sprzetami i umowa, ze sie mozemy moto powymieniac.... to bylby wypas ;):D

Skorpionica - albo zdrada albo dziady z dragstarowni cię przeraziły ?  jednego szadołkarza przygarnęliśmy (zbłądził bo zobaczył Hanie na białych oponkach :P )

Skorpionica - albo zdrada albo dziady z dragstarowni cię przeraziły ?  jednego szadołkarza przygarnęliśmy (zbłądził bo zobaczył Hanie na białych oponkach :P )

Nie kumam  :P 

Hehe Twoja Suzi nie jest dla mnie :) Raczej byśmy się nie dogadali :) Ale czarna Shadow brzmi bardzo ciekawie :)

Cześć! Jeśli chodzi o Maraudera to też się bardzo zastanawiam :) Rozumiem, że mówimy o 800? Słyszałem, że właśnie on ma niewygodne siedzonko dla plecaczka ale skoro dawaliście radę to może nie jest tak źle :) Napisz coś więcej o tym Desperado.

Hallo! To jest Suzuki Desperado z 2000 r. z oryginalnym przebiegiem 48 000km . Motor jest mi znany od 10 lat - doinwestowany. Podaj meil - wyślę fotke.

Yamaha YZF 600 S :wub: zakochałam się 

Ale czarna Shadow już czeka więc trzeba się odkochać  :P (Ale wspomnienia zostaną :blush: )

No to szczerze gratuluje :) A teraz za oknem piękna pogoda więc nic tylko jeździć :)

Hallo! To jest Suzuki Desperado z 2000 r. z oryginalnym przebiegiem 48 000km . Motor jest mi znany od 10 lat - doinwestowany. Podaj meil - wyślę fotke.

Mój mail to [email protected] podeślij te fotki i napisz coś o tym moto :)

Skorpionica - chłopaki na forum DragStarów tęsknią za Tobą wciąż :)

A skąd to wiesz?

już wiem znazałam Cię na forum nick MadBurn  :P  :P  :P 

Teraz muszę zmienić forum na Honda Shadow   :P