Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rangi na forum


.:BadMan:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, aby urozmaicić nam wspólną zabawę na forum, w dniu dzisiejszym zostały wprowadzone rangi użytkowników. 

To początek ciekawych zmian, które mają nadejść wraz z wiosną aby urozmaicić działanie forum,

Daleko nam do wprowadzania rewolucji znanej z czasów wcześniejszych, określiłbym to raczej słowem ewolucja aby dostosować forum do coraz większych wymagań naszych użytkowników. Ze zmian o jakich mogę napisać to zmieni nam się regulamin forum, o czym oczywiście poinformujemy aby każdy z Was mógł się z nim zapoznać, prowadzone są prace nad sklepem z gadżetami forum, jak również będziemy potrzebowali pewną ilość osób do pomocy przy organizacji forum.

 

To na razie tyle, o reszcie będziemy informować na bieżąco

 

pozdrawiamy

Administracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł świetny!

Jaja sobie robisz ??? !!!

 

Pomysł - moim zdaniem  poroniony.

 

Czemu ???

 

Na przykładzie jednego pieniacza z forum. Taki MAREK _SJZ.

Ma moto od paru miesięcy  , gówno wie o mechanice , technice jazdy itp.

Mimo to ,od  czasu jak aktywnie uczestniczy w życiu forum ( 9 miesięcy - max) nawalił ponad  600 postów  i już jest EAZY RIDER.  Miodzio.

Jakiś młody wchodzacy obluka iż ma .... co tam jest najniżej ????  Nowicjusz  ???  Będzie odrazu po tematach skakał aby być już MOTOMINATOREM , CHLEJĄCYM WACHE czy jak indziej.

 

Czemu ja mam nie nastukać więcej postów ??? Polatam po tematach i tu coś skrobnę , tam zacytuję i dodam bużke., itp . itd.

W ciągu tygodnia będę miał max range. I co to da ???

 

 Po co to ???  do tej pory wchadząc raz dziennie miałem ok 20 postów do czytania. Teraz na 100% będzie więcej , i to o wiele.

 

Po co komu licznik postów , rangi , opinie ????

 

Poznasz młodego po postach jego - parafrazując Foresta .

 

 

No chyba że macie wielu modów do pilnowania porządku.

 

Druga sprawa - Nowy regulamin.

 

Forum to są userzy- czyli MY. Pieniacze , maniacy , wielbiciele itp . itd.

 

Może wstepny  regulamin pod jakieś głosowanie - opinie . Może zgłosimy jakieś poprawki ??? Forum jest dla nas i raczej będzie lipa jak będziemy wchodzić a tu nabijacze postów , jakiś Marek znowu się z Magikiem kłóci............ matko  , po uj tu wchodzic ???

 

Sprawa  tych ostrzeżeń.

 

No ja akurat ich nałapałem .

To nie jest forum o  Manga czy innym dziadostwie.  Dajcie w regulaminie że jakiś swiętojebliwy , czy nieletni może się natknąć na urwy czy inne. 

Dajcie dodatkowe pole w avku - obowiązkowe o wieku.  Wiadomo może pociulać.

Tu sa  raczej dorośli. I jak się spotykamy to nie mówimy "psia kostka" tylko uwa mać !!!!

<_<

Po co są te ostrzeżenia , dajcie po  np: 5 ostrzyżeń - zakaz pisania , 10 zakaz wejścia na foruma. Wsio po miesiącu znika.

Będzie czas na przemyślenia ??? -Będzie.

 

(PRYWATA - ja za przeklinanie dostaja co chwila . Inni nie dostają - nie podam przykładów. Ale mi walono za kłótnie  w których przeklinałem. Inni w tematach o kradzieżach czy wypadkach , nie dostawali . :ph34r:

 

Jesio jedno..... oblukałem waszych modów , Adminów. Admini są nowi - widać po  pierwszym poście - cuś robią.  Co z modami ???

 

Macie tu kupę ludzi którzy są szanowani i są na forum od dłuższego czasu.

Czemu nie dacie komuś jednego działu do moderowania - na próbę.  Innemu drugiego. Bez dostepu do moderatorni - rzeżni.

 

Np. Accord  . Mister Twister , nfs .............

 

Mało tych modów i już raczej wypaleni lub poprostu mają ważniejsze sprawy np. życie rodzinne.

 

Do przemyslenia dla miłościwie nam panujących.

 

Forumowy pieniacz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek to chyba pierwszy Twój post w którym zawarłeś jakąkolwiek treść. Wywarło to na mnie ogromne wrażenie, jak widzę dziejące się obok, takie rzeczy, jestem skłonny uwierzyć, że świnie latają ;)

Po chwili potrzebnej na ochłonięcie, po takiej dawce wrażeń oraz kolejnej chwili spędzonej na wnikliwej analizie treści Twojej wypowiedzi. Stwierdzam iż czepiasz się jak pijany plota, a jak się nie podoba to możesz sobie iść...... tam gdzie raki zimują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek. Po co te rangi?  Najzwyczajniej w świecie dla zabawy i urozmaicenia. Większość for internetowych, zwłaszcza motoryzacyjnych ma podpięte rangi użytkowników.

Czy Ci się to podoba czy nie, zostaną one wprowadzone i koniec. Jezeli Ci się nie podoba, zawsze możesz udać się na forum tych "którym się nie podobało".

 

Nie martw się o moderację, bo liczba modów zostanie zwiększona znacząco i będziesz pilnowany jeszcze bardziej :P

 

Regulamin nie będzie poddawany żadnym dyskusjom, ocenom i poprawkom. Już jest. Użytkownicy mają się z nim zapoznać i przestrzegać zasad w nim zawartych.

Nikt nie będzie już patyczkował się z niesfornymi użytkownikami.

5 ostrzeżeń i papa. Refleksje i przemyślenia radze uskuteczniać zanim napiszesz coś niestosownego. Przeklinanie nigdy nie było tolerowane, teraz będziemy gnębić to jeszcze bardziej.

 

Pozdrawiam i namawiam do refleksji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, poniekad to racja natomiast uwazam że zaden licznik czy ranga nie rozwiaze problemu o którym napisałes.
Więc tak czy siak trafne jest stwierdzenie które zawarłes w swojej wypowiedzi.
Co do przekleństw sie zgodze - jawna hipokryzja, wiec albo klniemy i nie wstydzimy sie "polskich wyrażen obelzywych" albo robiony bedzie z tym porzadek.

"Poznasz młodego po postach jego - parafrazując Foresta ."

Co do reszty j/w  Wicher
Pytanie : Ile czasu utrzymuja sie "ostrzezenia"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mysle że pomysł rangi powinien byc jakąs nobilitacja
aby rzeczywiscie rozróznic uzytkownika który ma znaczny staz na forum od nowicjusza,
miałoby to na celu ocene "zaufania" w środowisku, dotyczaca np porad, wypowiedzi.
Z "polubieniem" był świetny pomysł tyle że powinno to działas w 2 strony
aby była mozliwośc dania ujemnej noty za np obelzywe treści(a może juz istnieje taki sposób )?.
Mysle że wtedy nie trzebaby posiłkowac sie adminem, bo każdy z nas "czytających" oceni..
a kazda nastepna osoba przeglądajaca profil danej osoby zobaczy iz ma ujemna statystyke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij .  Dostali admina i teraz muszą się pokazać.  Przerabiałem to.

Niech wszytkim którzy klną  dadzą po warnie za każde przeklństwo i będą sobie tu rządzic...........

 

 

PS- wyłączcie liczniki w śmietniku , offtop-ie itp.  W PA macie takie opcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie : Ile czasu utrzymuja sie "ostrzezenia"?

Są wieczne.Chyba, że któryś moderator ustawi w panelu czas po jakim mają zostać usunięte.

 

Zapomnij .  Dostali admina i teraz muszą się pokazać.  Przerabiałem to.

Uważam, że nie powinieneś już pisać w tym temacie, bo wiem do czego prowadzą takie dyskusje. Przerabiałem to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co przerabiałeś ???  To że forum bez userów będzie zerem ???  To że jako user tworzę to forum i chcę mieć wgląd i wkłąd w tworzenie regulaminu / dawanie propozycji  / poprawek ???

 

Aaaaaaaaaaaa , to jest prywatna własność . Więc tańczcie jak zagramy lub wypier.....- uciekajcie

 

 

na forum tych "którym się nie podobało".

 

 

Już tam jestem. Spokojna Twoja rozczochrana.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze mają w końcu po coś Pcheła przenosił forum na nowy silnik.

Chyba za dużą wagę przykładacie do rano statusów i ocen. Chcecie innych oceniać a spójrzcie na siebie.

Co za różnica jaka ranga, jest to jakiś bonus do IQ czy plus 1000 do zarobków. Wam naprawdę światłowody zrobiły spustoszenie w korze mózgowej. Jakie to ma znaczenie, żeby się tak pluć? Życie zblednie jednemu czy drugiemu z powodu braku maksymalnej rangi.

Idąc prezentowanym przez was tokiem myślenia, faktycznie dojdzie do absurdalnej chęci nabijania postów jedynie dla posiadania ich jak największej liczby, a co za tym idzie rangi

Co do przekleństw, fakt pachnie hipokryzją bo tu cycuś glancuś a na Chudowie mięso lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co przerabiałeś ???  To że forum bez userów będzie zerem ???  To że jako user tworzę to forum i chcę mieć wgląd i wkłąd w tworzenie regulaminu / dawanie propozycji  / poprawek ???

 

Nie martw się. Tendencja zniżkowa nam nie grozi:P

Ty jako user siejesz ferment i nic więcej. Jedyne do czego możesz mieć wgląd to do swoich ostrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage te "martwe płody' na forum to naprawde jest liczebne,
Natomiast obiektywizm posuwa mi cos innego..
Skoro pewne fakty sa niewygodne dla prowadzacych forum  (podobna historia juz była)
to jak mozna mówic w tym momencie o popularności.. czym to jest mierzone? Bo chyba nie w Kilogramach.
Wprowadźcie mozliwośc konstruktywnej oceny danego posta przez innych userów a zobaczycie efekty.

"Kłamstwem jest wiara w demokracje i jej istnienie .. tej nigdy nie było i nie bedzie.
- to Ci sami ludzie którzy jej nauczaja okazuja sie hipokrytami"


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie daje się sprowokować Twoim prymitywnym zaczepką :P

Wicher a nie szło by np Markowi ustawić tak forum, ze post publikował by się po przekroczeniu 600 znaków Wtedy odpada problem z usuwaniem głupot :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher a nie szło by np Markowi ustawić tak forum, ze post publikował by się po przekroczeniu 600 znaków Wtedy odpada problem z usuwaniem głupot :P

Da radę, ale obawiam się, że to i tak niczego nie zmieni :)

Marek sam doprowadzi do katapultacji swojej osoby. Zbieranie ostrzeżeń przychodzi mu łatwiej niż tworzenie konstruktywnych treści.

Usuwam jego posty, bo to spam. Oprócz tego nie chcę mi się po prostu z nim dyskutować,nie ma oczym. Jego przypadek jest szczególny, ale choćby dwoił się i troił, to niczego tutaj nie ugra. Marnuje swój i nasz czas. Mimo wszystko muszę przyznać, że pisze zabawne posty :D

 

Danvield, Ty już sobie odpuść po prostu tworzenie dziwnych teori. Zacząłeś od Rzeźni, GTW i innych pierdół, teraz szukasz gangu celebrytów na forum i paparazzich, którzy będą ich oceniać :)

 

Jak jakiś post ci się podoba to kliknij po prostu w odpowiednią ikonkę ;) Jeżeli nie to olej temat. To nie TapMadel......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobije gwożdzia.

 

 

Wicher - ******

 

Nie posiadasz odpowiedniego uzwojenia aby  dyskutowac.  Masz ten swój panelek admina i ci odj**ało.

Albo mam ci przyklaskiwać albo spadać.

 

A dlaczego wywalasz a nie udowodnisz mi swojej racji poprzez dyskusje ????

 

Tylko nic nie mów że się nie zniżysz itp. 

A przypadek szczególny  to powinieneś mieć na imie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę.............. że ci staje.

Nawet tak seksowne posty jak moje u Ciebie nie pomoga.

masz rację Marek hak czytam Twoje posty to jedyne co mi staje to mózg w poprzek, ponieważ nie chce mi się w głowie zmieścić, że w jedynym przypadku na ponad 5mld ludzi. Ewolucja zatrzymała się zaraz u swojego zarania...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle Marek że zawsze możesz na zywo podyskutowac z adminem.
Czasem pisanie i wyrazenie siebie nie idzie w parze z tym co myslimy,
dochodzi do tego  jeszcze odczyt tej informacji przez "druga" osobe.

Nie Wicher żadne teorie spiskowe. Możesz mnie posadzic o wiele rzeczy,
ale wpychanie zmian na siłe i późniejszego rozłamu(konsekwencji waszych działan)juz nie - to robota "konkretnej" grupy ludzi.
Dziekuję za uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nic nie mów że się nie zniżysz itp. 

 

Wybacz, ale nie :D

Po prostu nie umiem się zmobilizować do rzeczowej dyskusji z Tobą. Nie wiem, rozsiewasz jakieś złe fluidy i może przez to mnie tak onieśmielasz, że mowy i rzeczowych argumentów brak, o poziomie dialogu nie wspomnę.

Z każdym innym z miłą chęcią, ale z Tobą "noł senkju" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.