Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co jest ku*wa ???


Gość Admin123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Admin123

 No siemanero................. Marek_SJZ z tej strony.

Zostałem wyebany z foruma , zablokowany czy jak ???? nie cholery nie umiem się na konto zalogować , żadne przypominanie hasła nie pomaga........ wyskakuje :

-Upsss............... coś poszło nie tak

lub

- błąd w nicku lub haśle.........

Czyściłem kompa i po czyszczeniu - lipa.

 

Może to block lub ban ????

 

 

Jak mnie blokujecie , wywalacie czy inny uj to  chociaż jakieś info na maila bym prosił.  Lub chociaż sms-ik. 

Admin/ mod - dajcie info co i jak , wyjebaliście mnie z foruma = ok , wywalcie i to konto . Ale niech mi ktoś o tym napisze .

Nie wywaliliście??? - To jak mam się kuźwa teraz zalogować ????

Sam już nie wiem..........

Odzyskiwanie hasła o dupe rozbić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zdobyłeś za dużą ilość ostrzeżeń(10), a może Pcheła wprowadził już maksymalną liczbę ostrzeżeń 5=BAN.Pewnie wszyscy niedługo się o tym dowiemy ;)

Twoje konto funkcjonuje prawidłowo, ale na wszelki wypadek wyczyściłem ci konto z ostrzeżeń.

Oprócz tego miałeś wyłączoną funkę powiadomień e-mail od administracji, więc chyba nie mogłeś zostać powiadomiony o nieszczęściu jakie Cię spotkało.

Spróbuj zalogować się ponownie ze starego konta. Jeżeli znowu nie wyjdzie, to będziemy węszyć dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Admin123

Spróbuj zalogować się ponownie ze starego konta. Jeżeli znowu nie wyjdzie, to będziemy węszyć dalej.

Lipa............. BŁĘDNA NAZWA USERA LUB HASŁO.  Hasło z 15-ty raz zmieniane w odzyskiwaniu.............  Może faktycznie Pcheła BANA mi dał...... Sam nie wiem.  

Skoro ban to wywalcie obydwa moje konta i git.

Będę czytał , nie wtrącał sie. Magik się ucieszy.

73 LwG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie kliknąłeś przypadkiem na dole na " zmień styl " Ja w tak kiedyś zrobiłem i poprzednie konto przepadło.

 

To zostało już naprawione - konto nie musiało przepaść - wystarczyła PW

 

Lipa............. BŁĘDNA NAZWA USERA LUB HASŁO.  Hasło z 15-ty raz zmieniane w odzyskiwaniu.............  Może faktycznie Pcheła BANA mi dał...... Sam nie wiem.  

Skoro ban to wywalcie obydwa moje konta i git.

Będę czytał , nie wtrącał sie. Magik się ucieszy.

73 LwG.

Wysłałem Ci wiadomość na PW, byłoby nam niezmiernie przykro gdybyś nas opuścił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.