Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Znikły wątki


onkel pyjter

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

teraz za sprawą moderatorów znikają całe posty!!!!!!!!!!!!!!!! To jest prymitywny sposób szykanowania i kontrolowania rozmów. Cóż czas komuny wrócił "UWAGA, UWAGA FORUM KONTROLOWANE" Cóż może sami piszcie z sobą i wypaczajcie świat na swoje krzywe wyobrażenie. Musze powiedzieć, że już się chyba niżej nie da upaść.

 

Gratuluje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto się zastanowić czemu znikają całe posty <_< prawdopodobnie post usunięty nie wnosi nic do tematu...

To prawdopodobnie powinno zniknąć 80% forum i 90% użytkowników, którzy to tylko martwe dusze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie wątków nie jest najlepszym rozwiązaniem. Sprawą dyskusyjną jest, czy wyrażona opinia w danym wątku jest obraźliwa i wulgarna - dla jednych zapewne jest, dla innych jednak niekoniecznie. Forum skupia osoby o często odmiennym światopoglądzie, którzy mają prawo do wyrażania swych opinii, które czasami nie spotykają się z aprobatą innych.

Zachowanie moderatora powinno być przemyślane i wyważone. Moderator nie powinien patrzeć na wypowiedzi innych przez pryzmat swych przekonań i swoich poglądów - inaczej jego działania nie są obiektywne.

To takie moje ogólnikowe refleksje w tym temacie. Chcąc nie chcąc musimy uszanować poglądy innych, czy nam się to podoba, czy nie... Prawda Magiku?

Tolerancja i zrozumienie powinno charakteryzować nasze forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście MIsterTwister jest w tym temacie jakaś racja natomiast kompletnie nieuzasadnionym jest poruszanie tematyki politycznej, społecznej jak i technologicznej (USB etc) w temacie który tego zupełnie nie dotyczy.
Zważ na to że wypowiedzi magika nigdy nie były konstruktywne i jednorazowe a wręcz zawierały treści fanatyczne, ideologiczne; wywołujące zgorszenie i zamieszanie, trwa to już niestety jakiś czas.
Były także te propagujące niewłaściwe zachowania na drodze, zaczepne etc.
Ocencie sami ile z tych tematów w których zabierał głos było konstruktywnych?
Po przeczytaniu jednej strony wiekszość opuszczała temat z przeświadczeniem że pożądanych treści jednak nie znajda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak być małostkowym moderatorem, który toczy na forum swoje prywatne wojny, nie potrafiąc się samemu bronić. Tylko banować za to, że ktoś inny mam inną opinię. 

 

 

Usuwanie wątków nie jest najlepszym rozwiązaniem. Sprawą dyskusyjną jest, czy wyrażona opinia w danym wątku jest obraźliwa i wulgarna - dla jednych zapewne jest, dla innych jednak niekoniecznie. Forum skupia osoby o często odmiennym światopoglądzie, którzy mają prawo do wyrażania swych opinii, które czasami nie spotykają się z aprobatą innych.

Zachowanie moderatora powinno być przemyślane i wyważone. Moderator nie powinien patrzeć na wypowiedzi innych przez pryzmat swych przekonań i swoich poglądów - inaczej jego działania nie są obiektywne.

To takie moje ogólnikowe refleksje w tym temacie. Chcąc nie chcąc musimy uszanować poglądy innych, czy nam się to podoba, czy nie... Prawda Magiku?

Tolerancja i zrozumienie powinno charakteryzować nasze forum.

 

 

W stu procentach zgadzam się MisterTwistet. A Magik Ci nie odpisze bo go zbanowali. 

 

A jeśli nie potraficie uszanować opinii innych to nie bierzcie się za coś z czym sobie rady nie dajecie. Wywalcie 50 % ludzi z forum i nawzajem liżcie sobie d.. Tak  najlepiej Wam będzie odpowiadać. Ja się pierwsza podkładam. Proszę bardzo. Nie zależy mi na tym aby być na forum na którym jest cenzura i kółko wzajemnej adoracji. Znając życie i tutejszych moderatorów będziecie podejrzewać, że to Magik kryje się za moim loginem, lecz niestety na Waszą zgubę ja noszę spódnicę.  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak być małostkowym moderatorem, który toczy na forum swoje prywatne wojny, nie potrafiąc się samemu bronić. Tylko banować za to, że ktoś inny mam inną opinię. 

 

 

 

 

W stu procentach zgadzam się MisterTwistet. A Magik Ci nie odpisze bo go zbanowali. 

 

A jeśli nie potraficie uszanować opinii innych to nie bierzcie się za coś z czym sobie rady nie dajecie. Wywalcie 50 % ludzi z forum i nawzajem liżcie sobie d.. Tak  najlepiej Wam będzie odpowiadać. Ja się pierwsza podkładam. Proszę bardzo. Nie zależy mi na tym aby być na forum na którym jest cenzura i kółko wzajemnej adoracji. Znając życie i tutejszych moderatorów będziecie podejrzewać, że to Magik kryje się za moim loginem, lecz niestety na Waszą zgubę ja noszę spódnicę.   :P

 

Olka padłem również ofiarą skasowanych postów!!! Ollla Boga. Moderacja pójdzie za to do piekła :o  ! Akurat śledziłem wątek, z którego usunęli moje i magika wypociny i cieszę się bardzo!!! W przeciwieństwie co do niektórych szukam na forum treściwych odpowiedzi, informacji i pomocy. Ale dostaję białej gorączki jak jako początkujący kierowca jednośladu wchodzę na obojętnie jaki temat, a tam co? Kupa i tyle... Magik kontra całe forum. Takie prywaty powinny być prowadzone na PW, albo przy piwie, gdzie można popatrzeć komuś w oczy i powiedzieć (jak to miał zwyczaj magik zza monitora), że spałaś na chemii, jesteś zerem, debilem, bo nie wiesz czym jest woda i ile ma stanów skupienia. Forum zaś służyło mu tylko do podbudowania własnego ego, bo często podkreślał, ze ludzie tu siedzący to jakiś brodzik intelektualny. Zaś odpowiedzi na zadane pytanie w temacie udzielał od święta. W realu zazwyczaj takie docinki kończą się dość szybko i zazwyczaj złamanym nosem - chociaż ja jestem daleki od takich praktyk. Dlatego oprócz wyrażania swoich opinii chyba powinniśmy pamiętać o poszanowaniu adwersarza, bo zza monitora każdemu łatwo rzucać inwektywami.  

 

Jestem przeciwnikiem banowania, ale jeśli posty nic nie wnoszą do tematu to idą do kosza - dla mnie logiczne, bo na każdym forum tak to się robi. A jak bardzo komuś przeszkadza, że ktoś skasował jego wypociny to proponuję przenosić wątek do działu off-top. Tam sobie można pogadać o pierdołach. Tylko obawiam się, że przy udziale magika to co drugi temat by tam lądował. 

 

Ja tam długo z Wami nie goszczę, ale praca moderatorów jak dla mnie wychodzi na + (oprócz banowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz informacji techniczny to zapewne ich nie znajdziesz na ogólnym forum tylko na forach tematycznych odnośnie konkretnych modeli motocykli i jako początkujący możesz tego nie wiedzieć. 

 

To nie chodzi o skasowane posty, bo oczywiście jak ktoś pieprzy trzy po trzy to trza wywali, ale skąd ten ban? Bo co? Bo Magik komuś nacisną na odcisk? Bo spamował?  To od czego są moderatorzy? Chyba od tego, aby utrzymać porządek na forum a nie od wywalania z niego ludzi jak sobie już z nim rady nie dają. 

 

Nie wiem do czego służyło forum Magika i szczerze mówiąc za bardzo mnie to nie obchodzi. Bo to tylko i wyłącznie jego sprawa. Ale przynajmniej było co czytać i było śmiesznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz informacji techniczny to zapewne ich nie znajdziesz na ogólnym forum tylko na forach tematycznych odnośnie konkretnych modeli motocykli i jako początkujący możesz tego nie wiedzieć. 

 

To nie chodzi o skasowane posty, bo oczywiście jak ktoś pieprzy trzy po trzy to trza wywali, ale skąd ten ban? Bo co? Bo Magik komuś nacisną na odcisk? Bo spamował?  To od czego są moderatorzy? Chyba od tego, aby utrzymać porządek na forum a nie od wywalania z niego ludzi jak sobie już z nim rady nie dają. 

 

Nie wiem do czego służyło forum Magika i szczerze mówiąc za bardzo mnie to nie obchodzi. Bo to tylko i wyłącznie jego sprawa. Ale przynajmniej było co czytać i było śmiesznie. 

 

Ano było śmiesznie i w off-topach można było to jeszcze czytać. Co do tematycznych działów to własnie o tych pisałem. I nie chodzi nawet tylko o techniczne sprawy. Ponieważ ostatnio trochę prześledziłem tematów to nie trudno mi zrozumień powód zbanowania magika. Nie jestem zwolennikiem banów, ale kilku osobom na każdym kroku dawał do zrozumienia kim dla niego są (choćby wątek, w którym z nim dyskutowałem użył o kilka słów za dużo na temat moderatora). Jest coś takiego jak netykieta i każdego ona obowiązuje. 

Mnie też nie interesowało po co magikowi potrzebne było forum dopóki głośno tego nie powiedział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie wątków nie jest najlepszym rozwiązaniem. Sprawą dyskusyjną jest, czy wyrażona opinia w danym wątku jest obraźliwa i wulgarna - dla jednych zapewne jest, dla innych jednak niekoniecznie. Forum skupia osoby o często odmiennym światopoglądzie, którzy mają prawo do wyrażania swych opinii, które czasami nie spotykają się z aprobatą innych.

Zachowanie moderatora powinno być przemyślane i wyważone. Moderator nie powinien patrzeć na wypowiedzi innych przez pryzmat swych przekonań i swoich poglądów - inaczej jego działania nie są obiektywne.

To takie moje ogólnikowe refleksje w tym temacie. Chcąc nie chcąc musimy uszanować poglądy innych, czy nam się to podoba, czy nie... Prawda Magiku?

Tolerancja i zrozumienie powinno charakteryzować nasze forum.

 

Jak dla mnie forum techniczne powinno być surowe i bezemocjonalne. Jak serwisówki motocykli - tam nie masz bujnych opisów przyrody :)

Ale to możemy na żywo przedyskutować, bo pewnie nie raz się podczepię do Twoich wyjazdów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Magik komuś nacisną na odcisk? Bo spamował?  To od czego są moderatorzy? 

Czy to takie trudne aby zrozumiec że są pewne przepisy jak i regulamin który obowiazuje?

Wymiana zdan i poglądów? Bardzo proszę od tego jest forum. 

Karygodnym natomiast jest lżenie, obrażanie i wyzywanie pozostałych uzytkowników.

W moim przekonaniu jeżeli do uzytkownika trafia uwaga odnosnie zawartej tresci której jest autorem

a ten mimo wszystko nie respektuje pewnych warunków umownych lub wręcz nadal kontynuuje swoje poczynania,

zasługuje na odpowiednią reakcje ze stony moderatora.

P.s. "Ale przynajmniej było co czytać i było śmiesznie. "

Nalezy przy tym pamietac o odpowiednim smaku "zartów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ja się pierwsza podkładam. Proszę bardzo. Nie zależy mi na tym aby być na forum na którym jest cenzura i kółko wzajemnej adoracji. Znając życie i tutejszych moderatorów będziecie podejrzewać, że to Magik kryje się za moim loginem, lecz niestety na Waszą zgubę ja noszę spódnicę.   :P

 

To, że się podkładasz zapewne nie zainteresuje nikogo z moderacji dopóty, dopóki nie zdobędziesz 5 punktów za przewinienia

 

Jeśli szukasz informacji techniczny to zapewne ich nie znajdziesz na ogólnym forum tylko na forach tematycznych odnośnie konkretnych modeli motocykli i jako początkujący możesz tego nie wiedzieć. 

 

To nie chodzi o skasowane posty, bo oczywiście jak ktoś pieprzy trzy po trzy to trza wywali, ale skąd ten ban? Bo co? Bo Magik komuś nacisną na odcisk? Bo spamował?  To od czego są moderatorzy? Chyba od tego, aby utrzymać porządek na forum a nie od wywalania z niego ludzi jak sobie już z nim rady nie dają. 

 

Nie wiem do czego służyło forum Magika i szczerze mówiąc za bardzo mnie to nie obchodzi. Bo to tylko i wyłącznie jego sprawa. Ale przynajmniej było co czytać i było śmiesznie. 

Moderatorzy poświęcają swój cenny czas i niekoniecznie musi być to czas spędzony na usuwaniu spamu jaki generował Magik. Magika zbanowałem ja a nie Moderator - z resztą ktokolwiek by to nie był zapracował sobie na to, obserwowałem go od jakiegoś czasu i doszedłem do wniosku, że przynosi więcej szkód niż pożytku.  Było co czytać i było śmiesznie? ile razy udzielałaś się w http://www.motocykle.slask.pl/forum/463-fun-joke-etc/ ??

 

tam jest śmiesznie - jest też kupa tematów, w których można luźno porozmawiać - mało zabawnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że się podkładasz zapewne nie zainteresuje nikogo z moderacji dopóty, dopóki nie zdobędziesz 5 punktów za przewinienia

 

Moderatorzy poświęcają swój cenny czas i niekoniecznie musi być to czas spędzony na usuwaniu spamu jaki generował Magik. Magika zbanowałem ja a nie Moderator - z resztą ktokolwiek by to nie był zapracował sobie na to, obserwowałem go od jakiegoś czasu i doszedłem do wniosku, że przynosi więcej szkód niż pożytku.  Było co czytać i było śmiesznie? ile razy udzielałaś się w http://www.motocykle.slask.pl/forum/463-fun-joke-etc/ ??

 

tam jest śmiesznie - jest też kupa tematów, w których można luźno porozmawiać - mało zabawnie?

  Po pierwsze, proszę mi pokazać gdzie jest takie info o przewinieniach? W którym to niby miejscu w profilu jest takie info zawarte? Bo jak widać dojście do tego typu info mają chyba tylko i wyłącznie moderatorzy a nie forumowicze. 

Po drugie, będąc użytkownikiem forum, nie mam w obowiązku komentowania i wnikliwej analizy wszystkich wypocin, które się tutaj pojawiają.

Po trzecie, super ekstra moderatorze obojętnie jak bardzo się kogoś nie lubi nie używa się w sposób obraźliwych słowa "szkodnik" w stosunku do użytkowników tego forum. Oczywiście posta już usunąłeś, ale co nie którzy to przeczytali !!!! (w skrzywionej feldze) I skoro stoisz na straży porządku i ładu to może lepiej zacznij od siebie i pohamuj swój obraźliwy język. 

 

 

Cena czasu jest uzależniona od wartości danej osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Po trzecie, super ekstra moderatorze obojętnie jak bardzo się kogoś nie lubi nie używa się w sposób obraźliwych słowa "szkodnik" w stosunku do użytkowników tego forum. Oczywiście posta już usunąłeś, ale co nie którzy to przeczytali !!!! (w skrzywionej feldze) I skoro stoisz na straży porządku i ładu to może lepiej zacznij od siebie i pohamuj swój obraźliwy język. 

 

 

Cena czasu jest uzależniona od wartości danej osoby :)

 

Ola, ale jak magik obraził moderatora to zapomniałaś? Przytocz wszystkie inwektywy jak już się lubisz wgryzać w temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz rację, bo ja dla Ciebie jestem zbyt drogocenna. :P

 

A poz za tym nie przystoi moderantowi na ignorowanie zapytań użytkownika forum. Prawda? 

 

*Olka* klikasz swój profil i pod awatarem nasz "status ostrzeżeń".
Nazywajmy rzeczy po imieniu
 

Słownik Języka
Polskiego

 

 szkodnik

ten, kto szkodzi, powoduje szkody, straty

 

Czyli użytkownicy tego forum szkodzą Wam w .................... Dokończ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.