Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moja mała produkcja :)


pieczy123

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin nie gadaj, bo filmiki z własnego podwórka o wiele lepiej się ogląda nawet jak nie są jakieś wybitne :)

 

Czy film zachęca do oglądania? Moim zdaniem nie ma tragedii, ale szczena też mi nie opadła :) Może w pełnej wersji będzie lepiej.

Jeśli ktoś chce podnieść swoje ego to jak najbardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes niepowazny - totalny brak wyobraźni.
Kolejny uzytkownik motocykla, który kiedyś bedzie obsrywał pieszego,
bo wtargnie mu na pasy zapominając że jechał 110 po miescie.(to nie jest normalne)
Bloki mieszkalne wyjście z klatki.. bawiące sie dzieci.. masakra.
Wyminiesz tak kiedyś slalomem auto gościa który zmieni zdanie i leżysz na ziemi( 0:30 - 0:39).
P.s. Nakręc ten film na torze

!Stop skurwysynstwu na drodze! albo zaczniemy sami się szanowac albo tworzymy dzungle!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrzucasz filmiki na yt to staraj się zamazywać licznik, od pewnego czasu policja przegląda filmiki i na ich podstawie wystawia mandaty, masz małą szanse na to, ale jak znajdzie sie ktoś życzliwy to podrzuci filmik na [email protected] w Katowicach specjalnie uruchomili taki adres żeby wysyłać tam filmiki YouTube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieczy123- Jeśli poczytasz moje wcześniejsze wypowiedzi w różnych działach to zauważysz że sam łamię wszelkie zakazy i nie znoszę kiedy ktoś mnie poucza. Dlatego z wielką przykrością muszę Ci napisać- źle robisz chłopie.

 

po pierwsze - jeśli lubisz szybką jazdę na krawędzi, jeśli chcesz się oderwać od szarej rzeczywistości i codziennego życia- rób to ale sam dla siebie , nie na pokaz w necie. Rób to z głową, tam gdzie niema ludzi abyś nikomu nie zrobił krzywdy. Przechodnia czy dzieciaka wybiegającego na jezdnię obok domu nic nie obchodzą Twoja pasja ani chęć odstresowania. Potem będzie za późno na żal czy przeprosiny...Jeśli sam zginiesz w czasie takiej jazdy, cóż...odejdziesz jako kolejny z nas który zginął robiąc to co kochał. Przyjedziemy narobić hałasu na pogrzebie, zaświecić świeczkę ale nikt niewinny nie odejdzie wraz z Tobą...

 

po drugie - wśród motocyklistów nie da rady przyszpanować bo wielu z nas lata szybciej lecz się tym nie chwali, bo wierz mi niema czym. Natomiast takie filmiki na forum motocyklowym robią nam jako społeczności złą prasę bo nie tylko my tutaj zaglądamy. Jeśli to zobaczy jakiś dupek to narobi wrzawy w mediach jak to WSZYSCY JEŹDZIMY I JESZCZE SIĘ FILMIKAMI CHWALIMY...

 

po trzecie- Wielki Brat czuwa, jeśli Cię namierzą to będziesz miał problemy... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.