Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

31.07-03.08.2014 Woodstock 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem 2 lata temu na woodstokowym polu!

Super sprawa! Kto tylko może... jechać! polecam osobiscie!

Mały problem byl tylko z zaparkowaniem motocykla ale ostatecznie zostawiłem go obok samochodu znajomych na płatnym parkingu.

Wrażenia nie do zapomnienia!

 

PS. Nie zapomnijcie deseczki pod stopkę bo parkingi są na polach, łąkach ;-) (Puszka po piwku też daje radę)

SIEMA! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem 2 lata temu na woodstokowym polu!

Super sprawa! Kto tylko może... jechać! polecam osobiscie!

Mały problem byl tylko z zaparkowaniem motocykla ale ostatecznie zostawiłem go obok samochodu znajomych na płatnym parkingu.

Wrażenia nie do zapomnienia!

 

PS. Nie zapomnijcie deseczki pod stopkę bo parkingi są na polach, łąkach ;-) (Puszka po piwku też daje radę)

SIEMA! :-)

No właśnie, a ten parking na którym zostawiłeś moto był strzeżony? Jak nie był, to troche strach zostawiać maszyne na widok nachlanych punkowców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, 2 lata temu, jak i rok temu brakło miejsca, i ludzie byli odsyłani, ogólne pole już podobno jest zapchane. Druga sprawa, to pogoda, jak pierdyknie deszczem, to bez spiny będzie można się zatrzymać bo czasu w piz.. ;p 

Jade sam, nikt w tym roku na moto nie chciał jechać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Katowic wyjeżdzamy o 9:00, na bramkach, a dokładnie za bramkami na MOP z McDonalds będziemy w okolicach 9:30. Jak chcesz się dołączyć to dzwoń 720805021

Czy ktoś jeszcze jedzie jutro (30go) z okolic Gliwic, w godzinach ranno - południowych:)? Podłączyłbym się Bacik do Ciebie ale godzinę wyjazdu to macie nieludzką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo linki do zdjęć i filmów :-)

Infrastruktura się rozwija, 4 prysznice zamiast 2, 20 gniazdek do ładowania telefonów.

Brakuje tylko toyów. Staramy się by w przyszłym roku było 20 więcej. Cały PW obsługuje jedna firma i np. na czestotliwość czyszczenia wpływu nie mamy ( jest 2x dziennie ), na ilość też wpływ nie za duży ale powalczymy. W tym roku mieliśmy kontrolę sanepidu bo ktoś zadzwonił ze skargą, że toyki zasrane ale jak pani stwierdziła w porównaniu z tym co na polu to u nas bajka :-)

W przyszłym roku rejestracja będzie szła przez kompa, pozwoli nam to wyeliminować zjawisko rejestrowania się wielu osób na jeden dowód rejestracyjny. Nie chcemy nabijać frekwencji ludźmi z poza środowiska motocyklowego.  Jak macie jakies uwagi po imprezie piszcie, będziemy teraz na etapie podsumowań całości.

Do zobaczenia za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo linki do zdjęć i filmów :-)

Infrastruktura się rozwija, 4 prysznice zamiast 2, 20 gniazdek do ładowania telefonów.

Brakuje tylko toyów. Staramy się by w przyszłym roku było 20 więcej. Cały PW obsługuje jedna firma i np. na czestotliwość czyszczenia wpływu nie mamy ( jest 2x dziennie ), na ilość też wpływ nie za duży ale powalczymy. W tym roku mieliśmy kontrolę sanepidu bo ktoś zadzwonił ze skargą, że toyki zasrane ale jak pani stwierdziła w porównaniu z tym co na polu to u nas bajka :-)

W przyszłym roku rejestracja będzie szła przez kompa, pozwoli nam to wyeliminować zjawisko rejestrowania się wielu osób na jeden dowód rejestracyjny. Nie chcemy nabijać frekwencji ludźmi z poza środowiska motocyklowego.  Jak macie jakies uwagi po imprezie piszcie, będziemy teraz na etapie podsumowań całości.

Do zobaczenia za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jak co roku Woodstock mnie pochłonął i w wiosce zbytnio czasu, nie miałem okazji spędzić, a kontakt ze mną, był mocno ograniczony :D Ogólnie, chciałem pochwalić organizatorów za bardzo dobrą organicację i pomimo tego, że do namiotu praktycznie nie wchodziłem, to ani przez chwile nie spinałem sie, o to czy ktoś, mi czegoś nie wyniesie ;p 
Jedyne co mnie troszke na koniec podkur..ło, to że jak w niedziele, zbierałem się do wyjazdu, okazało się, że w Hornecie brakuje jednego ciężarka kierownicy, choć stał nieruszany, przeze mnie, pod pokrowcem, na ogrodzonym parkingu..  :rolleyes:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety kradzieże się zdarzają ( innemu skradziono sterownik grzanych manetek, komuś kurtkę  ),Parking i pole jest odgrodze od ludzi z zewnątrz ale jeżeli uczestnik motowioski będzie chciał coś zwinąć z cudzego motocykla lub namiotu to nie ma fizycznej możliwości by temu zapobiec chyba, że zrobić parking całkowicie zamknięty gdzie wstęp mają tylko osoby wyjeżdżające do domu a przy każdym namiocie wartownika, który wpuszcza za okazaniem dowodu osobistego. Patrolując ogrodzenie często trzeba było łatać rozkręcane ogrodzenia i nie robili tego raczej ludzie z zewnątrz ( chyba, że przypadkiem spacerowali z kluczem 19 )

 

Kto jeszcze nie widział chłopaki z chopperowo.com nagrali fajny materiał z parady :-)
 

https://www.youtube.com/watch?v=DW2qY0HNhv8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.