Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

31.07-03.08.2014 Woodstock 2014


Rekomendowane odpowiedzi

W ostateczności, może dałoby rade wykupić miejsce pod moto na Toicamp, ale to chyba 25zł za dobe i nie wiem czy jest możliwość wykupienia miejsca pod samo moto.
Choć myślę, że w wiosce nie będzie problemu z miejscem pod sam sprzęt przez cały Woodstock ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne informacje jakie mnie interesują to koszt wjazdu na motowioske, chociaż nie jest to aż tak ważne jak to czy w ogóle da radę tam wjechac w czwartek, z tego co czytalem na jakimś innym forum to ludzie pisali że w tamtym roku od wtorku już nie chcieli za bardzo wpuszczać. No i jak wygląda organizacja na tym parkingu, płaci się jednorazową opłatę za wjazd na te kilka dni i spokój? Jeśli nie zmieszczę się do motowioski, to czy jest jakaś inna opcja bezpiecznego zaparkowania maszyny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksieżyc42.

 

Kiedy planujesz wyjazd? Można się podpiąć w razie czego? W zeszłym roku traska była bardzo udana. :)

siema-pierwszy plan byl zeby leciec na przystanek 30.07      ale moj plecaczek nie dostanie wolnego i lecimy 31.07 godz.05.00 jezeli jest ktos chetny do wspolnego spacerku to zapraszam mozemy sie spotkac na bramkach A4 wjazd gliwice rybnicka O GODZ.05.10     .....LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40zł/kierowca 30zł/pasażer za całość, nie ma znaczenia czy jest się jeden dzień czy kilka

W cenie :

znaczek

2x coś tam z kotła

kawiarenka 24h gdzie kawa i herbata bez ograniczeń za free

 

Do tej pory wszyscy chetni wjeżdżali,jeżeli będą problemy to raczej w piątkowe popłudnie. Mamy duży parking w ostateczności przytulimy motocykl a namiot trzeba będzie rozbić na polu woodstockowym. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z niewpuszczaniem od wtorku. Podejrzewam że chodzi o zamknięcie ruchu kołowego na dojazdach do PW. W tym roku ruch będzie zamknięty w środę. Zakaz nie dotyczy pojazdów z przepustkami i motocykli jadących do motowioski aczkolwiek może się trafić mniej kumata obsada ( były takie sygnały )

pozdro zbychu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacik, dobry pomysl z tym Toicamp, zawsze jakies rozwiązanie. Trzeba by się było dowiedzieć więcej na ten temat. A ma ktoś może jakiś kontakt z jakimś organizatorem tej motowioski? Można by przedzwonić i sie dokładnie opytać jak z postojem samego sprzętu :) 

jestem juz kolejny raz z rzedu i nie slyszalem zeby cos zginelo chlopakom ze sprzetu-sa chlopaki z grupy BOANGERS pilnujacy zeby nikt nie szwedal sie bez potrzeby przy sprzetach.co niektorzy zostawiali na moto kaski i tak wisialy przez ten czas trwania przystanku.....moich zdaniem bez obaw----rozne sprzeta tam sie zjada od HD-po wszelkiej masci.....obcy bez opaski na rece nie wejdzie na wioske chyba ze chce wziasc udzial w paradzie ktora poprowadzi jurek owsiak to musza zaplacic za wejscie.....chlopaki z grupy zapewniaja kawe herbate jest nawet kino jak rowniez zaproszone kapele do nich na wioske--po prostu jest zajeb......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Można by przedzwonić i sie dokładnie opytać jak z postojem samego sprzętu :) 

Nie trzeba dzwonić :-)

Można zarejestrować się w motowiosce, zostawić motocykl na parkingu i rozbić się na ogólnym polu. Oczywiście można korzystać dalej z atrakcji motowioski według życzenia.

 

Co do bezpieczeństwa to chyba każdy ma świadomość, że jak ktoś z mieszkańców motowioski będzie chciał coś skroić z namiotu czy motocykla to to zrobi bo nie mam mozliwości postawienia wart przy każdym motocyklu czy namiocie. Staramy się zabezpieczać teren przed towarzystwem z zewnątrz co też nie jest łatwe bo niektórzy uczestnicy kombinują jak wprowadzić niezarejestrowane, poznane gdzieś na woodstocku towarzystwo. Wyłapujemy potem szwendających się po polu klientów bez opasek. Zdaża się rozkręcanie ogrodzenia, W miarę często patrolujemy ogrodzenie i łatamy ale wystarczy chwila by skroić namiot przez taką wyrwę szczególnie w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano a kaj mocie zbiorka jak sie moga spytac i jaka bedzie predkosc to moze ja bym sie dolaczyl bo trasy za bardzo nie znam :P . ja mam tylko dragstara

Z Katowic wyjeżdzamy 30.07 o godzinie 9:00 i za bramkami na A4 w kierunku Wrocław jeszcze ktoś się dołącza, a dokładnie MOP z McDonalds. Prędkość jaką planujemy jechać to 100-120km/h.

Zapraszamy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.