Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

REJESTRACJA POJAZDÓW!!!


yamaha-suzuki

Rekomendowane odpowiedzi

Agencja Celna Auto Smolny Barbara Dubiel

43-190  Mikołów, Źwirki i Wigury 65a, pokój 301

NIP: 646-212-40-82

Tel 531441617

 

 

W związku ze wzrostem wymagań klientów Agencji Celnych,  ceniąc domenę Klient Nasz Pan pragniemy szybko i skutecznie zaistnieć na rynku kontaktów Klient - Urząd Celny - Urząd Skarbowy - Urząd Komunikacji. Specjalizujemy się w tej branży od wielu lat. Chcielibyśmy aby byli Państwo zadowoleni z jakości naszych usług i dlatego jako pierwsi wprowadziliśmy usługę dowozu dokumentów (akcyza, tablice rejestracyjne) wprost do Państwa domu.
Dzięki temu nie będą Państwo musieli tracić tak cennego czasu.
Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie
- Urząd Celny: wypełnianie, kserowanie , składanie i odbieranie deklaracji AKC-u w imieniu klienta
- Wydział Komunikacji: rejestracja i wyrejestrowanie pojazdów krajowych
   i sprowadzonych
- Dowóz tablic rejestracyjnych na życzenie do klienta
- Opinie Rzeczoznawców Biegłych Sądowych
- WYCENY SAMOCHODÓW W SYSTEMIE EUROTAX
- Tłumaczenia przysięgłe dokumentów wywozowych
- Tłumaczenia dokumentów samochodowych ( wszystkie języki )
- Ubezpieczenia komunikacyjne  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie krzycz - za to ostrzeżonko ewentualnie banan.

Pisanie posta za postem - za to również ostrzeżonko ewentualnie banan.

Jeżeli nie chesz, żeby Twój temat spadł na koniec listy, to wystarczy powiedzieć. Podwiesimy go i spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: Upssss...bardzo przepraszam za niezamierzoną degradację  Pana Admina, nie dostrzegłem awansu :blush: . Gratuluję Michał i życzę owocnej i miłej pracy... :P  :D
 
 
 
 
 
 
........................
CHŁOPAKI I DZIEWCZYNY :o   PRZECZUWAM OSTRĄ IMPREZĘ  -KOLEGA  WICHER STAWIA Z OKAZJI AWANSU W NASZYM FORUM..... :excl:  :P  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: Upssss...bardzo przepraszam za niezamierzoną degradację  Pana Admina, nie dostrzegłem awansu :blush: . Gratuluję Michał i życzę owocnej i miłej pracy... :P  :D

 

 

 

 

 

 

........................

CHŁOPAKI I DZIEWCZYNY :o   PRZECZUWAM OSTRĄ IMPREZĘ  -KOLEGA  WICHER STAWIA Z OKAZJI AWANSU W NASZYM FORUM..... :excl:  :P  :D

No to mam przerąbane.................. <_<

Sorki za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

p. Wicher proszę zatem o podpięcie.... :)

pozdr

Mówisz i masz.

 

:blink: Upssss...bardzo przepraszam za niezamierzoną degradację  Pana Admina, nie dostrzegłem awansu :blush: . Gratuluję Michał i życzę owocnej i miłej pracy... :P  :D

 

 

 

 

 

 

........................

CHŁOPAKI I DZIEWCZYNY :o   PRZECZUWAM OSTRĄ IMPREZĘ  -KOLEGA  WICHER STAWIA Z OKAZJI AWANSU W NASZYM FORUM..... :excl:  :P  :D

O ja j*ebie, sam tego nie dostrzegłem. Żadnej informacji o awansie, kwiatów, hostessy tez gdzieś się pochowały no i szampana nie było.

 

No to mam przerąbane.................. <_<

Sorki za OT.

Chyba raczej ja mam przerąbane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja j*ebie, sam tego nie dostrzegłem. Żadnej informacji o awansie, kwiatów, hostessy tez gdzieś się pochowały no i szampana nie było

 

 

Jak to się mówi- ,,to dopiero jest banda, olali Cię''...Ale nic się nie martw, zawsze szampana możesz kupić sobie sam, a o kwiatach przypomnę kolegom gdy zacznie się sezon (wiosną zawsze cuś będzie rosło, jak nie w rowie to na cmentarzu to z pewnością nie pożałują)... ;)  :P ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.