Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Otwarcie sezonu motocyklowego Częstochowa 2014


Rekomendowane odpowiedzi

myślę że zawsze znajdzie się jakieś miejsce, pytanie tylko kiedy? :)

 

Pisz trasę, którędy chcesz jechać. Ja lecę z Zabrza więc chyba nie podrodze ale może ktoś się dołączy

 

Trasa jest banalnie prosta, trasa 86 i z Czeladzi lądujesz po godzinie w Częstochowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka...a propo kiedy sa Wilkowyje w tym roku???

Wilkowyje są w tym roku 26.04.2014  O godz.11.00 rozpoczęcie na Mąkołowcu przy budującym sie kosciele św,O.Pio Tychy ul. Przepiórek 50  -11.30 wyjazd w paradzie motocyklowej na Wilkowyje  - o godz. 12.00 Msza św. Kościoł MB Królowej Aniołów  ul Wilcza 11                

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem audycje zamieszczoną przez Sorier i pomimo tego, że generalnie nie toleruję telewizji Trwam, to wypowiedź P.Węgrzyna wydaje się wiarygodną i przekazującą fakty o ostatniej historii Zlotu Gwiaździstego. Facet mówi słusznie, że nie jedziemy tam na tzw bibę i kiełbasę tylko pomodlić się o opiekę na sezon. Osobiście nie wierzę w kler, bo wielu z nich żyje w zakłamaniu i pomimo wyznawania szlachetnych poglądów postępują zupełnie odwrotnie, natomiast jest coś lub ktoś, kto czuwa nad nami.

Z moich doświadczeń to fakt, iż pomimo że w jednym sezonie miałem pięć zdarzeń podczas jazdy motocyklem, wyszedłem z nich praktycznie bez szwanku. Czy to tylko szczęście ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem audycje zamieszczoną przez Sorier i pomimo tego, że generalnie nie toleruję telewizji Trwam, to wypowiedź P.Węgrzyna wydaje się wiarygodną i przekazującą fakty o ostatniej historii Zlotu Gwiaździstego. Facet mówi słusznie, że nie jedziemy tam na tzw bibę i kiełbasę tylko pomodlić się o opiekę na sezon. Osobiście nie wierzę w kler, bo wielu z nich żyje w zakłamaniu i pomimo wyznawania szlachetnych poglądów postępują zupełnie odwrotnie, natomiast jest coś lub ktoś, kto czuwa nad nami.

Z moich doświadczeń to fakt, iż pomimo że w jednym sezonie miałem pięć zdarzeń podczas jazdy motocyklem, wyszedłem z nich praktycznie bez szwanku. Czy to tylko szczęście ?!

Po przeczytaniu twego posta tez posluchalem tej audycji .

Do czasu gdy ,,prawdziwi,,motocyklisci wyjechali do gietrzwaldu nie wiedzialem ze zlot na Jasnej Gorze jest  zlotem gwiazdzisty,myslalem ze to na rozpoczecie sezonu   jedziemy do Matki Boskiej Czestochowskiej,prosic  o zdrowie i zycie dla siebie i innych.

Sluchajac ludzi bioracych udzial w tej audycji wydaje sie ze to oni maja racje bijac brawo gdy sluga Bozy(czytaj ksiadz)na kazaniu mowi tylko o polityce,reszta zas to pofajdancy, prowokatorzy,komunisci,po calonocnym imprezowaniu,piciu alkoholu,ogladaniu striptizerek wsiada na motocykle i jedzie  na Jasna Gore,

Nic dodac nic ujac,warto bylo posluchac.

wspolczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wybieram możliwe że zaliczę jedną i druga niedzielę.Wjeżdżam do góry i skręcam w pierwszą w lewo.

Można by zrobić spotkanie ludzi z forum bo w sezonie każdy lata nie ma czasu.

Niestety co roku zlot wygląda coraz słabiej,klika lat wstecz jechało co mogło na dwóch kołach,dosłownie tłumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.