Grzesiek CBR

Otwarcie sezonu motocyklowego Częstochowa 2014

132 posts in this topic

Wchodząc na biuro prasowe jasnej góry zaznaczone są dwie pielgrzymki motocyklistów w kwietniu.

Widocznie sytuacja podobna do zeszłego roku.

Daty podane na stronie to :

13, 27 IV - Pielgrzymka Motocyklistów (I, II grupa)

Dwie daty w sumie dobre bo jak komuś nie pasuje 13 to może śmignąć 27 w sumie kiedyś była jedna data i każdy kto chciał przyjechać to  potrafił to ogarnąć jeszcze nie wiem na którą się zdecyduje pozdro MIKOŁAJ 

Czyli jednym słowem znowu cyrk robią... Sam jeszcze nie wiem na którą pojadę, może gdy podadzą organizatorów poszczególnych to się wyjaśni.

Ja się już boje wypowiadać..... zobaczymy właśnie jak podani zostaną organizatorzy.... aleeee, aleeee dobrze by było jechać... :ph34r: lwg

To jest obowiązkowa impreza w moim kalendarzu motocyklowym. Termin tak w zasadzie jest sprawą drugorzędną. Ważna jest sama obecność, parada...

Czego to ludzie nie wymyślą, by utrudnić sobie życie; zawsze był podany termin, wszyscy co chcieli jechali, było git. a teraz- brak słów...

Dwie daty w sumie dobre bo jak komuś nie pasuje 13 to może śmignąć 27 w sumie kiedyś była jedna data i każdy kto chciał przyjechać to  potrafił to ogarnąć jeszcze nie wiem na którą się zdecyduje pozdro MIKOŁAJ 

pozdrowionka...

26 czyli sobota..,czemu w tym kraju co dobre sie nie kontynuuje i rozwija tylko r..ala,ale w  sumie żyje już troche to powinienem przywyknąć <_<

Szok następny termin 26 sam już nie wiem kiedy jechać ciekawe ile jeszcze będzie terminów może jeszcze nowy termin się urodzi pozdro 

Tak to jest jak polityka miesza się w sprawy do tej pory apolitycznie. Teraz będzie:

-zlot giwaździsty

- księżycowy

-rajd smoleński

-rajd katyński

Tylko na ch.... komu taka propaganda, gdzie ludzie zwyczajnie chcą się spotkać

W zeszłym roku były juz problemy i nawet prezydent Częstochowy chciał cos ugrac w tej kwesti
więc podejzewam że Pan Wegrzyn miał racje.(polityka sie wtraca)
W Polsce cwaniactwo i złodzieje patrza jak się wkręcic i zrobić na czyis plecach kase.

Denvield nie buntuj sie. Globalizacja i multi kulti. Harego juz masz z Chin czy innych Indii, wiec na tego typu imprezach komercja i stragany z chinskimi plastikowymi ciupaskami, i inne pamiatki typu medaliki i swiete obrazki po 2 zeta.Tak to juz jest.bedzie kaszanka na grillu,tyskie - te klimaty.Jak wszedzie.Nie uciekniesz od tego chocbys Harego zamienil na szybką CBRke:)

Tandeta,komercja oraz bazarowa mentalnosc zawsze bedzie szybsza i Cie dogoni.Takiec jedz do Czestochowy, kup kielbase z grilla, wypij tyskie,oraz kup na pamiatke jakies plastikowe gowno i posluchaj disco-polo.Takie mamy czasy.

Ja wubieram sie na JGore 13 04 2014 w tamtym roku tez bylem i bylo duzo motorow a co do dnia 27 04 2014 kazdy ma wybor LwG

do zobaczyska na Jasnej Gorze

Mam nadzieję, że z corocznej mszy na Św. Annie nie zrobi się nigdy podobny cyrk jak z tą Częstochową.

Anna jest duzo lepszo niz Czestochowa wg mnie. Rok temu bylo fajnie mokro :) A jo w meshu przyjechol :)