Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna kawa


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że zimą nudą wieje a w tygodniu ludziska mało czasu mają

wymyśliliśmy z kolegą Flaviem niedzielne spotkania kawowe :)

Dzisiaj o 17 była prapremiera w Kredensie w okrojonym dwuosobowym składzie

ale sympatycznie się pogawędziło przy bezalkoholowym płynie :D

Proponujemy za tydzień zrobić rypleja, niekoniecznie w Kredensie

i tak do czasu aż wsiądziemy na moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten napój kawowy w niedługim czasie przekształci się w jakiegoś Pana Tadeusza, albo Sobieskiego. 

Pomysł fajny, ale nie za dużo juz tych Naszych spotkań? Piątek Bigiel, sobota Kredens (lub Garaż - pomysł Flavia) i niedziela kawka :/

Jak tak dalej pójdzie to wątroba nie wydoli do sezonu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Accord gdybyś był ponentną blondynką to chętnie przyjdę na kawę :D

 

A tak serio to całkiem niegłupi pomysł z tymi niedzielami. Jeśli chodzi o spotkanie RPZ w Garażu to chciałbym świeżakom przypomnieć, że juz tam jedno nasze spotkanie się odbyło :) Lubię ten lokal i chętni mogą rozprostować nogi na parkiecie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Accord gdybyś był ponentną blondynką to chętnie przyjdę na kawę :D

 

A tak serio to całkiem niegłupi pomysł z tymi niedzielami. Jeśli chodzi o spotkanie RPZ w Garażu to chciałbym świeżakom przypomnieć, że juz tam jedno nasze spotkanie się odbyło :) Lubię ten lokal i chętni mogą rozprostować nogi na parkiecie. 

 

stary wyga się odezwał  :P  może i ja bym podskoczył w przyszłą niedzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

 

Accordzik dziękuję za wczorajszą kawkę :)

 

Tak jak Accord napisał - Niedzielna kawka jest luźnym spotkaniem dla osób, które mają ochotę odpocząć i w miłym gronie przygotować się do nowego tygodnia :)

Temat nie będzie przyłączany do RPZ. Jest to całkowicie osobny temat.

 

Kolejne spotkanie przypada na dzień 19.01.2014

Czekamy na propozycję kolejnego miejsca spotkań :) proszę o wypisywanie konkretnego miasta/adresu oraz nazwy przez Was proponowanych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, wszystko fajnie i pięknie, ale jeśli chodzi o tą karuzelę miejsc to dosyć sceptycznie do tego podchodzę, bo wiem jak to może się później skończyć.. Mamy miejsce pewne i sprawdzone, gdzie większość z nas trafia bez problemów. Do Katowic każdy jakoś dojazd ma pochytany, a inne miasta to róźnie to komu może pasować. Gorole do Sosnowca dotrą, ba są już  na miejscu, a co z Hanysami ?  :unsure: Nie wszyscy mają wizy, już Aru płacze :D Dlatego najbardziej mi pasuję stałe miejsce, gdzie wiem że jak będę chciał przyjść to kogoś spotkam w ustalonym miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.