Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bura Suka, Jastrzębie-Zdrój 22 marca 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Impra super, motonogow moc...niestety mój powrot nieudany, kraksa Dniepr znów do renowacji i do odbioru w jastrzebiu...najwazniejsze ze cali w doma poza siniakami... Nieznjomym dzieki za pomoc bo nawet sie nie wymieniliśmy imionami, pseudo lub telefonami lwg

Nie ma za co trzeba sobie pomagać myślę że remoncik szybko sie odbędzie i pewnie sie nie raz spotkamy. LWG.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą organizacją bym nie przesadzał - mały minus dla organizatorów. Taka ilość motocykli i stawanie na światłach.. Trasa powinna być zabezpieczona i szpaler powinien powinien przejść w całości. Skrzyzowania i rona powinny być zabezpieczone, jeśli nie przez policję to przez organizatorów. 

Obawiam się, że nic by z tego nie wyszło. Motocykli było tyle,że przejazd musiał by trwac min. 30 minut. kto by zamknął miasto na taki czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i moja skromna produkcja. Krótki film zrobiony z bardzo obszernego materiału. Niestety nie mogłem zostać do końca imprezy - obowiązki rodzinne :(

W jakości full HD będzie dostępny jutro na www.motosilesia.com.pl

Niestety portal YT strasznie pogarsza jakość publikowanego materiału.

 

 

 

PS

 

link do filmu:

https://mega.co.nz/#!TspE1bCR!PFE8glR8J68P1RmfbGd52j7v6jVKIZPfgYB-QYXXFrU

waga pliku: 290MB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą organizacją bym nie przesadzał - mały minus dla organizatorów. Taka ilość motocykli i stawanie na światłach.. Trasa powinna być zabezpieczona i szpaler powinien powinien przejść w całości. Skrzyzowania i rona powinny być zabezpieczone, jeśli nie przez policję to przez organizatorów. 

 

Trzeba WRM-ów do nas na szkolenie przysłać :P

W kwestii parady oczywiście :lol:

 

Obawiam się, że nic by z tego nie wyszło. Motocykli było tyle,że przejazd musiał by trwac min. 30 minut. kto by zamknął miasto na taki czas. 

 

Nie zamierzam się tłumaczyć bo też nas zaskoczyła taka ilość sprzętów - oczywiście pozytywnie :D ale niestety paradę na rondzie poszatkowali niebiescy (pewnie ze względu na ilość motocykli) no i zaczęło się stawanie na skrzyżowaniach, których później już nie było sensu trzymać. Dzięki za propozycję szkolenia :) ale raczej przydałoby się ono tym drugim, co zamiast pomagać to jeszcze to wszystko rozwalili  :P. Ostatnie skrzyżowanie przed rondem, przy wjeździe na główna było obstawione i tam wszystko szło zje,,,iście i kwieciście :D. Najważniejsze że całą parada odbyła się bezpiecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklarz , imprezy organizowane przez Was są tymi z półki The Best !! :)

Z tym szkoleniem to taki żarcik był bo wiem że potraficie zabezpieczyć przejazd (nie raz widziałem)

a że niebiescy spieprzyć potrafią to też wiemy :P

Chociaż u nas współpraca ze służbami przy paradach jest można powiedzieć, idealna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tradycyjnie Bura Suka daje się we znaki po jej utopieniu, ale widocznie taka tradycja i ostatnie jej podrygi:)

 

W imieniu organizatorów dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie, mam nadzieję, że pomimo małych niedociągnięć w przyszłym roku zobaczymy się ponownie. Dziękuję, za spokój na imprezie i zastosowanie się do regulaminu :) Jak nas nie zamkną za zablokowanie miasta to widzimy się na Nocnym wjeździe na Równicę 30 sierpnia :)

Jeszcze raz wielkie wielkie dzięki i wielki szacun dla WAS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, mój pierwszy zlot jako uczestnik, co prawda na plecach mojego znajomego, ale zawsze coś. Może w Częstochowie zawitam już na swoim sprzęcie  :wub:.

 

https://plus.google.com/photos/111773950548274476469/albums/5993692490572453009?partnerid=gplp0 - tutaj również znajduje się kilka zdjęć : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie umieściłem całego materiału na YT - byłby ponad godzinny film - pewnie nikt by go nie oglądał. Staram się umieszczać w sieci materiały do 10min - takie jeszcze od biedy można strawić :)

W wolnej chwili opublikuję cały materiał, na pewno więcej ludzi na mim się odnajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.