Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bura Suka, Jastrzębie-Zdrój 22 marca 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Lecimy jeszcze na Kato po dwie osoby i stamtąd na Auchan do Mikołowa po Rysia i spółkę i później na burą :)

Myślę że sie wyrobymy :D Koło 12 na BP będzie czekał diter czarną Z-etką :)

Ja się wyrobię na za 5 dwunasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam male zamieszanie organizacyjne, jestem umówiony z A. na BP kolo auchan w mikolowie na 12.30 by wystartować potem dalej na tychy, wiec chłopaki na OBI Katowice musimy albo wylecieć 12.15 by zdazyc do miko albo polecimy osobno, ja będę 12.00 pod obi i jak ktoś będzie to wg pierwotnego planu start 12 możemy brykac:) a jak nie to widzimy się na miejscu i tak:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze bedzie turystycznie zółw zabiera ze soba plecak moj plecaczek sie rozchorowal wiec jade solo i nie zamierzam pedzic 

 

Ja też się piszę na żółwie tempo :)  z Suzi to my się dopiero poznajemy :)

 

Reasumując  : Chętni z Zabrza i okolic Stacja BP 3 maja 101 Zabrze

Godzina 12:40

 

https://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&channel=sb&q=zabrze+3+maja+101&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x47113259e8d2f32d:0x5335c1231562ec20,3+Maja+101,+Zabrze&gl=pl&ei=_ywsU7GTOdLo7AaHjYDQAQ&ved=0CCoQ8gEwAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z ekipą zbieramy się między 13 a 13.30 na Shellu w Pszczynie. Będzie wstępnie minimum 15 maszyn. Jeśli ktoś ma ochotę się dołączyć to zapraszamy :) Pół godziny wcześniej część ludzi zbiera się w Tychach i Bieruniu, a na 13 wpadają do nas, info na pw :)

 

jak juz zapraszacie to ja skorzystam z zaproszenia i sie dołacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia, proszę przeczytać regulamin.

Panie i Panowie moturzyści, bardzo proszę o rozwagę podczas dojazdu na imprezę i podczas całej imprezy.Bura Suka nie powiedziała jeszcze ostatniego zdania, na drodze leży jeszcze mnóstwo syfu, który zmniejsza przyczepność, miejcie to na uwadze!

Podczas samej imprezy i parady obowiązują nas przepisy o ruchu drogowym, więc miejcie to na uwadze dlatego przedstawiam krótki regulamin.

1. Organizator zawsze ma rację!

2. Jeśli masz wątpliwości patrz pkt. 1

3. Jeśli chcesz polatać na gumie to zapraszamy na lotnisko Bemowo!

4. Jeśli chcesz polatać po jednym małym to przesiądź się na XBoxa

5. W paradzie jeździmy na tzw. zakładkę, jeśli nie wiesz jak wygląda takie coś spójrz na zamek w spodniach.

6. Parada to nie tor wyścigowy, ścigać się możesz na torze do gry w kapsle.

7. Jeśli się zgubisz to dzwoń na tel. alarmowy 112

8. Jeśli jakiś debil niezmotoryzowany wejdzie na pasy to nie przejeżdżaj go i zrób manewr omijający,.Będziesz miał satysfakcję, że ominąłeś debila.

9. Kask służy do tego aby Ci mózg nie wypłynął podczas nagłego tarcia o asfalt, więc miej go na makówce.

10. Można strzelać z wydechu, aż rura odpadnie.

11. Chcesz palić gumkę to pal, ale w razie czego sam czyścisz asfalt tudzież chodnik.

12. W sprawach nie poruszanych w regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa podejmowane przez SEJM, z tym nie należy dyskutować.

13. Masz obowiązek bawić się do "bulu"

14. Oczywiście obowiązuje zakaz narzekania na organizację imprezy:)

Pozdrawiam "SYKI"-kierownik KO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.