greg7214

Bura Suka, Jastrzębie-Zdrój 22 marca 2014

226 postów w tym temacie

Bura Suka 22 marca 2014 Jastrzębie-Zdrój

Klub motocyklowy WRM MC POLAND CH. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ zaprasza na imprezę Motocyklowe Pożegnanie BUREJ SUKI ZIMY w Jastrzębiu-Zdroju.
Zbiórka w Jastrzębiu-Zdroju. 
Parada motocykli ulicami miasta, egzekucja czyli palenie i topienie Burej Suki Zimy a potem koncert i inne atrakcje towarzyszące.

Szczegóły podawać będziemy na bieżąco.

Zbiórka i parada godz. 14.00 przy McDonald's w Jastrzebiu-Zdroju.

ok. 15.00 impreza w Parku Zdrojowym ul.Witczaka

After Party - po imprezie w Parku Zdrojowym - w klubie przy ul.Ranoszka 24 (były dworzec PKP Moszczenica.)

Podczas imprezy robimy również zbiórkę art. szkolnych dla dzieci z domu dziecka!

Przywieź i wrzuć je do kosza przy scenie.

Chodzi nam min o:

linijki, ołówki, długopisy, farby, mazaki, kredki, flamastry, bloki, zeszyty itp.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym roku planuję być :):) choć bura suka nie zawitała jeszcze do nas :P

Zawsze kwa mać w soboty. Wszystkie zajebiste impry są w soboty....... cholera. :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

A co ? Chciałbys imprezy w poniedziałki ??  :unsure: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A, że się zapytam, kiedy mnie ominęło przywitanie burej suki... na razie pogoda jesienna, a zimy ni chu-chu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też jade, imreza zacna od czegoś trza zacząć sezon. W tamtym roku troche mroziło jak wyjeżdzałem w południe to było -4 stopnie a jak wracałem o 18 to -7 , teraz to tyle w minusie się nie zapowiada i tak damy rade chyba ze zasypie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze kwa mać w soboty. Wszystkie zajebiste impry są w soboty....... cholera. :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

nie dojechales na wesele to moze w Jastrzebiu sie zobaczymy :) juz koluj wolne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ubranko już ma kupione, tradycyjnie białe. Główka też już jest, nakarmi się Sukę tylko sianem i będzie czekać pogrzebu.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeśli wybiera się ktosik z Miko lub Tych to chętnie dołącze.....

jesli bedzie chociaz 5 stopni na plusie to jade na bank, pewnie bedzie nas wiecej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej Syki jak zwykle  biore swojego czarno pomarańczowego potwora  i jade  pogoda nie straszna no i atmosfera jak zawsze spoko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz