Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kupno GSRa 750


Wicu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zastanawiam się nad kupnem GSRa 750 i wpadł mi w oko ten egzemplarz:

http://otomoto.pl/suzuki-gsr-750-M3860390.html

 

Byłem dzisiaj zobaczyć ten motocykl i umówiłem się na jazdę próbną, ale cena za 'zastaw' za jazdę próbną jest bardzo zaporowa.

 

Możecie podrzucić jakieś rady odnośnie tego modelu? A może ktoś z was już go oglądał?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się, że ktoś nie chce dać Ci się karnąć swoją maszyną, która kosztuje przecież niemało. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup tego modelu i bierzesz pod uwagę ten przedział cenowy...to co stoi na przeszkodzie by wyłożyć tą kasę? A co będzie jak nie daj Boże zaliczysz szlifa, albo dzwona? Kto zapłaci za naprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że była ;-)

MisterTwister, rozumiem jak i po co dziala zastaw, ale kwestia brania kredytu tylko po to, zeby sie przejechac na moto który niekoniecznie kupię może spowodować pewne wątpliwości - stąd ten temat na forum. Dodam, że motocykl stoi w komisie. A szkoda, bo moto bardzo mi się podoba.

Znacie ludzi, którzy śmigają na takim sprzęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w salonie w Motofrajdzie musiałem położyć na stół 10tys. zł żeby karnąć się moim bandziorem....

Co innego przymierzyć się do moto, usiąść za kierownicą, sprawdzić jak się w nim czuje - a co innego jazda próbna.

Nigdy nie wiesz, czy ktoś po prostu nie chce się tyko przejechać - różnie z tym bywa. 

Ja osobiście nie dał bym nikomu zrobić takiej próbnej rundki - nawet potencjalnemu nabywcy.

Tak jak pisze kolega wyżej. Połowa kasy na stół, dowód osobisty do łapy i wio...można śmignąć rundkę.

Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to tak jest że jak chce się kupić to najlepiej żeby wszyscy dali nam na ładne oczy.A jak się sprzedaje swoje to kasa do łapy i nie ma innej opcji.

No, a co... nie będzie mi sprzęta objeżdżał kolo co ledwo zdał prawko, albo jeździł czopkami a mu sport się marzy. Najwidoczniej mam piękne oczy, albo pięknych kumpli, którzy wyglądają na wartościowych, że stykają za zastaw :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.