Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam !


Czmiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów

Mam na imię Rafał, mam 28 lat, jestem z Chorzowa  i póki co jeśli chodzi o dwa kółka to jeżdzę na Kellys'ie Magic Master'ze z 2012 :)
W nowym roku planuje zrobić prawo jazdy i kupić używanego Suzuki Bandita 600 do ok. 6000 zł.- wszystko tak by móc jeździć wraz z rozpoczęciem sezonu
Aktualna liczba znajomych ze środkowiska: 0
Ucieszę się z ewentualnej pomocy przy kupnie maszyny oraz info o serwisach itd, ale to później.

Raz jeszcze witam i Szczęśliwego Nowego Roku 2014

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam imiennika,Bandyte polecam jako 1 moto.Osobiscie po sezonie raczej będę zmieniał bandziorka na cos mocniejszego,cos powyżej 100 KM bo mimo wszystko te 78KM bandyty szału nie robią:)  pozdro i do zoba na trasie

PS do 6tys kupisz cos sensownego,ja za mojego dałem 6200 z 98 roku i jest dość zadbany i wyposażony,także szukaj  jeszcze raz szukaj,aa no i powodzenia w zdawaniu na prawko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że takie roczniki mają zazwyczaj kilka razy cofnięte liczniki :(

Na dzień dobry masz do roboty rozrząd, luzy zaworowe, oleje, tarcze i klocki hamulcowe filtry, opony...

Musisz na starcie mieć w kieszenie ok. 3tys. zł ;)

Warto sprawdzić przy tym geometrię ramy, poddać moto gruntownemu przeglądowi - to kolejnych kilka stówek....

I z magicznej kwoty 6tys. zł robi nam się wydatek 9tys. by móc ze spokojną głową wyruszyć w trasę.

Chcąc po sezonie zmienić moto zostajesz ze sprzętem z lat 90-tych i wież mi - tej kasy już nigdy nie odzyskasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mister Twister,powiem Ci tak,moto kupiłem z udokumentowanym przebiegiem 70 tys,więc jak na ten silnik to  dopiero polowa jego zycia.Rozrząd wymieniany przy 50 tys,wiec jeszcze ze 20 tys objedzie,zaworów nie slychać,ale jak będę dawał gaźniki do roboty to i tez dla pewności zawory mi kolega wyreguluje.Olej swiezo co wymieniony,opony prawie ze nowki,hamulce ok.Także jak się dobrze poszuka to można trafic okazje.Ponadto na wyposazeniu,kufer,szybka puign,hamulce w oplocie,progresywne sprężyny w zawiasie,grzane manetki,gmole:)Zrobilem już bandyta 1500 km i jest ok,jedynie co to akuś musze kupic bo już swoje wysłużył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.