Skocz do zawartości
zbych47

BMW K 1200 LT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem tego forum, prosze więc o wyrozumiałość w odczytywaniu moich wpisów.

Do rzeczy. Jest do sprzedania BMW K 1200 LT 1999r z przebiegiem ok. 40 000 km., w przyzwoitej cenie. Sprzedawca udziela gwarancji

na 1m-c. ewentualnie na 1000km., a za niewielkie pieniądze można wykupić gwarancje na pełny rok. Gwarancja obejmuje między innymi przebieg,

bezwypadkowość itd.

Pytanie moje czy warto go kupić. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem tego forum, prosze więc o wyrozumiałość w odczytywaniu moich wpisów.

Do rzeczy. Jest do sprzedania BMW K 1200 LT 1999r z przebiegiem ok. 40 000 km., w przyzwoitej cenie. Sprzedawca udziela gwarancji

na 1m-c. ewentualnie na 1000km., a za niewielkie pieniądze można wykupić gwarancje na pełny rok. Gwarancja obejmuje między innymi przebieg,

bezwypadkowość itd.

Pytanie moje czy warto go kupić. 

Bez zdjęc, ogłoszenia, ceny itd,, nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. 

Co do samego motocykla, dużo o nim zostało już powiedzine, to sprawdzona maszyna, ma swoich zwolenników i przeciwników, zależy czego oczekujesz.

Podaj wiecej info, nie tylko o tym jaką gwarancję daje sprzedawca.. Zreszta, 15 letni motocykl turystyczny z przebiegiem 40k km? Nie żebym coś podejrzewał, ale....  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeśłi przebieg jest faktycznie oryginalny (to bylby faktycznie rodzynek), to ta maszyna dopiero jest świeżo dotarta ;) ale uważaj an handlarzy w beemkach robią sporo przekrętów jak zreszta w każych motocyklach.

Najlepiej zapodaj zdjęcia i info na forum tutaj i na forum bmwmotoklub - tam napewno doradzą wiele

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta