Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

zakup pierwszego motocykla


artur henley

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich motocyklistow. Zwiazku z faktem iz jestem początkującym motocyklista przymierzam sie do zakupu pierwszej maszyny. Mieszkam pod londynem wiec do polski kawalek drogi mam a znudzily mi sie podroze samolotem i autem. Do rodziny mam ok 1450km chcialbym sobie robic min raz w miesiacu podroz do polski. (Ale rowniez chcialbym nim jezdzic do pracy).Co byscie mi doradzili. Budzet moj to ok 15000zl. 3 motocykle chodza mi po glowie od dluzszego czasu ale jednak wole zapytac o zdanie innych uzytkownikow. Pierwszy to bmw 1200rs drugi cbr xx,ale najbardziej to r1.

Co byscie mi doradzili prosilbym o plusy i minusy.

Z gory bardzo dziekuje za pomoc

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się że przymierzasz się.... Jupi. Możesz to robić gdzie indziej? Co Ci powiedział wujek Google na temat Twoich wyborów. Weź wyklikaj poczytaj, a na końcu pytaj.

Bo na razie nie masz pojęcia co piszesz. Brzmi to mniej więcej tak jaki alkohol polecacie do najebania się w trupa, jeszcze nigdy tego nie robiłem, ale chciałbym się zresetować raz w miesiącu. Czy lepszy będzie apsynt, czy sake, a może woda mineralna?

PS najpierw dowiedz się czym różni się turystyczne endudo od sport turystyka, a czym jest maszyna sportowa. Juz pomijam pojemność jak na pierwsze moto......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.