Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

zakup pierwszego motocykla

Recommended Posts

Witam wszystkich motocyklistow. Zwiazku z faktem iz jestem początkującym motocyklista przymierzam sie do zakupu pierwszej maszyny. Mieszkam pod londynem wiec do polski kawalek drogi mam a znudzily mi sie podroze samolotem i autem. Do rodziny mam ok 1450km chcialbym sobie robic min raz w miesiacu podroz do polski. (Ale rowniez chcialbym nim jezdzic do pracy).Co byscie mi doradzili. Budzet moj to ok 15000zl. 3 motocykle chodza mi po glowie od dluzszego czasu ale jednak wole zapytac o zdanie innych uzytkownikow. Pierwszy to bmw 1200rs drugi cbr xx,ale najbardziej to r1.

Co byscie mi doradzili prosilbym o plusy i minusy.

Z gory bardzo dziekuje za pomoc

Pozdrawiam

Artur

Guest *magik*

Cieszymy się że przymierzasz się.... Jupi. Możesz to robić gdzie indziej? Co Ci powiedział wujek Google na temat Twoich wyborów. Weź wyklikaj poczytaj, a na końcu pytaj.

Bo na razie nie masz pojęcia co piszesz. Brzmi to mniej więcej tak jaki alkohol polecacie do najebania się w trupa, jeszcze nigdy tego nie robiłem, ale chciałbym się zresetować raz w miesiącu. Czy lepszy będzie apsynt, czy sake, a może woda mineralna?

PS najpierw dowiedz się czym różni się turystyczne endudo od sport turystyka, a czym jest maszyna sportowa. Juz pomijam pojemność jak na pierwsze moto......

Po pierwsze to moze zapisz sie na kurs prawa jazdy i zobacz jak to jest prowadzic jakikolwiek motocykl. Tak to nie wroze ci dlugiej kariery jak masz takie podejscie. A po drugie zacznij od mniejszych pojemnosci a nie od maszyn co maja prawie po 150 KM

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.