Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[FOTORELACJA] - W krainach Albionu


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

zima za oknem, motocykle śpią w garażach.

Jeśli ktoś miałby ochotę powspominać sobie letnie wojaże lub zaplanować własną podróż zapraszam do przeczytania fotorelacji z kolejnej mojej wyprawy. Tym razem wybrałem się dookoła Anglii, Szkocji i Irlandii. Wyprawę zorganizowałem samotnie, podróżowałem z pasażerką na Transalpie 650. Reszta planu jak zawsze: samowystarczalność, namiocik w plenerze i jak najwięcej wrażeń :)

94kw.jpg

Opis, fotki i filmy n.t. wyprawy dostępne pod adresem:

http://www.globtroter.pila.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=64:w-krainach-albionu&catid=1:podroe-zagraniczne&Itemid=10

Zapraszam i życzę miłej lektury.

Jeśli ktoś ma ochotę proszę komentować, pytać itp. W miarę możliwości odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:).

Zwiedzałem tylko Irlandię, samochodem, ale byłem i na Grobli Olbrzyma; mam dyplom przekroczenia tego mostu linowego. Zamku na skale nie zwiedzałem, bo był płatny ale przeszedłem pod nim. Cześć zamku się zawaliła grzebiąc w ruinach służbę. Jeszcze wiele dni po zawaleniu było słychać ich jęki. W drodze powrotnej do bazy w Irlandii odwiedziliśmy Belfast. Przy tym mieście, Dublin to jak wieksza wioska. Klify Moheru oglądałem z morza, bo popłynęliśmy na jedną z Arany Insel. Mozna tez wynając samolot i przelecieć nad klifami. Najdalej na południu byliśmy w Cork i zwiedzali Blarnej Castle. Tam na wieży na zewnątrz jest kamień; gdy sie go pocałuje dostaje się dar elokwencji http://corkweekendwonders.wordpress.com/2011/12/05/fancy-a-kiss/

Ludzie w Irlandii to jak południowcy, życzliwi, ciekawi i wioda ludzkie życie. Przed 9.00 nikt nie pracuje, bo trzeba zjeść przecież śniadanie przed pracą, a w weekendy puby pękają w szwach; Guiness leje się jak rzeka.

W sumie 2 x 2 tygodnie, 2 x 2800 km, 2 x 1400 zdjęć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.