Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Siłownia--zimną dbamy o siebie.


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze by się ruszać, a czy będzie to siłka, fitnes czy boks to już indywidualna sprawa każdego :)

Ja tam preferuje ruch za który płacą i mam go w nadmiarze. Mimo wieku brzucha nie mam (i to bez diety :P i siłowni) i chociaż Szwarcenegera w młodości nie przypominam to swojej budowy wstydzić się nie muszę. Mało tego zawsze jakiś grosz na benzynkę czy inne duperele do motocykli wpadnie.

Przeto zachęcam do bardziej pożytecznego wykorzystania swoich mięśni i sił. Np. praca na budowie po skończonej nauce czy szychcie, zrzucenie węgla sąsiadce staruszce, pomoc w wolnym czasie przy przeprowadzkach, zimą odśnieżanie (koniecznie łopatą :P ) i pchanie niechcących zapalić samochodów oraz wiele innych zajęć. Otwarcie nowego sezonu nastąpi szybciej niż się wydaje więc warto mieć i mięśnie i zaskórniaki... :P  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeźbę lub masę robi się w kuchni przede wszystkim.. :)

to akurat jest prawda,moglbym powiedziec ze tym myślokształtem-jesteś na kursie i scieżce.

Dodam od siebie ze mozna to tez robic w piwiarni, ile sie kuflem namacham to nie wspomne zeby tutejszych kulturystow-pakierow nie zawstydzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie czytałem wszystkich postów bo dopiero teraz znalazłem temat, tylko co niektóre przeczytałem i rzucił mi się post z pierwszej strony Mariana. 
Ja ćwiczę od 6 lat przy czym od 3 regularnie pływam, to jest jak każdy inny sport, bieganie, siatkówka, piłka, żagle, siłowania jak to wszystko to zainteresowanie, coś co lubimy robić i widzimy efekty. Powiem wam szczerze, że wielkie siłownie gdzie są te opisywane wcześniej laski to tak serio nie są świetne miejsca do ćwiczenia, ja wolę swoją osiedlową siłownie, po prostu każdy robi to co lubi. A moim zdaniem każdy sport czy zainteresowanie to świetna sprawa ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie silka to super sprawa,mam 46 latek,3razy w tygodniu pakuje po ok 1godz,pozatym rowerek,dobrze sie czuje i sylweta jest normalna.Mam kumpli lekko po trzydziestce-piwsko,pilot i komputer no i dobre papu.Zamias normalnego brzucha zwykly gnojok,byle by kogos z nich nie rozerwalo bo bydzie kupa smrodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.