Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Siłownia--zimną dbamy o siebie.


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

No właśnie piękny sport, przykro tylko, że jest aż tak niszowy. Moim zdaniem miasto (chociaż miasto) powinno refundować jakiś nagrody roczne dla zawodników osiągających sukcesy. Jak trenowałam i zdobywałam naprawdę wysokie miejsca to otrzymywało się od sponsorów jakieś odżywki, koszulki.. i to było tyle. Raz na rok było spotkanie z prezydentem i otrzymywało się trochę większe nagrody, np torbe z NIKE  :lol:

 

No ale ktoś uprawiający ten sport musi go naprawdę lubić, bo wszystko co wkłada w siebie jest tylko dla niego. 

 

Szokiem dla mnie jest to, że mimo wszystko dużo kobiet trenuje wyciskanie i nawet trójbój - BRAWA DLA NICH :) jak by nie było sport nie należy do prostych :) Wymaga wiele poświęcenia i wyrzeczeń :)

Dobrze prawisz;)u nas to liczy się przede wszystkim piłka nożna a o dofinansowaniach do sportów siłowych czy też atletycznych można sobie pomarzyć.Mamy wiele ukrytych talentów tylko nie maja zaplecza na konkretne treningi oraz żeby wyjść i się pokazać.

 

Cóż POLSKA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, wygląda to obleśnie :P raczej chodziło mi o http://www.motywujemy24.pl/3371/fit_cialo.html - i nawet nie musi być aż tak bardzo, ja np ćwiczyłam i wyglądałam mniej więcej tak: http://www.motywujemy24.pl/3430/fit_motywacja.html

a teraz wygladasz jak? :D jesli zaprzestalas cwiczyc? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nikt nie mówi tutaj, żeby kobieta była bardzo rozbudowana. Wszystko w granicach rozsądku. Ja 4 lata trenowałam wyciskanie, próbowałam w 3boju i wyglądam normalnie :) nawet byś nie powiedział, że trenowałam :)

Nie no OK wszystko w granicach rozsądku tylko gdzie są wyniki tam brakuję rozsądku  trenowałem kilka ładnych lat sporty walki były w grupie dziewczyny i powiem ci że naprawdę chyba nie ma takiej ilości alkoholu żebym mógł chcieć się przy którejś z nich obudzić.

 

hehe chyba muszę to zobaczyć jak wyglądasz normalnie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Trochę odświeżę temat. Od grudnia regularnie walczę z moim zbędnym balastem zalegającego tłuszczu. Opięty kombinezon motocyklowy stał się w końcu luźny ? to mnie zmotywowało do podjęcia walki o zrzucenie kolejnych zbędnych kilogramów. Ktoś z Was w ten zimowy czas walczy podobnie jak ja z nadwagą? Jak sobie radzicie?

Ja postawiłem sobie dosyć ciekawy cel - jak schudnę 20kg kupuję nowy motocykl ? Małżonka na początku sceptyczna, w końcu z wielkim powątpieniem zgodziła się na taki układ. Mam więc jak widać duuuużą motywację ? A u Was jak to wygląda? Macie podobne noworoczne postanowienia?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.