Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Siłownia--zimną dbamy o siebie.


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

ja znowu z kumplem na strychu mam tylko drążęk  ;)

 

robimy coś na zasadzie kalisteniki- podciąganie i różnego rodzaju pompki. 

na silownie rok chodziłem i w ćwiczeniach na strychu jakoś bardziej się odnajduje.

poza tym dwa razy w tyg dokładam sztuki walki i jakoś to leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja znowu z kumplem na strychu mam tylko drążęk  ;)

 

robimy coś na zasadzie kalisteniki- podciąganie i różnego rodzaju pompki. 

na silownie rok chodziłem i w ćwiczeniach na strychu jakoś bardziej się odnajduje.

poza tym dwa razy w tyg dokładam sztuki walki i jakoś to leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian z boksem to nie ma nic wspólnego, zwykłe obijanie worka. A siłka na ogródku super taki swojski klimat.

nie wiem jakie masz doświadczenie z boksem lub innymi sportami walki, ale ja nie wyobrażam sobie sportów walki, bez treningu na worku, a mam 7 lat doswiadczenia w kick-boxingu w treningach jak i na zawodach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie masz doświadczenie z boksem lub innymi sportami walki, ale ja nie wyobrażam sobie sportów walki, bez treningu na worku, a mam 7 lat doswiadczenia w kick-boxingu w treningach jak i na zawodach. 

No to dziwię się że popełniasz tak podstawowe błędy jak praca nóg, balans ciałem, trzymanie gardy, o wyprowadzaniu ciosów nie wspomnę. Wygląda na to że przez 7 lat miałeś trenera z dupy jak to się mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziwię się że popełniasz tak podstawowe błędy jak praca nóg, balans ciałem, trzymanie gardy, o wyprowadzaniu ciosów nie wspomnę. Wygląda na to że przez 7 lat miałeś trenera z dupy jak to się mówi.

nie bede ci odpowiadał na wiadomosc prywatną, którą mi wysłałeś i w której jakże zachwalasz swoją osobe, swoje EGO, co ty nie osiągnąłeś, lub co byś nie osiągnął :)

moge ci tylko odpowiedziec, ze nie cwiczyłem na worku od 15lat i zapomniałem wiecej niz nie jeden w ogóle sie nauczy. :)

no ale krytykować zza ekranu komputera kazdy hejter potrafi :)

Ale najwazniejsze to jest to, że temat mówi o dbaniu o forme w okresie zimowym, a nie o technice, diecie, czy o tym jaki to byłes wspaniały, lub ze biłeś się podwórku za jakieś marne grosze z chłopakami z łapanki.. 

po co mi to napisałes w PW nie wiem.  :blink:  :blink:  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj koleś, po pierwsze wiadomość pw to znaczy że pisałem tylko do ciebie wiec po co piszesz jakieś bzdety publicznie, może zacytuj całą wypowiedź a nie wyrywasz słowa z kontekstu i jeszcze je ubarwiasz. Gdzie ja się zachwalam, gdzie napisałem że biłem się na podwórku za jakieś grosze? Jesteś pozerem który robi wszystko żeby być na topie, najwięcej jest twoich zdjęć na forum, wstawiasz jakieś śmieszne filmiki więc powinieneś spodziewać się że ktoś wytknie twoje wady a może liczysz tylko na ochy i achy? I ty szukałeś inwestora jak nawet w takiej sprawie nie umiesz zachować się uczciwie? Wystarczy wpisać w google twoje imię i nazwisko i wszystko jasne z kim mamy doczynienia, tyle od mnie w temacie idź dalej kręcić te swoje filmiki może jeszcze bardziej napompujesz swoje ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mir37 napisał:

Hej, nie będę wypisywał publicznie co trenowałem bo po co maja wszyscy czytać. Jako młodzian zaczynałem od karate jak chyba większość młodzieży w latach 80-90. No ale szybko doszedłem że potrzebuję twardszej rywalizacji i zacząłem równocześnie boksować w walce Zabrze, bardzo szybko zacząłem toczyć walki z ligowcami. Miałem duże szanse na osiągnięcie coś w tym sporcie ale....na początku lat 90 wchodziło coś co dzisiaj nazywają mma ale w Polsce było zabronione do czasu jak Mirek Okniński zaczął promować ten sport i walczył o jego legalizację. Więc zacząłem walczyć nie legalnie za kasę do czasu jak wzięli mnie do wojska a tam miałem dwa razy wypadek z kolanem co po wyjściu z woja nie pozwoliło na powrót do boksu. Od 96 do 99 roku paru kolegom pomogłem się przygotować do walk mma w stójce, parterem zajmował się mój dobry kolega który prowadził szkółkę bjj. To tyle na mój temat więc jakieś doświadczenie mam, teraz po 15 latach przerwy bez jakich kolwiek ćwiczeń (praca i jeszcze raz praca) wróciłem do ćwiczeń siłowych a wielkim fanem boksu będę na zawsze.
pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wypisuje publicznie co ja to nie ćwiczę i na jakich zawodach startowałem? Napisałem do ciebie drogi hajterku na pw myśląc że rozmawiam z poważnym człowiekiem a ty co? Gdzie jest wywyższanie się w moim pw? Na pisałem tylko na twoje pytanie czy miałem do czynienia z boksem oczywiście ty zachowując się jak typowy leszcze wywlokłeś publicznie, ciekawscy mogą się przekonać z gogli kim jesteś, to na tyle i kończę z tobą rozmowę bo mam znacznie ciekawsze rzeczy do robienbia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty jestes dla mnie małym zakompleksionym hejterem który musi dodac wszedzie swoje 3 grosze... wrzuciłem film i nie napisałem nigdzie czy cos trenuje czy trenowałem, czy jestem dobry, czy walczyłem za pieniądze...

NIE, wrzuciłem po prostu najnormalniejszy trening na worku!!!

Nigdzie nie stwierdziłem, ze na filmie mam super technikę, po prostu film miał byc motywacją, pozytywną zachętą dla innych, ale ty musiałeś oczywiście skrytykować (bo tak robią hejterzy) i powiedziec swoje mądrosci.

A to ze napisałem co i jak długo trenowałem to bądz "kolego" łaskaw zauważyć ze nie napisałem tego od tak sobie, tylko było to odpowiedzią na twoje wymądrzanie sie.

no i nie dowiedziałem sie, co mają inne przeze mnie założone tematy jak wspomniany "szukam inwestora..." ?

Jeszcze tylko ostanie zdanie, to twój tytuł filmu "

krótki trening boksu w Saint Tropez 14 stycznia 2014 " Więc odniosłem się jak do boksu, umieszczając takie filmy z takim tytułem powinieneś się spodziewać różnych komenatrzy no chyba że liczyłeś że będą tylko ochy i achy.

Z mojej strony wszystko w temacie i sorry że zrobił się trochę bałagan ale ja wiem od czego służy pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pisałem na pw w formie normalnej rozmowy a ten hejterek wywlekł na forum i jeszcze swoje wyolbrzymił.

oddychaj głęboko hejterku i możesz napisać niepochlebny komentarz pod filmikiem :)

który notabene ma tytuł  "trzeba sobie przypomnieć trochę boksu"... przypomnieć... i troche  :D 

 do techniki to moze odniesc sie ktos kto ma uprawnienia trenera, lub ktos kto na tym zeby zjadł, a nie byle hejterek z forum i to motocyklowego, po drugie to nie jest film instruktażowy... to ze chlopaki wrzucają filmiki z nauki stuntu nie oznacza ze instruują wszystkich co i jak!!!

myslisz pojęcia panie "trenerze" !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.