Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Siłownia--zimną dbamy o siebie.


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z impulsu z SB.

Iceman napisał że na siłkę leci.

 

Może wielu z was  też tak czyni. Jest siłownia , idę - poćwiczę.

Ćwiczą , trenują - nie widzą efektów. Czemu ???

 

Bo sam trenig to nie wszystko.. Trening musisz zaplanować , zrobić diętę . Trening na masę , rzeżbę , kondycje ????

 

Przerobiłem 4 lata na siłce. Mało bo mało -ale coś tam wiem.

Na pewno jest tu  dużo więcej lepszych zawodników niż ja. I jak zapytacie - odpowiedzą, poradzą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialeś dodac grupy 'trenujacej' którzy ida na siłke poklachac i nacieszyć oko płcią piękną ;) a przy okazji coś pościemniaja ze cwiczą...

 

Jesli zaczyna sie przygode na siłowni wpierw musisz sobie odpowiedziec na pytanie-w jakim celu tam ide?

 

Poprawic kondycje,zrzucic pare kg tu i ówdzie,nabrac masy?Wybierasz dany cel i do dzieła...

 

I najwazniejsze-nie osiagnie sie danych rezultatów bez systematycznosci i konsekwentnie dazenia do celu.

 

To tak w wielkim skrócie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle prawisz................ Kolega  zagaduje , dupę zawraca- tracisz kupę czasu na niego. Niepotrzebnie.

Asekuracja??? Jak masę robisz  to wiesz jak zacząć. Jak walisz "górny" każdy kolo z siłki Ci pomoże.

Wielu takich widziałem co 2 h ćwiczyli...............z tego 1,5 przegadali.

Ale na siłkę chodzą!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie a co to jest ta SIŁOWNIA ? Czy jest to miejsce gdzie zamiast nam płacić za nasz wysiłek fizyczny to my sami musimy płacić? Bez urazy, ale to chore, ja sam za darmo d..py nie ruszę a co dopiero rękami.  :P  :D

A tak na poważniej to po półrocznym wybyczeniu się na emeryturze zachciało mi się dorabiać. Mimo że jestem chudzina bez problemu sobie radzę z nie najlżejszą pracą fizyczną którą wykonuję.Często współpracuję z dużo młodszymi kolegami którzy nie dając rady często się zmieniają pracę. Co ciekawe ci ludzie nie dosyć że do pracy nie przychodzą bez napojów energetycznych to wpierdzielają odżywki i chodzą na siłownię. Co niektórzy wyhodowali nawet mięśnie jak Pudzian (pewnie dzięki sterydom). Wytłumaczcie mi więc jak to jest że prawie 50 letni staruch jest w stanie całą dniówkę przerobić a młodzi wytrenowani na siłowni ludzie nie wyrabiają kondycyjnie, mają zakwasy następnego dnia a po kilku odchodzą? Czyżby tu tylko chodziło o szpan i straszenie starych bab nadmuchanymi mięśniami które podobno sflaczeją jeśli przestanie się ćwiczyć? Za mojej młodości tego nie było, wytłumaczcie więc staremu co tak naprawdę daje siłownia ?... :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie a co to jest ta SIŁOWNIA ? Czy jest to miejsce gdzie zamiast nam płacić za nasz wysiłek fizyczny to my sami musimy płacić? Bez urazy, ale to chore, ja sam za darmo d..py nie ruszę a co dopiero rękami.  :P  :D

A tak na poważniej to po półrocznym wybyczeniu się na emeryturze zachciało mi się dorabiać. Mimo że jestem chudzina bez problemu sobie radzę z nie najlżejszą pracą fizyczną którą wykonuję.Często współpracuję z dużo młodszymi kolegami którzy nie dając rady często się zmieniają pracę. Co ciekawe ci ludzie nie dosyć że do pracy nie przychodzą bez napojów energetycznych to wpierdzielają odżywki i chodzą na siłownię. Co niektórzy wyhodowali nawet mięśnie jak Pudzian (pewnie dzięki sterydom). Wytłumaczcie mi więc jak to jest że prawie 50 letni staruch jest w stanie całą dniówkę przerobić a młodzi wytrenowani na siłowni ludzie nie wyrabiają kondycyjnie, mają zakwasy następnego dnia a po kilku odchodzą? Czyżby tu tylko chodziło o szpan i straszenie starych bab nadmuchanymi mięśniami które podobno sflaczeją jeśli przestanie się ćwiczyć? Za mojej młodości tego nie było, wytłumaczcie więc staremu co tak naprawdę daje siłownia ?... :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 a Marianku znasz to powiedzenie.......... trening czyni mistrza  ???

 

 

Druga sprawa..

Nie siła a technika - zrobi z Ciebie zawodnika.

 

2 lata czysta siłka , mięśnie napompowane............ 1  walki w ringu i nie wiedziałem co chydzielec robi ze mną.

 

 

Są siłki , są siłownie i są  SIŁOWNIE.  Najlepszą która mi dała w dupę poznałem  w Bielsku................. ło matko  , chudziny 2 razy lżejsze mnie  sponiewierały.........

 

Teraz już tak nie ma , wyniki siłowni - jak mówiłeś  znikły...............  reszta walki został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinRR- czyli mam rozumieć że osobnicy z którymi miałem zaszczyt współpracować byli wyjątkami ? Nie wszyscy chodzący na siłownię tak mają...? :huh:

Marek_SJZ- w Twoim wypadku dochodził jeszcze ring...Nie chodzi mi raczej o techniki walki a raczej o wytrzymałość i typową siłę wykorzystywaną przez dłuższy czas. Ludzie z którymi się stykałem owszem byli silni (tak jak każdy w ich wieku) ale była to siła na krótką metę...O ile słyszałem to ćwiczenia na siłowniach opierają się o długotrwały wysiłek kolejnych partii mięśni. Dla czego wobec tego byli tacy ciency? A może oni żarli jakieś świństwo zamiast ćwiczyć?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinRR- czyli mam rozumieć że osobnicy z którymi miałem zaszczyt współpracować byli wyjątkami ? Nie wszyscy chodzący na siłownię tak mają...? :huh:

Marek_SJZ- w Twoim wypadku dochodził jeszcze ring...Nie chodzi mi raczej o techniki walki a raczej o wytrzymałość i typową siłę wykorzystywaną przez dłuższy czas. Ludzie z którymi się stykałem owszem byli silni (tak jak każdy w ich wieku) ale była to siła na krótką metę...O ile słyszałem to ćwiczenia na siłowniach opierają się o długotrwały wysiłek kolejnych partii mięśni. Dla czego wobec tego byli tacy ciency? A może oni żarli jakieś świństwo zamiast ćwiczyć?...

Marian nie wiem z kim miales przyjemnosc pracowac ale z tego co piszesz to uswiadamiam Cie ze nie wszyscy tak maja;)Jak pisze Marek sa siłownie i siłownie na ktorych panuja rozne 'zadady' i rozni ludzie tam chodza.Mozna podac przyklad sieci silowni(nie bede podawal nazwy) do ktorej chodza w wiekszosci snoby zeby tylko sie pokazac noym ciuszkiem typu tani Armani czy tez blyszczacym zegarkiem na reku.Tak ze co kraj to obyczaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.