Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Najlepsze moto sklepy na Śląsku

Recommended Posts

Guest *magik*

Mój ranking

1.www.motohybrid.pl

2.www.moto-akcesoria.pl

3.www.richa.pl

2. bym w ogóle wykreślił

1. straciła najlepszego pracownika jeśli chodzi o sklep

wiec ranking bym zmienił

1. www.motomoda24.pl

2. www.motohybrid.pl

3. ..............................

ja kupuje u Ratki w Mikołówie i jest ok, maja fajny serwis,czasami za gratis zerkna na moto,cos poradzą a nawet coś tam nieskomplikowanego zrobią.Ogolnie solidna firma choc nie najtańsza(serwis).

Co do moto akcesoria duzy asortyment,fajna obsługa, ale ceny są dosłownie z dupy wziete. Jak tam byłem spytałem po ile Motul300SV, u nich był grubo powyzej 300 za banka,cos okolo 340, pojechałem kawałek dalej i kupiłem za 189. Z resztą podobnie, sa ok 30% i wiecej drozsi niz konkurencja.

Ja mimo wszystko swej opini o moto-akcesoria nie zmieniam

Jeżeli tylko po to sie zalogowaleś by was zareklamować to ja dodam że macie kosmiczne ceny i wkur.mnie tymi swoimi smsami :angry:

4ride bardzo konkretny sklep tylko lokalizacja mogłaby być lepsza,Olek był super ale sie przenieśli,do Ratki też czasem zajrze bardzo miła Pani ;)

Ja polecam sklep-servis  PMMOTOR ul.Stanicka 32a  w Pilchowicach , miła obsługa jest w czym wybierac , kurtki-spodnie-rękawice-przecwdeszczowe itp.   normalne ceny a ciuchy porządnych firm.

Byłem tam z moim kuzynem i faktycznie sklep fajny. Dla siebie nic nie kupowałem ale kuzyn już wiele zakupów tam zrobił i zachwalał.