Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Enduro-Cross-wycieczki po szutrach


Mirol

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.10.2018 o 11:13, Azon napisał:

Cześć wszystkim, szukam osób chętnych do polatania w terenie w okolicy Jastrzębia-Zdroju / Wodzisławia. Kto jest z okolicy wie, że terenów do jazdy jest sporo, a w grupie zawsze raźniej ;) Moto - Yamaha DT 125

Zawsze można się jakoś zgadać,ja jestem ze Skoczowa wię daleko nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam samodzielnego wjazdu na Kotlarnię.Służba kopalni zgarnie cię szybko.

Klub Mutt 4x4 organizuje tam dni otwarte.Trzeba tylko zgłosić swój udział.

Samichodem jedziesz z przewodnikiem,są dwie grupy w zależności od stopnia modyfikacji samochodu.

Motocykle puszczane są wolno,przynajmniej tak było jak tam jeźdiłem.

Tereny są masakryczne.Piach,błoto,bagna,sporo podjazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O MUTT-ach słyszałem . Podobno będąc członkiem stowarzyszenia to możesz wjeżdżać . Ale są zbyt ''zamknięci'' i chyba nie przyjmują nowych . Na dodatek , jeszcze motocyklistów. Pisałem do nich kilka maili , odpowiedzieli na dwa . I po zapytaniu jak do nich dołączyć ... korespondencja się urwała .:) Cisza...

Tak w ogóle to trochę mnie wkurza cala ta sytuacja z miejscami do trenowania jazdy terenowej. W okolicy Gliwic są bardzo duże możliwości ( hałdy , piaski w Kotlarni , tereny leśne ) ale nigdzie nie wolno . I człowiek chciałby w  sposób legalny sobie pojeździć to nigdzie nie wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba śledzić wydarzenia na stronie Mutt-a.Jak rzucą termin dni otwartych(impreza dla wszystkich),to przyjeżdżasz na miejsce zbiórki i tyle.Jeszcze nie widziałem/słyszałem żeby kogoś wyrzucili.Jeździli i motocykliści i quadowcy,wszyscy świetnie się bawili ;)

Co do jazdy i jej legalności,to niestety musisz trochę improwizować czy też uprawiać partyzantkę,lub brać udział w imprezach zorganizowanych typu Rajd Tukan, Baba Jaga Tour, Bieszczadzki Rajd Motocyklowy itp.....

Aha,przypomniała mi się jeszcze inicjatywa zwana Trans Euro Trail.

www.tanseurotrail.org

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

Przeprowadziłem się niedawno w okolice Zasola Bielańskiego i chętnie przyłącze się do kogoś lub ekipy w okolicy.

Przyjechałem na Śląsk z Lubelszczyzny i troche smutno samem latać no i strasznie płasko w okolicach Zasola, może ktoś chętny do współnych wyjazdów i pokazania fajnych miejsc.

Moja maszyna to KTM EXC 300 i troche doświadczenia w terenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie podjade w okolice Ustronia, jestem na etapie zakupu przyczepki do samochodu więc niebawem 30 -40 km dojazdu nie będzie problemu. 

Maszyna co prawda zarejestrowana i ma oświetlenie ale szkoda opon a dojechać tam samym terenem będzie ciężko. 

BoguBBB, jaki motorkiem śmigasz ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.