Skocz do zawartości
Mirol

Enduro-Cross-wycieczki po szutrach

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Koledzy, może ktoś zna jaką fajną trasę typu off, po górach, lub jakiejś fajnej okolicy?

Chętnie bym się wybrał na taką dłuższą wycieczkę (dzień, lub popołudnie). Nie chodzi mi o podjeżdżanie pod dwudziestometrową skarpę, lub latanie w kółko po jednej hałdzie, tylko o nawinięcie kilkudziesięciu kilometrów (conajmniej) w jakimś ładnym plenerze.

W ubiegłą niedzielę wybrałem się do brennej, ustronia i szczyrku. Parę fajnych dróżek w las zaliczyłem (większość to teren prywatny, lub zakaz wjazdu bo teren lesny), ale samemu to nie to, bo czasami jest potrzebna pomoc. Mam ciężki motor i źle się go zrzuca z podjazdu :wacko:

Może ktoś ma jakąś traskę i chciałby się podzielić nią, lub ma ochotę coś poszukać :) ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Transalp, taki mocno wysłużony :)

Oponki mam enduro, ale nie są bardzo agresywne. Przynajmniej na ostatniej wycieczce dookoła tatr, bardzo mnie zaskoczyły pozytywnie na aswalcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, odświeżam.

Jest tu jakiś crossowiec/endurowiec z okolic Tarnowskich Gór chetny do śmigania w terenie? Jezdze na CRF 450, jest przyczepka mozna sie wybrac na tor np. Dabrowa Górnicza (polecam :) zaliczony juz w tym roku :) )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżdzę off ale na r1200gs. Jak Ty lub ktoś inny ma ochotę na dużym w terenie polatać to chętnie. Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam zaczołem w w tym roku przygode z enduro mam takie pytanie czy warto umawiac sie z wami na przejazdzke. Posiadam Derbi senda 80 da rade na waszych trasach czy odrazu przejsc do wymiany silnika bo posiadam dodatkowo 125

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam jeździ ktoś z zabrza po okolicznych hałdach, polach? Pisać to sie zgadamy moto crf450 dopiero zaczynam także w miarę spokojne jazdy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, ArturZabrze napisał:

Trochę daleko, ja raczej tam nie dam rady dojechać.  Dasz radę robić jakieś podjazdy na tej 70?

podjazdy srednie tak a duzych nie probowałem ale w srogim błocie brak mocy. Musiał bym spróbować, szukam juz coś większego to do nauki zakupiłem 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś śmiga po hałdach w Okolicy Zabrza/Rudy śląskiej? To moje początki na crossie więc jazda spokojna. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 3.05.2016 o 09:29, ArturZabrze napisał:

Witam jeździ ktoś z zabrza po okolicznych hałdach, polach? Pisać to sie zgadamy moto crf450 dopiero zaczynam także w miarę spokojne jazdy 

Witam, jeżdżą , jeżdżą,  troszkę ludzi  w  naszych  okolicach  jest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, jestem ze Świętochłowic i szukam kogoś z kim mógłbym pojeździć na crossie (śmigam na Hondzie CRFX 450) w okolicach Świętochłowic, Bytomia, Chorzowa.
Na crossie jeżdżę dopiero od niecałego roku więc umiejętności też średnie, ale szybko się uczę ;) Chętnie poznałbym jakieś fajne miejscówki do szkolenia umiejętności. Obecnie najczęściej jeżdżę na Ajsce i Orzeł Biały.

Najlepiej kontaktować się na facebooku - Marek Urbanek.
Pozdrawiam! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta