Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Enduro-Cross-wycieczki po szutrach


Mirol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jazda po hałdzie czy to w Sośnicy czy trudniejszych to nie jest prosta sprawa szczególnie o tej porze roku. Musisz mieć ustawiony motocykl, opanowaną aktywną sylwetkę, znać technikę podjazdu i zjazdu z wzniesienia, technikę zatrzymania awaryjnego na podjeździe i sprowadzenia motocykla, hamowanie na zjeździe. To tak w skrócie. Radzę wcześniej wybrać się na dobre szkolenie enduro na ciężkich motocyklach.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego chcę pojeździć po niewielkich podjazdach i generalnie po terenie. Ale w miejscu gdzie leśniczy nie będzie do mnie strzelał :)

A , tak na marginesie czy znasza jakąś dobrą szkołę tu ze śląska w tym zakresie  ? oczywiście poza popularną Akademią Enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Cię przeszkolić. Najbliższe jednodniowe szkolenie podstawowe w jeździe ciężkim enduro prowadzę 15.04 na hałdzie w Katowicach. Zakres szkolenia to: przygotowanie motocykla do jazdy, pozycja na motocyklu, skręcanie, hamowanie awaryjne, podjazdy i zjazdy z wzniesienia, podnoszenie motocykla, jazda po drogach gruntowych. Jeśli chciałbyś szkolenia zaawansowanego to prowadzę dwudniowe 12-13.058f3f0053b2d0cb5a95cc1c4cb435d008.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jadę jutro w kierunku Wałbrzycha. Plan jest ruszyć spod Gliwic i do Karniowa omijać jak się da asfalt. Następnie przez Czechy do Stronia Śląskiego po czarnym, a dalej to już zależy od słońca i kierunku wiatru. Jak ktoś nie ma innych planów i chciałby przewietrzyć moto na części lub całej trasie to zapraszam. Dalej lecę na ognisko afrykańskie więc ewentualny powrót we własnym zakresie. Start ze stacji benzynowej w Sośnicowicach powiedzmy ok 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 29.03.2018 o 18:28, Zet4 napisał:

Jazda po hałdzie czy to w Sośnicy czy trudniejszych to nie jest prosta sprawa szczególnie o tej porze roku. Musisz mieć ustawiony motocykl, opanowaną aktywną sylwetkę, znać technikę podjazdu i zjazdu z wzniesienia, technikę zatrzymania awaryjnego na podjeździe i sprowadzenia motocykla, hamowanie na zjeździe. To tak w skrócie. Radzę wcześniej wybrać się na dobre szkolenie enduro na ciężkich motocykla 

W dniu 17.08.2018 o 18:34, marti008 napisał:

XL600, dziś rozgrzewka na hałdach, a jutro lub w niedzielę gdzieś w opolskie ze zwiedzaniem Kotlarni. Jak, coś, to tel masz na TCP, na którym też dziś byłeś...

 

witam,  jeżdżą  jeżdżą  Enduro  po  szuterkach  .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.