Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Enduro-Cross-wycieczki po szutrach


Mirol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hej, Koledzy, może ktoś zna jaką fajną trasę typu off, po górach, lub jakiejś fajnej okolicy?

Chętnie bym się wybrał na taką dłuższą wycieczkę (dzień, lub popołudnie). Nie chodzi mi o podjeżdżanie pod dwudziestometrową skarpę, lub latanie w kółko po jednej hałdzie, tylko o nawinięcie kilkudziesięciu kilometrów (conajmniej) w jakimś ładnym plenerze.

W ubiegłą niedzielę wybrałem się do brennej, ustronia i szczyrku. Parę fajnych dróżek w las zaliczyłem (większość to teren prywatny, lub zakaz wjazdu bo teren lesny), ale samemu to nie to, bo czasami jest potrzebna pomoc. Mam ciężki motor i źle się go zrzuca z podjazdu :wacko:

Może ktoś ma jakąś traskę i chciałby się podzielić nią, lub ma ochotę coś poszukać :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam, odświeżam.

Jest tu jakiś crossowiec/endurowiec z okolic Tarnowskich Gór chetny do śmigania w terenie? Jezdze na CRF 450, jest przyczepka mozna sie wybrac na tor np. Dabrowa Górnicza (polecam :) zaliczony juz w tym roku :) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
15 godzin temu, ArturZabrze napisał:

Trochę daleko, ja raczej tam nie dam rady dojechać.  Dasz radę robić jakieś podjazdy na tej 70?

podjazdy srednie tak a duzych nie probowałem ale w srogim błocie brak mocy. Musiał bym spróbować, szukam juz coś większego to do nauki zakupiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Dnia 3.05.2016 o 09:29, ArturZabrze napisał:

Witam jeździ ktoś z zabrza po okolicznych hałdach, polach? Pisać to sie zgadamy moto crf450 dopiero zaczynam także w miarę spokojne jazdy 

Witam, jeżdżą , jeżdżą,  troszkę ludzi  w  naszych  okolicach  jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem ze Świętochłowic i szukam kogoś z kim mógłbym pojeździć na crossie (śmigam na Hondzie CRFX 450) w okolicach Świętochłowic, Bytomia, Chorzowa.
Na crossie jeżdżę dopiero od niecałego roku więc umiejętności też średnie, ale szybko się uczę ;) Chętnie poznałbym jakieś fajne miejscówki do szkolenia umiejętności. Obecnie najczęściej jeżdżę na Ajsce i Orzeł Biały.

Najlepiej kontaktować się na facebooku - Marek Urbanek.
Pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.