Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Verba - Młode Wilki X - Daje do myślenia.


zapaśnik

Rekomendowane odpowiedzi

piosenka musi miec jakis realny odzew :) choćby troszke :)

Norsen :D wiesz o co chodzi, a czepiasz sie. Potem młody gniewny zapuszcza se wilki wsiada na swoj pierwszy motocykl R1 i zapierdziela bo wierzy w to, ze

* "zabija nas to co kochamy"

* "nie jeden oddał serce, które w kims bije" - choc wiemy, że motocyklista to kiepski dawca :)

* spojrz mi w oczy i obiecaj, ze mnie nie zabijesz"

 

Oj nie uwazasz, że piosenka ma taki sam oddźwięk jak te teksty?? Potem zwykły Kowalski, naoglada sie i na czyta takich tekstów, posłucha piosenki i jes  jeszcze bardziej przeświadczony, że motocyklisci to jacys idioci..świadomie jedzie sie zabić, nawet se piosenki puszczaja idioci motocykliści...
Czyli podoba nam sie obraz motocyklisty dawcy? albo lepiej..może motocyklisci tacy szlachetni..jada..rozwalają sie na drzewach by oddac spojówkę :D:D

Piosenka jest przesiąknieta dramaturgią i tyle. I tyle.

 

..:: Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą ::.. <--poza bardzo pozytywnym przesłaniem..

A na dodatek bardzo osobiste..tyczace mnie bezpośrednio :) Za krótko tu jestes by wiedzieć więcej :0

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do przedmówców, tak sobie czytam te często bardzo mądre wypowiedzi i się zastanawiam co jest grane...

Jak można z kupy żelastwa jaką jest motocykl czyli z zabawki mającej dawać radość i przyjemność użytkownikowi  uczynić przedmiot dramatyczny, jak można z człowieka radośnie jadącego na swojej maszynie uczynić nieszczęsnego dawcę organów którego od samobójstwa dzieli tylko wąska cienka nić...O ile mi wiadomo to motocykliści bywają romantykami jadącymi ,,ku słońcu'' lub mknącymi na swoich maszynach kaskaderami kochającymi życie i to co robią, dlaczego więc pisze się na nasz temat coraz więcej smutnych piosenek?Nasze życie bywa różne, ale zawsze jest przepełnione radością z posiadania maszyny i jazdy. Nawet gdy przychodzi czas rozstania z tym światem, obojętnie na motocyklu czy inaczej, mamy przewagę nad innymi bo zaznaliśmy w życiu więcej szczęścia i radości od pozostałych ludzi. Dlaczego więc w ustach innych jesteśmy żałowani? Każdy na tym łez padole powinien nam zazdrościć i starać się mieć coś takiego jak motocykl, coś co pozwoli wyrwać mu od życia chociaż odrobinę przyjemności, oderwać się od problemów dnia codziennego i wrócić do domu naładowanym nowym optymizmem i chęciami do szarpania się dalej z problemami których w tych czasach mamy w nadmiarze....Nawet jak czasami nie wrócimy to i tak życie będzie toczyć się dalej... :ph34r:  :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mnie tylko jedno zastanawia: po co ten wątek "przaśnomuzyczny" jest w temacie "Ku przestrodze"? Ma przestrzegać przed czym? Chyba przed taką nutą z tekstem dla gimbazy (jak to ktoś zauważył wcześniej Becker).  Motocykl... oprawca...dawca... ja pierdziu, co trzeba wypalić, by takie liryki tworzyć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic.

 

to twoja sprawa, ale wypowiedziec sie możesz jak najbardziej

kolego chodziło mi bardziej o to że teraz kazdy pisze,że takie piosenki są żenujace,że bieda i ze sie tego słuchać nie da bo śpiewają tylko o pasji do motocykli i że giniemy przez to co kochamy,ale jak połowa polskich gimbusów słucha maliny to jest świetnie i nikt o to nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy był kiedyś gimbusem !!! :D

No i znowu tak się nie bulwersujcie tekstami, jest tyle różnej muzyki, że każdy znajdzie czego szuka. To jest verba, nakręca nuty dla hajsu i to mu wychodzi ^.- 
Wyświetlenia są, dyskusje są, hejty są = płyty się sprzedają ^^ 

Manka, lubię się czepiać :DDD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.