Jump to content
bosmantom

Szczęść Boże wszystkim :DD

Recommended Posts

Witam,

Nabyłem swój pierwszy motocykl BMW K 1200 RS z 1998 r i postanowiłem przyłączyć się do waszego forum. Wielu to znawców motocykli, wieć liczę że będę mógł sporo się nauczyć i poznać ciekawych ludzi. Na dzień dzisiejszy moja wiedza na temat motocykli jest mniejsza niż zero. Mam nadzieję, że podzielicie moje zdanie co do mojego wyboru - chodzi o K 1200 RS; Jako mało doświadczony Rider mogę powiedzieć, że jest bardzo wygodny, łatwy w prowadzeniu i ma świetny wygląd pomimo swojego wieku :) wcześniej zrobiłem ok. 600 km Yamahą Drag Star 1100 więc przeskok jest spory. Odczuwam wygodę podczas pokonywania zakrętów i rond, nie muszę martwić się o to czy zachaczę podnóżkiem czy nie, osłony świetnie chronią przed wiatrem, silnik i wydech pracują bardzo cicho no i dynamicznie, no i jeszcze wiatr nie wieje mi w krocze :)

Dzięki i Pozdrawiam - być może do zobaczenia (na razie trzeba poczekać do wiosny)

P.S. a nazywam się Tomek i jestem górnikiem stąd ten temat :DDD

post-205533-0-09652500-1383743335_thumb.

Ano Szczęść Boże Tomasz, witaj między nami  :)  Fajna maszynka, niech Ci dobrze służy no i tyle zjazdów jak i wyjazdów zarówno na moto jak i w robocie...

Szczęść Boże!

To chyba najbardziej wytrzymały motocykl BMW. Przebiegi sięgają 300 000 km. Co ciekawe, był produkowany równolegle (2-3 lata) z K1200S, a używane z tamtych lat są w tej samej cenie. Motocykl zrobiony przy max. wykorzystaniu części samochodowych, żeby zmniejszyć koszty.

Witam,

kurde, sam będę na wiosnę szukał czegoś z biało-niebieskim śmigłem, będzie można liczyć na jakieś wskazówki? :)

Oczywiście, chętnie podzielę się doświadczeniem.

Witam,

kurde, sam będę na wiosnę szukał czegoś z biało-niebieskim śmigłem, będzie można liczyć na jakieś wskazówki? :)

Jakby to było teraz i nie ten odstep,to jest super sprzet kolegi z pracy
BMW R 1100S z pierwszej reki,model 2004 , przebieg nie cale 12tys.km.
A dokladnie chodzi o taki sprzet w takim lakierze  :)
Sorry za OT. ;)