Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szczęść Boże wszystkim :DD


bosmantom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nabyłem swój pierwszy motocykl BMW K 1200 RS z 1998 r i postanowiłem przyłączyć się do waszego forum. Wielu to znawców motocykli, wieć liczę że będę mógł sporo się nauczyć i poznać ciekawych ludzi. Na dzień dzisiejszy moja wiedza na temat motocykli jest mniejsza niż zero. Mam nadzieję, że podzielicie moje zdanie co do mojego wyboru - chodzi o K 1200 RS; Jako mało doświadczony Rider mogę powiedzieć, że jest bardzo wygodny, łatwy w prowadzeniu i ma świetny wygląd pomimo swojego wieku :) wcześniej zrobiłem ok. 600 km Yamahą Drag Star 1100 więc przeskok jest spory. Odczuwam wygodę podczas pokonywania zakrętów i rond, nie muszę martwić się o to czy zachaczę podnóżkiem czy nie, osłony świetnie chronią przed wiatrem, silnik i wydech pracują bardzo cicho no i dynamicznie, no i jeszcze wiatr nie wieje mi w krocze :)

 

Dzięki i Pozdrawiam - być może do zobaczenia (na razie trzeba poczekać do wiosny)

 

P.S. a nazywam się Tomek i jestem górnikiem stąd ten temat :DDD

post-205533-0-09652500-1383743335_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęść Boże!

To chyba najbardziej wytrzymały motocykl BMW. Przebiegi sięgają 300 000 km. Co ciekawe, był produkowany równolegle (2-3 lata) z K1200S, a używane z tamtych lat są w tej samej cenie. Motocykl zrobiony przy max. wykorzystaniu części samochodowych, żeby zmniejszyć koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kurde, sam będę na wiosnę szukał czegoś z biało-niebieskim śmigłem, będzie można liczyć na jakieś wskazówki? :)

Jakby to było teraz i nie ten odstep,to jest super sprzet kolegi z pracy
BMW R 1100S z pierwszej reki,model 2004 , przebieg nie cale 12tys.km.
A dokladnie chodzi o taki sprzet w takim lakierze  :)
Sorry za OT. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby to było teraz i nie ten odstep,to jest super sprzet kolegi z pracy
BMW R 1100S z pierwszej reki,model 2004 , przebieg nie cale 12tys.km.
A dokladnie chodzi o taki sprzet w takim lakierze  :)
Sorry za OT. ;)

 

Mogę prosić o jakieś szczegóły na priv? Będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.