Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kombinezon opinie oraz rady


Rekomendowane odpowiedzi

Witam;)

 

Poszukuje kombinezonu dwuczęściowego na nowy sezon. Na kombinezon mam troszke mało bo około 2tys. Wiem że nic dobrego bądź szałowego za to nie kupie. Proszę o pomoc w dobraniu modelu i firmy która będzie sie mieściła w cenie:) Poniżej linki do kombików które mnie interesują ;

 

http://allegro.pl/kombinezon-skorzany-tschul-737-titan-kolory-2013-i3662349389.html

 

http://allegro.pl/kombinezon-berik-52-i3664433604.html

 

http://allegro.pl/kombinezon-alpinestars-sx-1-50-i3668105108.html

 

http://allegro.pl/kombinezon-dainese-kirishima-ds-72-r-52-okazja-od1-i3654988865.html

 

http://allegro.pl/dainese-kirishima-nie-tshul-berik-arlen-ness-bks-i3639626760.html

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Masz okazję bierz Dainese`a. Jeśli szukasz czegoś tańszego to Tschull- kilku znajomych jeździ w nim i nie narzekają póki co. Osobiście mogę w podobnej cenie doradzić kombik Rev`it. Poszukaj sobie oferty sklepu Yard motocykle z Będzina.

Dzięki wielkie ;) a co do tschul to 737 a 787 to duża różnica? i czy kombiki z Tschula są w miare wytyrzymałe i wygodne ? ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka różnica to nie wiem. Koledzy latali 2 sezon i jak narazie nic sie nie popruło, kolor biały szybko zżółknie i nie idzie ponoć go doczyścić do pierwotnego stanu. Grubość skóry też nie jest oszałamiająca dlatego proponowałbym Rev`it w podobnej cenie kupisz nowego we wspomnianym przeze mnie sklepie. Obsługa jest tam spoko a i targować się z nimi da. Sam kupiłem u nich swojego pierwszego kombika i nie narzekam skóra mega gruba (mam go do dzisiaj pomimo kilku przygód). Mieszkam w sumie prawie po sąsiedzku więc czesto u nich bywam teraz mają mieć jakieś dostawy nowego towaru więc może warto byś do nich zajrzał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka różnica to nie wiem. Koledzy latali 2 sezon i jak narazie nic sie nie popruło, kolor biały szybko zżółknie i nie idzie ponoć go doczyścić do pierwotnego stanu. Grubość skóry też nie jest oszałamiająca dlatego proponowałbym Rev`it w podobnej cenie kupisz nowego we wspomnianym przeze mnie sklepie. Obsługa jest tam spoko a i targować się z nimi da. Sam kupiłem u nich swojego pierwszego kombika i nie narzekam skóra mega gruba (mam go do dzisiaj pomimo kilku przygód). Mieszkam w sumie prawie po sąsiedzku więc czesto u nich bywam teraz mają mieć jakieś dostawy nowego towaru więc może warto byś do nich zajrzał...

No własnie dzwoniłem do nich i dowiedziałem sie ze ma te Rev'it do 1500zł tylko bez garba. Bo że koniec sezonu to maja mało asortymentu. A co do targowania to jak to wygląda?;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci garb?? Dorobisz sie go ciężką pracą :lol: Musiesz sie troche orientowac na modelach rocznikowych. Jak szukalem nowych butow poszedłem do nich były alpiny smx plus (ten stary skrzypiacy model) za 1200. Mówie Jurkowi że to stary model i że za tyle to nowe modele chodzą. Pomyślał chwilę i cena spadła do 900 ;)(było to 2 lub 3 lata temu) Mimo to i tak ich nie kupiłem ale zawsze możesz spróbować różnych sztuczek albo idź z laską jakąś będzie łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci garb?? Dorobisz sie go ciężką pracą :lol: Musiesz sie troche orientowac na modelach rocznikowych. Jak szukalem nowych butow poszedłem do nich były alpiny smx plus (ten stary skrzypiacy model) za 1200. Mówie Jurkowi że to stary model i że za tyle to nowe modele chodzą. Pomyślał chwilę i cena spadła do 900 ;)(było to 2 lub 3 lata temu) Mimo to i tak ich nie kupiłem ale zawsze możesz spróbować różnych sztuczek albo idź z laską jakąś będzie łatwiej ;)

Hehe ;D i w tym jest mały problem bo modeli rocznikowych zbytnio nie ogarniam ;/ Ale ogółem mają tam nowe kombiki etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ja bym sie z wizytą wstrzymał na Twoim miejscu do połowy Listopada. Pewnie zejdą z cenami. Tak było w przypadku moich sliderów... kupowałem w Październiku a w Listopadzie były tańsze o 20 lub 30 zł. już nie pamiętam

Jutro jak pojade to tylko tak zobaczyć jak wygląda ten sklep etc :) wybacz nie odpowiedziałem na pytanie w sensie nowe czyli nie używane :) bo zapewne modele maja też stare :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.