Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

stunt w srodku miasta?


hawk70

Rekomendowane odpowiedzi

Ryś nie wiem czy widziałeś ale po Mikołowie (skrzyżowanie przy Auchanie) lata popołudniami motorek na jednym kole ... komentarze ludzi bezcenne ...coś tam o dawcach organów ciągle mówią :)

Ja tam na dawce organów to się nie nadaje, bo zloty i spotkania inegracyjne swoje robią hehe :):):) jedynie to orgazmy mi zostały eeh :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plac pod centrum handlowe Focus - to jedna wielka mina.

Wiem, bo trzy lata temu wylewaliśmy tą płytę betonem.

Ta płyta jest wylana chudziakiem, na nią miał być dopiero lany właściwy beton.

Zła pielęgnacja betonu i zła podbudowa sprawiły, że pod tą płytą zrobiły się puste przestrzenie grożące zapadnięciem się płyty.

Gdyby było inaczej, już dawno ktoś by na nim robił ogromną kasę - np. jako płatny parking w centrum miasta.

Prywatny inwestor musi zerwać całą wylaną płytę, zrobić nową podbudowę i dopiero lać płyty fundamentowe.

Miasto tutaj nie ma nic do gadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plac pod centrum handlowe Focus - to jedna wielka mina.

Wiem, bo trzy lata temu wylewaliśmy tą płytę betonem.

Ta płyta jest wylana chudziakiem, na nią miał być dopiero lany właściwy beton.

Zła pielęgnacja betonu i zła podbudowa sprawiły, że pod tą płytą zrobiły się puste przestrzenie grożące zapadnięciem się płyty.

Gdyby było inaczej, już dawno ktoś by na nim robił ogromną kasę - np. jako płatny parking w centrum miasta.

Prywatny inwestor musi zerwać całą wylaną płytę, zrobić nową podbudowę i dopiero lać płyty fundamentowe.

Miasto tutaj nie ma nic do gadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teren jest prywatny, właściciel wycofał się z jego zagospodarowania z powodu problemów finansowych i braku opłacalności (dodatkowe koszta), nikt nie dba o ten plac i nikt go nie pilnuje, dookoła nie ma wysokich budynków a za to jest mur, plac jest ogromny, i pomijając że obok śmigają pociągi to nikomu nie będzie przeszkadzał hałas, bo nikt go nie będzie słyszał. Służby porządkowe nie mają tam jurysdykcji, bo to prywatna ziemia, oczywiście właściciel raczej nie pozwoli tam stuntować, ale... Myślę że to dobra miejscówka, trzeba by to sprawdzić w praktyce.

Informacje nie są z wczoraj, radzę sprawdzić czy nie zmienił się właściciel itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.