Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

witam wszystkich z rudy slaskiej!!


magiera2065

Rekomendowane odpowiedzi

witam na imie mi kamil, w koncu trzeba sie bylo przywitac i to tez zrobilch...(zajeło mi to az 2 miechy haha) :):):)

na przyszly sezon (marzec,kwiecien) chca kupic moto jak narazie 10tys jest nazbierane ale do marca bedzie z 18-20tys.(mysla ze cos juz kupia za ta suma)

 

Teraz pytanie do wos mom dylemat miedzy 2 moto:

 

Yamaha r6 2006-2008

    i

Suzuki gsx600r 2006-2008 albo mocniejszy 750 06-07r

ktory byscie bardzi polecali... czy bez roznicy poprostu brac ten ktory bd w najlepszym stanie.

 

Bedzie to moj pierwszy sport. wczesni jezdzilch na jednosladach zaczynajac od motorynki, pozniej  romet,  jawa 250 chyba na tym co kazdy za czasow dziecka. Ostatnio smigolch na R6 03r no i to zadecydowalo o kupnie swojego moto.

 

A moze wiecie kto chciołby albo mo w planach sprzedac jakis fajny zadbany egzemplarz ??

 

POzdR. dO wSzyStkIcH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano ziomal.Czwarty sezon bujam się r6 Na początek jest w zupełności wystarczający.600rr osobiście mi nie podchodzi choć miałem wielkie plany na kupno movistara.Jednak kilka rundek i wiedziałem że tej hondy nie chcę.Niestety kupno w dobrym stanie sporta jest ciężkie,jednak kto nie szuka ten nie znajdzie,powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem o K7. Latałem kawa zx10r 08  do chwili dzwonu nie miałem z nią problemów, może dlatego że kupiłem krajową od znajomego, który był jej pierwszym właścicielem... Ogólnie słyszałem ze kawy zx6r mają coś z napinaczami łańcuszka rozrządu (nie wiem czy to prawda) Sam biorę pod uwagę zakup żź6r 08 lecz bardziej skłaniam się w stronę R6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceman/Piro mysle ze masz racje z tym smiganiem z głowa ;)

 

dobra chlopaki a gdybym celowal jednak w 1000ccm to powiecie mi ktory bylby najlepszym rozwiazaniem?? oczywiscie w moim przedziale cenowym :) 18-20tys

ogladalem na allegro kilka moto i ta yamaha z łazisk gornych nawet mi sie spodobala:

http://otomoto.pl/yamaha-r1-M3779745.html  co wy na to??       powiedzcie ktore roczniki najlepiej celowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cbr i kawa od 2006 gixer od 08. Yamaha? hmmm widziałem kilka R1 w podobnej cenie i powiem szczerze były to skarbonki. Chłopaki którzy je kupili szybko starali się ich pozbyć. Ten mogel R1 po przekroczeniu 6-7tys obrotów dostaje szału jak wściekły byk. Nie powiem dobre to jest ale na tor nie na ulicę. Pomyśl że jedziesz sobie spokojnie przekraczasz tę wartość obrotów (nie  patrząc na obrotomierz) najeżdżając na studzienkę kanalizacyjną lub jakieś pasy i nieszczęście gotowe... Osobiście uważam że litry są lekko przereklamowane. Na ulicy nie wykorzystasz pełnego potencjału. Wolałbym kupić jakąś młodszą 600 niż litra. Żeby się nie rozpisywać pisza na priv lub gg wtedy wszystko skrupulatnie postaram Ci się wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.