Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kalendarz śląskich motocyklistów


LosKurczakos

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem, że plakat Biebera nad kominkiem  powiesiłeś ;)

ale jest przynajmniej na moto :D i musze przyznać... sam sex ! :D

 

 

a co? chcesz przyjechać zobaczyć? :D

To że Ty by byłaś i widziałaś to nie znaczy że masz gości mi sprowadzać .. :P no chyba że wejściówki bedziesz sprzedawać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek zapisz się na kurs gościnności do Oli :D Jasne, że chcę zobaczyć. Jak Bastek mówi, że sam seks to lepszej rekomendacji nie może być :D

Taaa... Ola i gościnnośc, no jo Cie prosza... :blink:  a co do reszty to kto jak kto ale Ty wiesz że jak coś rekomenduje to można brać w ciemno :D

 

 

ja was nie znam... :D

ta nie znasz :D a siedzimy obok siebie i piszemy razem na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm liczyłem raczej na jakieś sprzęty na ścianie, a nie same "modelki" :)

 

jakie modelki ja tam co najmniej jednego ogra widziałem https://plus.google.com/photos/113247278132954032019/albums/5915065350749149009/5915089777549626754?pid=5915089777549626754&oid=113247278132954032019

Coś tam jest :) Chyba o różnych kalendarzach myślimy, tu masz np. zdjęcia z kalendarza 2012 http://lula.pl/lula/51,111795,10779704.html?i=4 Trudno w nim doszukać się opon i felg :D Chyba że ktoś ma strasznie bujną wyobraźnię. 

 

Dembis nie panikuj, to była moja propozycja :) Poczekamy i zobaczymy co zaproponują inni, ale swoje zadanie domowe odrobiłem i porpozycje zapodałem. Przynajmniej jest nad czym dyskutować. 

Natomiast taki kalendarzyk jest bardzo apetyczny tak jak piszesz brak opon i felg czy moto ale od czego jest Photoshop :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to, ja tamto :D Ludzie zdecydujcie :D Każdy sto propozycji i nic konkretnego nie wychodzi. Ja przynajmniej zaproponowałem konkret i trzeba było tylko temat dokończyć i zamknąć. Los Kurczakos wybieraj dziewczyny do miesięcy i twórz kalendarz. Jak wpłyną pozwy to usuniesz poszczególne miesiące, najwyżej będzie kalendarz styczeń - grudzień z Accordem w tle  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to, ja tamto :D Ludzie zdecydujcie :D Każdy sto propozycji i nic konkretnego nie wychodzi. Ja przynajmniej zaproponowałem konkret i trzeba było tylko temat dokończyć i zamknąć. Los Kurczakos wybieraj dziewczyny do miesięcy i twórz kalendarz. Jak wpłyną pozwy to usuniesz poszczególne miesiące, najwyżej będzie kalendarz styczeń - grudzień z Accordem w tle  :lol:

Wiesz zawsze można coś takiego uskutecznić

 

Oczywiście bardziej dopracowane

post-200204-0-38195700-1383254369_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze inaczej aby obyło się bez krempacji - Panowie lub Panie zainteresowane byciem twarzą kalendarza proszę o info na PW

Dodam że trzy damy już wyraziły zgodę właśnie na PW ale nie powiem kto bo to tajemnica spowiedzi :lol:

Jedynie co mogę podpowiedzieć to może by warto zrobić kalendarz mieszany tak aby Panie i Panowie w równej mierze się cieszyli z tego prezentu

Teraz po wypadku nie będzie mi łatwo więc liczę na Waszą jak największą pomoc .

Jak dam radę to zrobię dwie wersje kalendarza z motongami i twarzami ale nie obiecuję - wszystko zależy od Waszej pomysłowości .

Generalnie tak jak napisałem w razie krempacji proszę o typy na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem pierwszy kalendarz na forum.Powiem tak h... nie interes raczej wchodzenie w d... innym.

Jednak jest satysfakcja i rób co uważasz za stosowne.Jak byś chciał to wrzuć zamierzony projekt z przyjemnością pooglądamy.

 

Nie robię tego dla interesu co zresztą na samym początku zaznaczyłem co do reszty Twoich zarzutów nie ukrywam że jestem zaaskoczony takim podejściem . Fakt są tacy co ze złota potrafią gówno zrobić i chyba taki był Twój cel . Ogólnie czuję się urażony Twoją wypowiedzią , nazwałbym to inaczej ale nie chce oceniać publicznie tego  . Ogólnie z szczerych chęci , czystych zamiarów wiochę zrobiłeś . Myślałem że to dobry pomysł i paru osobom radochy przysporzy ale po Twoich słowach odechciało mi się skutecznie .

Przykre jest to że Twoja wizja to wchodzenie i zarabianie ..... hm tego też nie będę nazywać .

Uważam że cały temat kwalifikuje się do zamknięcia o co proszę administrację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.