Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy ktoś wie czy ktoś widział?


AntyGen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów  .Czy ktos moze mi pomóc w oględzinach motocykla z tej aukcji http://aghmotors.otomoto.pl/honda-cbr-honda-cbr-600-f4i-sport-2003r-M3551264.html 

Wydaje mi  się że ten handlarz coś kręci  i moto wydaje misie malowane.

ZA wszelkie porady bardz dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od niego motocykl który niby dla siebie ściągnął.Miał mi dosłać parę rzeczy ale to jak od razu nie weźniesz to możesz potem zapomnieć.

Na drugim forum polecany handlarz miał motocykle w gorszym stanie.Ale to jest wszystko zależne na jaki egzemplarz trafisz.

Ja akurat jestem zadowolony ale nie polecam bo jak coś się obiecuje to sie dosyła pozostałe graty.Z tego co wiem kolega mu sprzedał r1 za ok 18 z walniętym sprzęgłem a on wystawil ją za ok 21 w opisie idealna itd a sprzeglo 3 tys.

Moim zdaniem mozesz podjechać bo miał bardzo dużo motocykli ale nie wierz ani w jedno slowo tylko sam sobie sprawdź.

Jak widać wydechów akcesoryjnych itp nie ściąga jak to inni robią więc możesz kupić moto nie oszabrowane za w miare kasę.

Masz ich film na forum a motocykle z filmu w ofercie.Jak kto myśli że kupił jeżdzony przez babcię w niedzielę do kościoła to sorry ludzie zejdźcie na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie- motocykl z Twojego ogłoszenia, poniżej oryginał(łacznie z lusterkami i kierunkowskazami)

Motocykl w 100% malowany, róznice w naklejeniu naklejek, także ich wycięć- zobaczcie czerwony pasek(niedoklejony)
Obcięty tylny chlapacz. zryte tarcze
Z drugiej storny sytuacja wyglada jeszcze gorzej.
M3551264_1.jpg


Przykładowy - oryginał!
1371281970-honda-cbr-f4i-01.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danvield jak mi dobrze wiadomo i kojarze nr telefonu to ten sam sprzedający co razem byliśmy cbr-ke oglądać jakis czas temu:) Pamiętasz sytuację i wnioski:)??
W każdym bądź razie kombinatorzy, cwaniaki i niedowiarki jak udowodnisz, że jednak coś jest nie tak a pisało: "salonowy" - moim zdaniem --> szkoda czasu i kasy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kojaże, napisze krótko, gośc niesłowny, przez telefon naobiecywał zapewniał o oryginalnosci i o zwrocie kosztów paliwa jezeli bedzie cos nie halo. 
Przyjezdzamy i okazuje sie ze sprzet kombinowany.. gość zupełnie niesłowny i miał "świadomośc" co było robione z motocyklem.
A na samo haslo o zwrocie za paliwo zaczął krecic walic sciemy ze sprowadzi dla nas inny sprzet.
Wg mnie czysty bajer i to wszystko, gdyby byli rzeczowi spusciliby z ceny a w tym wypadku nie było o tym mowy zupełnie.
Takze "cwane podejscie do handlu z nadzieją ze przyjedzie ktos nieobeznany" Zupełnie nie miałem ochoty na jazde próbną.
Twierdze że mozesz sie przejechac obejzec, jak dla mnie to mojemu klientowi odradziłbym jakiekolwiek ogledziny u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.