Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PAINTBALL - jesienno zimowa alternatywa :)


ArU Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Jako że pogoda już przestała rozpieszczać proponuję zebrać cztery litery sprzed kompa i pójść w teren (lub pod ziemię) trochę pobiegać i postrzelać :)

"... ktoś zajechał Ci drogę...? jest szybszy na winklach od Ciebie? - masz okazję obstrzelać go kulkami z farbą..." :D

Myślę, że można by zorganizować jakąś strzelankę w listopadzie. Data do dogadania (jakaś sobota).

Ci co byli wiedzą o co chodzi, a jak ktoś świeży w temacie i chce coś więcej się dowiedzieć niech pyta - chętnie odpowiem.

W tym sezonie możliwe jakieś promocje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Halo, dawno mnie tu nie było ale widzę że nic się nie zmieniło ;) Pobawimy się w policjantów i złodzieji/ islamistów i nacjonalistów/ lewaków i korwinowców? Kilka osób ode mnie się pytało czy coś jest na tapecie, więc ogłaszam mobilizację! (bo i tak chuj z jeżdżenia w najbliższym czasie to co mamy po domach siedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też za 13.12, niedziela to akurat dobry dzień ale trzeba zadzwonić i popytać jak z terminem stoją. ArU, Ty masz to pochytane ;)

 

 

EDIT:

 

Zadzwoniłem, 13.12 (niedziela) jest dla nas zaklepana od 11.00 czasu środkowoeuropejskiego. Także robimy listę, piszemy po znajomych i szukujemy się na malowanko! Do tego pytanie- chcemy jakieś atrakcje podczas gry (zakładnicy, lasery, bomby) lub po (ognisko)? Już zaczynam werbunek, im więcej chętnych tym łatwiej trafić.

 

Na zachętę filmik z gry załogi forum motocyklowego:       https://vimeo.com/84655871

 

http://www.krypta13.pl/index.html

 

Lista rekrutów:

Paintball Wojkowice 13.12

1. Gulliver + kilka osób ;)

2....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też termin "blisko świąt" nie straszny, dzieci mi w domu nie płaczą :P

Ja w ogóle nie mam wolnych weekendów, albo pracuję albo siedzę na uczelni, także ciężko tak z rana.. jedynie w niedzielę 20.12 mam wolne od rana, sobota 19.12 od 15 no i 13.12 o 11 kończę zajęcia więc koło 14 bym mogła być.

A więęęc..? Dajcie znać kiedy, co i jak, bo jestem bardzo zainteresowana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.