Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PAINTBALL - jesienno zimowa alternatywa :)


ArU Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Sezon powoli dobiega końca, a w jesienne dni tez trzeba coś robić żeby adrenalina utrzymywała sie na właściwym poziomie :)

Nie będe tak bardzo hardcorowy jak Artek w innym temacie skoku ze spadochronem - proponuje coś bardziej przyziemnego (dosłownie i w przenośni :D) mianowicie zagranie ekipą w paintballa   :ph34r:. Ceny porównywalne są jak za pełny bak paliwa więc zabawa nie jest bardzo kosztowna, a frajda bardzo duża. 

Tutaj jest link do stronki chłopaków którzy organizują zabawę - bardzo fajny teren na powietrzu i w bunkrze :)

http://www.bunkier-wojkowice.pl/category/paintball-wojkowice/

 

Chyba, że ktoś zna inną lepszą lub tańszą miejscówkę to jestem otwarty na propozycję. Mam nadzieję, że znajdzie sie parę osób chętnych na taką zabawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony mogę polecić miejscówkę do gry w painta w Mikołowie i Kochłowicach. Są to pola paintballowe mojej rodzimej drużyny, podaję więc link do strony:

 

http://osrodek-borowka.cba.pl/

 

Ja osobiście kilka dni temu zakończyłem moją "karierę" paintballową z powodów czysto finansowych, jednak z czystym symieniem moge polecić w/w organizatora gier.

Pole w Mikołowie (pogranicze Rudy Śl. i Mikołowa) to pole typowo leśne, natomiast pole w Kochłowicach jest przeznaczone do gry w tzw. speedbola, co kto lubi.

 

Polecam również miejscówkę

 

http://www.paintball-imprezy.pl/

 

zapewniają pełen profesjonalizm, pole również speedowe i leśne, miejscówka znajduje sie w Bieruniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że znalazło sie kilku chętnych - można ustalić jakąś datę w listopadzie np. i się ugadać. 

 

.......... podajcie cenę , koszta itp. Bak paliwa to u mnie ok 500 zł............. więc odpadam jak to tyle kosztuje. :D  :D:D  :D  

paliwo lotlicze tankujesz do motonga że tak drogo? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat prawie że ogarnięty :)

Ternim tak jak wyżej 09.11 jest wolny więc nie ma problemu z grą. Pogodą też nie ma co sie stresować - jak będzie padać sypać itp (oby nie) można zawsze zejść do bunkra i grać tam :) zresztą to od Nas zalezy gdzie będziemy chcieli - możemy na powietrzu a potem w bunkrze :) 

 

Teraz pytanie: ile osób było by chętnych +/- na 100%. Wtedy zadzwonie i zaklepię ten termin dla Nas już bankowo.

Proponuje listę jak na zloty:

1. ArU +1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat prawie że ogarnięty :)

Ternim tak jak wyżej 09.11 jest wolny więc nie ma problemu z grą. Pogodą też nie ma co sie stresować - jak będzie padać sypać itp (oby nie) można zawsze zejść do bunkra i grać tam :) zresztą to od Nas zalezy gdzie będziemy chcieli - możemy na powietrzu a potem w bunkrze :)

 

Teraz pytanie: ile osób było by chętnych +/- na 100%. Wtedy zadzwonie i zaklepię ten termin dla Nas już bankowo.

Proponuje listę jak na zloty:

1. ArU +1

Która godzina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.