Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

naciąg łańcucha jak na egzaminie


yamaha-sija

Rekomendowane odpowiedzi

To te pytania są takie głupie a nie my i ten powalony system, praktyka rozumiem trudna żeby się nie zabić na pierwszej przejażdżce, ale z tą teorią przesadzają a fakt jest taki ze to tylko teoria człowiek się tak naprawdę uczy później jak juz ma prawko i jeździ, uczy się na własnych błędach, kursanci podczas szkolenia spędzają na mieście tylko 2 godziny z 20 (ilość godzin śmieszna) jeżdżąc przeważnie trasami egzaminacyjnymi, które nie wymagają jakiś specjalnych umiejętności nawet na drogę szybkiego ruchu nikt ich tam nie weźmie, bo każdy się boi a później taki delikwent wbija się w barierkę, ja wiem ktoś, kto jeździ latami Powie łatwizna potrafi jeździć po mieście to na autostradzie tez da sobie radę, ale to jest złudne, skoro tak się o nas boją niech przede wszystkim więcej godzin dają w miejskiej dżungli tez trzeba się odnaleźć, ja wiem to wszystko kasa kasa i kasa, dlatego ten system jest chory tak jak ten, kto go wymyślił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim więcej godzin dają w miejskiej dżungli tez trzeba się odnaleźć, ja wiem to wszystko kasa kasa i kasa, dlatego ten system jest chory tak jak ten, kto go wymyślił

 

To od szkoły zależy. Jeśli instruktor nie jeżdżący motocyklem "szkoli", to czego się spodziewać?

U mnie byś się uczyła jeździć dynamicznie w zakrętach jak Judyta: http://www.youtube.com/watch?v=_ynetd-ZTkM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze złą szkołę wybrałam to od pierwszej godziny jazd sie przekonałam i tak jak polecałam szkołę, która nauczyła mnie na kat "B" tak absolutnie nikomu nie polecę szkoły, w której niedawno ukończyłam kurs na kat "A" , a wręcz będę odradzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.