Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek śmiertelny


OGÓR

Rekomendowane odpowiedzi

W przeciwieństwie do Ciebie nie uważam się za polskiego Valentino. Choć mógłbym Ci narobić wstydu panie instruktorze. Pamiętam jak jeszcze 3 lata temu nie wiedziałeś jak brać zakręty, a ze zmiana nicka przyszła wiedza, jak widzę.

 

Co do wyścigów, lubię uliczne...... reszta nie na internet. Natomiast co do reszty to powiem Ci, że mam niezłe predyspozycje do kierownicy, sporo lat jeżdżę, z małymi stratami (i tylko jedna z mojej winy), przy czym też zawodowo jeździłem przez pewien okres. Z resztą jedyne czym nie jeździłem to koparka, walec i autobus przegubowy (ale podobno łatwiej niż zestawem).

Co do trasy to proponuję start na rynku w Zabrzu, a metę na dworcu w Czeladzi.

A kto to jest Valentino?

To Ci wytknę ponownie mistrzu: http://www.motocykle.slask.pl/topic/131733-stanowice-na-autostradzie-a1-rozbi%C5%82-si%C4%99-motocykl/

Zapraszam na plac przy makro w Rybniku. Ty i ja o 12.00 w środę. Przyjedź motocyklem. Masz jakiś?

 

Moderatorzy wybaczą. To już ostatni OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to jest Valentino?

To Ci wytknę ponownie mistrzu: http://www.motocykle.slask.pl/topic/131733-stanowice-na-autostradzie-a1-rozbi%C5%82-si%C4%99-motocykl/

Zapraszam na plac przy makro w Rybniku. Ty i ja o 12.00 w środę. Przyjedź motocyklem. Masz jakiś?

 

Moderatorzy wybaczą. To już ostatni OT.

Chyba kpisz, albo o drogę pytasz. Jak gówniarz.... jak nie ogarnia co się do niego mówi, to reaguje agresją i zaczynają sie bijatyki za szkoła po lekcjach. Człowiek ma m.in po to rozum żeby wyartykułować swoje zdanie, przemyślenia.

Wyobraź sobie, że mam motocykl, mam pracę i obowiązki więc w grę wchodzi jedynie 12AM.

 

Widzisz niektórzy od razu zrozumieli, że nie podejmę Twojego dziecinnego wyzwania

 

bo w Czeladzi nie ma dworca :)

 

Przepraszam co to je ? :blink::D

Jak to co?? W szkole nie byłeś, nie pamiętasz jak dzieciaki się popisują i podpuszczają?? Nie oplujesz dyrektora, nie wejdziesz na dach.... o wszedłeś no to skocz, założę się, że tego nie zrobisz. Albo patrzcie na komunie dostałem wigry3, a ja comodore, a ja potrafię smarkać uszami, a patrzcie na niego on pierdzi ręką. Hahaha, śmiechy hihy na całego. Dziecinada

 

A tak naprawdę zginął człowiek i jest to smutne.... tego powinien dotyczyć temat, a nie zabawy jak dzieci w piaskownicy, czy też konkursu na to kto ma większe jaja. To nie temat o Was i waszym EGO i opiniach niepopartych, żadnym dowodem. KONIEC!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy sie kto jedzie , a nie motocykl ostatnio miałem poważny zakład na torze slovakiaring normalnie jeżdzę s1000rr a tutaj wsiadłem na starego SRADA-750 o mocy jakieś 120 koni i czas miałem tylko sekundę gorszy od s1000rr , wiec moc to nie wszystko :P No może tylko na autostradzie była by ogromna różnica , ale na zakrętach sprzęt sie nie liczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! Moze któryś weekend? Chociaż tu moze być cieżko sie Zgadac, wiec moze niech każdy nagra filmik jak robi wolny slalom. Motocykl dowolny, a czas miezony od przekroczenia lini początkowej kołem przednim, s koniec czyli przekroczenie tylnego koła przez linie końcowa. Filmik niech wrzuca na forum w jakimś innym temacie niż ten. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.