Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyścigi Żory


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

kolego nie każden lubi jezdzić kiblem albo ponad 300 kilowym cruizerem z flagami,lisimi kitkami,farfoclami,torbami,diodami led na silniku i robic opony na kwadratowo, meczyć ludzi pustymi wydechami.

Wez pod uwage ze gość swojego sciga albo nakeda zatrzyma ze 100 wczesniej niz Ty swoją Shadow z 50.Wiem bo mialem jakis czas temu cruizera, i moim zdaniem sa to motocykle bardzo niebezpieczne nadajace sie tylko na autostrade albo powolną jazde. Jak jesteś takim fanem rozsądku i bezpieczenstwa kup strzet ktory potrafi sie zatrzymać dosyc szybko i nadaje sie do manewrowajnie kiedy ktos zajedzie Ci droge, czyli jakiegos np nakeda ok 200 kilo wagi.

 

A tak to tylko zawracasz gitare, sam jezdzisz starą Shadow ktora ma manewrownośc lotniskowca, i marudzisz ze inni jezdza szybciej.Jezdza szybciej bo lubią, vbo to jest fajne i sprawia frajde.Tak było jest i bedzie.

 

Tak..to ja jestem sfrustrowanym forumowiczem, który postanowił tu powylewać swoje żale...Tak...zacząłem zawracać gitarę, ale najwyraźniej niepotrzebnie. Ponoć motocykliści, to tacy przyjaźni ludzie...widać są, ale pod warunkiem, że ktoś ma takie samo zdanie jak oni i też zapier..la 200km/h a nie jeździ moto z manewrowością lotniskowca i drogą hamowania dłuższą niż pas na Okęciu. Ale jest mi z tym dobrze:)

Poza tym, kolego, nie ty mi będziesz mówił, co mam sobie kupić...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu obwodnicy żor, to nie radzę wogóle tamtędy jechać bo zabierają dowody wszystkim!!! Opona, tablica, wydech wszystko. Ogólnie na polecenie "z góry" mają łapać wszystkich. Afera straszna po filmiku Hard and Fast. Jaśnie wielmożny Pan Radny jako przedstawiciel ludu uciśnionego przez bandytów na motocyklach jest w stanie w ciągu godziny zadzwonić 6 razy na policję.

Potwierdzam, biorą na bok wszystkich, czy jedziesz przepisowo czy nie i tłumaczą że mają nakaz od  góry a wszystko przez ten film...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak..to ja jestem sfrustrowanym forumowiczem, który postanowił tu powylewać swoje żale...Tak...zacząłem zawracać gitarę, ale najwyraźniej niepotrzebnie. Ponoć motocykliści, to tacy przyjaźni ludzie...widać są, ale pod warunkiem, że ktoś ma takie samo zdanie jak oni i też zapier..la 200km/h a nie jeździ moto z manewrowością lotniskowca i drogą hamowania dłuższą niż pas na Okęciu. Ale jest mi z tym dobrze:)

Poza tym, kolego, nie ty mi będziesz mówił, co mam sobie kupić...Pozdrawiam

wszystko by sie zgadzało ale nie ja wyzywalem od idiotow ludzi ktorzy maja inny styl jazdy i inne upodobania,to tez motocyklisci.Jedni lubia cruizery inni sporty. Poza tym innaq sprawa zapierdalac na winklach gdzies na odludziu (nie mam nic przeciw a nawet jestem za) a co innego ciąć przez osiedle.

W pierwszym przypadku mozesz zabic glownie siebie, a w 2 siebie i kogoś. Jak ryzykujesz swoim zdrowiem jedynie,twoja sprawa.Czy chimalaisci to idioci? Na ogol gina w górach ale coś ich tam ciągnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah..świetne porównanie!...Himalaista, jakby nie patrzeć, nie korzysta z publicznych dróg, tylko jest w górach na totalnym odludziu. Idiotami nazywam motocyklistów, którzy zaiwaniają z prędkością bliską 200km/h po drodze publicznej a nie normalnych użytkowników dróg i jeżdżących z miarę przepisowo. Chłopie, chcesz zasuwać z nadmierną prędkością - jedź na zamknięty tor albo od biedy na autostradę (masz blisko). Dobrze, że przyznałeś, że i cruiser i sport to też motocykl, choć z poprzedniego posta wynikało trochę inaczej.

 

Ciekawe, czy byś był takim zwolennikiem zapierdalania po drodze publicznej, jakby jakiś kretyn zasuwając na ścigu wbił się w samochód, którym jedzie Twoja żona z dzieckiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe, czy byś był takim zwolennikiem zapierdalania po drodze publicznej, jakby jakiś kretyn zasuwając na ścigu wbił się w samochód, którym jedzie Twoja żona z dzieckiem...

Ciekawe czy byś był takim zwolennikiem jazdy po drodze publicznej Cruizerami gdyby jakiś frędzel na moto 400 kilo jedna tarcza z przodu nie wyrobił i wbił sie ta masą w samochód,którym jedzie Twoją żona z dwójką dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu te cruisery są też motocyklami, czy nie są? Bo nie wiem, zdecyduj się....Niemniej dalszą dyskusję jednak uważam za zbędną i bezprzedmiotową, ponieważ nie mam partnera do dyskusji.

 

A dla Twojej informacji, to ja mam tarcze i z przodu i z tyłu, nawet wentylowane.

Oczywiscie zę sa, co wiecej mam kumpli na cruizerach i lubie czasem z nimi pojezdzić. Chcialem Ci tylko uswiadomić ze jak obrazasz ludzi na scigach i wyzywasz ich od kretynów, to moze to tez dzialac w droga strone, wot i wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie udostępnię filmu bo parę osób mogło by mieć spore mandaty i po prawku.

 

Broń Cię panie Boże , sztanie , czy w co tam wierzysz. Jak coś to ino na maila. Ale  forumowiczom z jakimś stażem.  I tak ten filmik wielu skopiowało. Sama motormania na fb go wrzuciła. Chłopaki mają już ciepło.

 

W tym momencie nasuwa mi się pewne skojarzenie z pewną jednostką chorobową o nazwie schizofrenia. Gdyż w tematach innych motocyklistów, nie będących zapewne znajomymi wypowiadających się tu osobników, panuje zupełnie inny klimat i przekonania.

Widocznie ta dychotomia myślenia jest zależna od miejsca siedzenia i tego kogo dotyczy sprawa.

 

 

 

Jak zobaczyłem tą ekipę na II filmiku tym z 2011 od razu przypomnialy mi się plyty cd z filmami o "stunterach" dodawane kiedys do swiata motocykli.. na których większość "rajderów" to po prostu "debile" które tylko paliły gumę na skrzyżowaniach i wydawało im się że są cool. Moje osobiste zdanie jest takie mam nadzieje że kierowcy puszek wezmą sobie ich na celownik i rozjadą wszystkich jak leci skoro oni nie mają szacunku dla innych uczestników to i puszkarze nie powinni być dłużni ( zwłaszcza że to Ameryka :D

 

Zauważyłem pewną prawidłowość w ocenach sytuacji. Każdy widzi to co chciałby zobaczyć.

I w tym przypadku jest podobnie. Ci, którzy utożsamiają się z tamtymi motocyklistami, dla których ich zachowanie jest jak najbardziej normalne, dostrzegają wyłącznie winę kierowcy samochodu.

Jednak jest spora grupa ludzi, którzy bardziej obiektywnie potrafią ocenić całe to zdarzenie. Dla nich cała ta sprawa nie jest tak klarowna i jednoznaczna jak by sobie życzyli pozostali.

Pozwólmy, że bez emocji, zbędnych komentarzy i domniemywań poczekamy na finał sprawy. Organa ścigania i sąd zapewne w końcu wszystko dokładnie ustalą i odpowiednio ocenią.

 

Zapierdalali , drugi aby uniknąć zderzenia położył maszyne. Leży w szpitalu. Jak zapier*alasz----  adrenalina nie może zablokować myślenia.

 

A kto  wyprzedza auto jak  są zjazdy , krzyżówki itp.???? A jak by karetka , policja , straż na sygnale wyleciała ???? Myślenie nie boli.

 

No właśnie, myślenie nie boli... Robiąc takie rzeczy, nagrywając to i wrzucając do sieci..... jak sądzisz myśleli?? Czy adrenalina zablokowała im myślenie? Ciekawe co jeszcze robili co nie znalazło się na filmiku?

 

 

 

 MisterTwister

 

 

Każdy na tym forum chyba jest dorosły i zapewne bierze odpowiedzialność za swoje czyny.

Niczym złym jest piętnowanie złych i skandalicznych zachowań kolegów motocyklistów. W końcu środowisko powinno dbać o wizerunek, o to jak nas postrzega społeczeństwo. Bardziej nieodpowiedzialne jest chyba usprawiedliwianie i próba tłumaczenia wspomnianych zachowań. Na pewne sprawy nigdy nie będzie przyzwolenia, czy to się komuś podoba, czy nie. A nazywanie tego donosicielstwem dla mnie jest śmieszne.

Każde środowisko w jakiś sposób solidaryzuje się. Ludzie inaczej siebie w nim postrzegają. Ale to nie znaczy, by bezkrytycznie tolerować pewne patologie.

 

 

 

Jeśli ktoś jest na tyle skretyniały żeby uciekać z miejsca wypadku- sorry ale takiego debila kryć nie będę. Policja niestety w przypadkach mało "medialnych" nic nie zrobi- po miesiącu umorzy śledztwo z braku dowodów.

 

 

 

Tyle są warte wasze opinie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie zę sa, co wiecej mam kumpli na cruizerach i lubie czasem z nimi pojezdzić. Chcialem Ci tylko uswiadomić ze jak obrazasz ludzi na scigach i wyzywasz ich od kretynów, to moze to tez dzialac w droga strone, wot i wsio.

a ja ci chce uświadomić, że skończonymi kretynami są ci, którzy po drodze publicznej zapieprzają 200km/h (jak na tym filmiku) a nie ci, którzy z tej drogi korzystają w normalny sposób, bez względu na rodzaj motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert_Bert - co z Tobą? Czyżbyś miał tak wysokie mniemanie o sobie że uzurpujesz sobie prawo do oceniania innych? Na jakiej podstawie? Czyżby czoperowcy byli tak święci na drogach? mamamadzi ma w zupełności rację pisząc że obrażasz innych, takich jak Ty motocyklistów. Dla czego nazywasz między innymi mnie idiotą tylko dla tego że latam głównie na ścigu i do tego szybko? Jak do tej pory nie zrobiłem nikomu krzywdy chociaż oficjalnie jeżdżę już 27 lat, czy Ty jeżdżąc na swoim czoperku możesz się pochwalić chociażby takim stażem? Pamiętaj, ludzie którzy latają na ścigach mają również Prawo Jazdy i bardzo często o wiele więcej kilometrów przejechane z dużymi szybkościami i na kolanie niż Ty więc nie tylko znają przepisy ale też umieją jeździć. Jedyny przejaw głupoty u wspominanych kolegów widzę w tym że zechcieli się swoimi osiągnięciami w jeździe pochwalić publicznie wrzucając film do sieci. Wielki Brat czuwa a i ludzie zawistni i wrodzy naszemu środowisku czerpią z tego teraz pełnymi garściami aby nas jeszcze bardziej gnębić. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez trole nie lataja ;) napinka przed monitorem im dostarcza wystarvzajaco rozrywki ;-)

Forum ma funkje ignorowania userow. Szczerze polecam :)

Swoją teorię popierasz własnym doświadczeniem czy doświadczeniem popartym opowiadaniem znajomego.

 

Szkoda, że forum nie testuje IQ przed założeniem konta.... dobrze by było Wtedy połowy z was bym tu nie oglądał

 

Jedyny przejaw głupoty u wspominanych kolegów widzę w tym że zechcieli się swoimi osiągnięciami w jeździe pochwalić publicznie wrzucając film do sieci. Wielki Brat czuwa a i ludzie zawistni i wrodzy naszemu środowisku czerpią z tego teraz pełnymi garściami aby nas jeszcze bardziej gnębić. :ph34r:

 

coś taki liberalny ?? Jedyna głupota...... Fajnie by było jak by więcej osób tak myślało niestety to jest Forum Świętych Śląskich Motocyklistów i zgodnie z ich zasadami to powinni dostać po 12lat pierdla za sprowadzenie zagrożenia w ruchu lądowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*magik*  bez Twojej interwencji tyle tematów by umarło...... :D  :D:D  :D  :D

Fajny jesteś.   Kiedy na jakieś latanie wpadniesz. Zmawiamy się w tylu tematach.......  

Fajny nie jest, jeden z forumowiczów rzucił mu rekawice i nie pojawił się.

Miał szanse udowodnic swoje racje więc jak dla mnie to typ człowieka internetówki,

istnieje tylko tutaj i obawiam sie ze sami karmimy trola.

Szczerze myslałem że gosc ma klase i obroni swój wizerunek, niestety ale wszyscy widzimy jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny nie jest, jeden z forumowiczów rzucił mu rekawice i nie pojawił się.

Miał szanse udowodnic swoje racje więc jak dla mnie to typ człowieka internetówki,

istnieje tylko tutaj i obawiam sie ze sami karmimy trola.

Szczerze myslałem że gosc ma klase i obroni swój wizerunek, niestety ale wszyscy widzimy jak jest.

Nie wiem gdzieś się chował backstreet boys'ie, ale chyba faktycznie na jakimś zadupiu. Racji się nie udowadnia, nie da się jej udowodnić, tak barbarzyńskim średniowiecznym zwyczajem podjęcia rzuconej rękawicy. Nigdy żaden pojedynek czy to szermierczy, czy na broń palną nie udowodnił racji. Gdyż zawsze, za prawdę zostawała, uznawana wersja jednego z oponentów, togo który wygrał.

Gdyby w świecie cywilizowanym, który znajduje się po za tym forum istniały podobne zasady, to najlepszymi prawnikami byli by bracia Kliczko, "Diablo" Tomaszek, czy też Pudzian. Zamiast wieloletnich studiów, aplikacji i kształcenia się i zdobywania wiedzy, prawnicy by chodzili na siłownie, wpierniczali ruskie sterydy i trenowali mieszane sztuki walki. Na szczęście forum Świętych Śląskich Motocyklistów to nie cały świat. Chwała Panu za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

PS Co do klasy to, jeśli nie wiesz, a pewnie nie wiesz, sprawą honoru jest to, iż to pozwany wybiera miejsce i czas, oraz może wybrać broń lub też rodzaj broni został zawarty w rzuconym wyzwaniu. Cóż większość z was nie zna pojęcia honoru i tego co się przez wieki tego tyczyło, a ludzie umierali za honor. Dzisiaj honor jest jak prostytutka sprzeda się temu kto da więcej, cóż takie czasy jacy ludzi, tacy ludzie jaka kultura, taka kultura jakie wychowanie..............

 

Więc odpowiadając na Twój zarzut niestawiennictwa się na, bezsensownym, pojedynku:

Chyba kpisz, albo o drogę pytasz. Jak gówniarz.... jak nie ogarnia co się do niego mówi, to reaguje agresją i zaczynają się bijatyki za szkoła po lekcjach. Człowiek ma m.in po to rozum żeby wyartykułować swoje zdanie, przemyślenia.

Wyobraź sobie, że mam motocykl, mam pracę i obowiązki więc w grę wchodzi jedynie 12AM.

 

Widzisz niektórzy od razu zrozumieli, że nie podejmę Twojego dziecinnego wyzwania

 

Jeśli nie wiesz co to 12AM to sobie "wygoogluj", jak to teraz młodzież mawia. Podpowiem Ci, że to pochodzi z angielskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego, jak 12AM, a właściwie "AM" nie ma tutaj zastosowania, nawet jeżeli "młodzież" w gimnazjach, na którą się powołujesz twierdzi, że jest inaczej. ;)

 

Co innego 12:00:01 AM...

 

http://wwp.greenwichmeantime.com/info/noon.htm

 

Tak, wiem - znowu ktoś przeczytał Twój post bez zrozumienia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym podkręcał atmosferę ale... Magik - ripostujesz Frozentomowi? uderzyła bestia celnie  :D

nie nie ripostuje gdyż technicznie ma on rację..... Ponieważ 00:00 A.M. lub 00:00 P.M. (czy też jak ja napisałem 12:00 A.M. czy 12:00 P.M.) są określeniami mało precyzyjnymi i raczej zwyczajowymi, z którego precyzją wyrażenia ludzkość nie uporała się do dnia dzisiejszego. Co nie zmienia faktu, że potocznie jest używana taka forma zapisu. Jednakże 1sekudna jest tak krótką miarą czasu, tak pomijalną trwającą zaledwie niczym mignięcie oka wobec miliardów lat trwania ziemi, czy też wieczności, iż postanowiłem nie tracić czasu nad rozpisywaniem się nad nią, aby jednoznacznie i precyzyjnie określić porę dnia. Licząc, może za bardzo, na intelektualne zdolności ludzi z którymi podjąłem, bezsensowny w swej istocie, trud dyskusji.

W swej naiwności liczyłem, że owa sekunda pozostanie zbyt błahą kwestią, aby przypisywać jej tak istotne znaczenie. Jakże srogo człowiek czasem się myli. Choć wierzę, że chociaż znikomy odsetek ludzi czytających to zrozumiał, iż moje słowa tyczyły się godziny 0:00/12:00 a słownie zwanej północą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.