Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dawcy .śmiechu :-D !!!


ulikboss

Rekomendowane odpowiedzi

Co innego próbować z pełną premedytacją podrobić jakąś markę i zarabiać na tym. A co innego jeśli ktoś nazwał temat swojego posta w taki sam sposób nie afiszując się z tym bardziej niż sama nazwa i to tylko na forum. Bo nikt nie ma zamiaru wyszywać sobie tej nazwy na ciuchach itd. Tak jak pisze zmienić nazwę tematu na ...Śmiechu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba  mało udzielająca się na forum i w różnych moto imprezach ,jednak mająca jakieś pojęcie  kto z kim i czym się tu zajmuje ,wchodzę na forum widzę ten temat i od razu dla mnie jasne  że chodzi o znanych nam Dawców Uśmiechu Soprano . A tu proszę jednak zonk Ulik-STF wprowadzasz ludzi w błąd nie rozumiem tylko czy to zamierzone czy nieświadome działanie?    .Pomysł sam w sobie ok tylko dlaczego jeżeli chcesz stworzyć coś własnego gdzie najważniejszy jest dobry fun ,pozwalasz aby ktoś kojarzył daną nazwę już z działającym od dawna stowarzyszeniem które ma inne i większe priorytety ? I na dodatek od razu lecą wyzwiska po co ten cały kwas ? Pamiętam jeszcze te slogany bracia ,siostry ,motocykliści to jedna rodzina .....już dawno pomiędzy bajki można włożyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyż zaprawdę nadeszły takie czasy, że:

To tak dla wtajemniczonych, żeby nie myśleli iż porzuciłem misję na początku jej trwania, albowiem koniec jest bliski, słuchajcie, już w mediach mówią jak rodzice dzieci mordują a dzieci rodziców...

Pamiętam jeszcze te slogany bracia ,siostry ,motocykliści to jedna rodzina .....już dawno pomiędzy bajki można włożyć

Gdyż zaprawdę nadeszły takie czasy, że:

Łukasz 14: 49 Przyszedłem rzucić ogień na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął 50 Chrzest mam przyjąć i jakiej doznaję udręki, aż się to stanie. 51 Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam. 52 Odtąd bowiem pięcioro będzie rozdwojonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu; 53 ojciec przeciw synowi, a syn przeciw ojcu; matka przeciw córce, a córka przeciw matce; teściowa przeciw synowej, a synowa przeciw teściowej.Mateusz 10: 34 Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. 35 Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; 36 i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. 37 Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien.

To tak dla wtajemniczonych, żeby nie myśleli iż porzuciłem misję na początku jej trwania, albowiem koniec jest bliski, słuchajcie, już w mediach mówią jak rodzice dzieci mordują a dzieci rodziców...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulik zrobił się bałagan i spinka......cholera niepotrzebnie ale co tam jakoś się dogadamy przecież.............zabawa jak pisalam może być bo i fajna ta prześmiewka ale nadal prosze o zmianę nazwy.......i już nie bedę tłumaczyć dlaczego wystarczy tego całego bałaganu. No i uwierz mi nikt błotem nie obrzucał tylko każdy na swój sposób chciał dotrzeć do drugiego aby zrozumiał po prostu czasem tak jak to zrobił Magik trzeba dosadnie ;) i rzeczowo, /dzięki Magiku za miłe słowa o mnie ;) /  a żałować nie ma czego, przecież dowiedziałes się czegos nowego nie?   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Zamiast wspierać się nawzajem obrzucacie błotem , żal.

pozdrawiam  ;-D

 

 

Ulik wygladalo, ze jestes gosciem z jajem.

dla wielu ludzi tutaj "twoj" smieszny pomysl, smiesznie napisany byl fajny.

po czym ktos zwrócil ci uwage, ze nazwa "twojego" pomyslu bije w autentyczny i wcześniejszy pomysl kogos innego, kto robi cos duzo bardziej pozytecznego jak tylko jajca.

proszą cie ludzie, bo do swojego pomysłu podchodzą poważnie. zebys zmienil nazwe albo w ogóle odpuścił. a ty albo raczej twoi zwolennicy kazesz pokazywac papiery i pytacie sie jakim prawem ktos wam czegos moze zabronić? no żadnym prawem, po prostu prośba, jak czlowiek czlowieka.

a ty w tym momencie wyjezdzasz z błotem i nazywasz siebie ofiarą sytuacji.

to jest żal moim zdaniem, a nie to ze ktos ciebie prosi, zebys spróbował wycofać sie z pomysłu, który nic w sobie nie niesie poza zabawą z nalepek dla kilku ludzi.

 

ja tak to widze.

 

pozdr. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulik, toś narobił zamieszania. W pierwszym momencie też to skojarzyłem z działalnością Soprano. Dobrze, że już (chyba) doszliście do porozumienia i obejdzie się bez rozlewu krwii :P

co tu sie odpierd.... :P widac ze ludzie dawno nie jezdzili na moto i sa skutki

Co racja to racja! Nie ma to jak zdrowo przypierdolić w palnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srecker, niepotrzebnie z tym pajacowaniem, bo temperatura dyskusji rośnie. Drażniące.

Wiesz co tak naprawdę jest drażniące? To jak Twój współpasażer w przedziale dokona aktu wypróżnienia kiszek i twierdzi, że to nie on, że to nie jego, a w ogóle to przez to, że ubikacja jest zamknięta i On nie będzie tego sprzątał. Fakt, faktem zaistniała tu sytuacja trochę to przypomina, lecz mam nadzieję iż się tak nie skończy. Albowiem, jest jeszcze dla was szansa,gdyż:

 

 

1 Zbliżali się do Niego wszyscy celnicy i grzesznicy, aby Go słuchać. 2 Na to szemrali faryzeusze i uczeni w Piśmie: "Ten przyjmuje grzeszników i jada z nimi". 3 Opowiedział im wtedy następującą przypowieść: 4 "Któż z was, gdy ma sto owiec, a zgubi jedną z nich, nie zostawia dziewięćdziesięciu dziewięciu na pustyni i nie idzie za zgubioną, aż ją znajdzie? 5 A gdy ją znajdzie, bierze z radością na ramiona 6 i wraca do domu; sprasza przyjaciół i sąsiadów i mówi im: "Cieszcie się ze mną, bo znalazłem owcę, która mi zginęła". 7 Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia. (Łk 15)

 

Także nawróćcie się i nie podążajcie więcej tą droga droga grzeszników.

 

Oto Ja posyłam wysłańca mego

przed Tobą;

on przygotuje drogę Twoją.

Głos wołającego na pustyni:

Przygotujcie drogę Panu,

Dla Niego prostujcie ścieżki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.