Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dawcy .śmiechu :-D !!!


ulikboss

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,
od jakiegoś czasu pewna grupa "poważnych"  motocyklistów poprzyklejała sobie w różne miejsca żółte zaznaczniki :-D
Pojawiły się już w kilku miejscach na forum. Uwieczniony na fotkach nasz "manifest dobrego humoru" widać min na Chudowie, Jeseniku, Kisielinie, olsztynie  ......... pewnie będzie tego więcej

Na slovakianring ostatnio spotkałem się z Januszem Oskaldowiczem :-)  ( dla niezorientowanych polecam google )  który porównał nas do kury :-) ,z tym że posiadamy o jeden zwój mózgowy więcej żeby jeździć na motocyklu :-D

A ja myślę że o dwa więcej, a ten drugi żeby się z tego cieszyć :-D
 

Zachęcam do wrzucania fotek w tym miejscu z udziałem waszych  ":-D"

Pierwsze pewnie się powtórzą a kolejne niech będą radosną twórczością.
Jak ktoś chce zostać kolejnym DAWCĄ ............  :-D  to będę miał wkrótce kilka kolejnych naklejek :-p

LWG :-D

 

nm41.jpgUploaded with ImageShack.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Ulik..........i chcę grzecznie zwrócić uwagę, że istnieje Stowarzyszenie Motocyklowe Dawcy Uśmiechu, do którego należę i ma inne logo i naklejki oraz cele wygoogluj sobie naszą stronę........Ty robisz teraz plagiat trochę nas uderzając niekoniecznie tego chcemy. Cała zabawa jaką proponujesz jest może i fajna ale proszę nazwij ją inaczej, mam nadzieję, że zrozumiesz o co mi chodzi. Pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani Prezes słusznie zauważyła :-D  to jest zabawa  i w nikogo nie uderza.

Cieszy nas nasza pasja :-D i tyle a może aż tyle.  Nie użyłem nigdzie słowa "stowarzyszenie" a na słowa  "dawca uśmiechu" jeżeli macie wyłączność lub patent to poproszę do wglądu.

Więc jeżeli już tak oficjalnie to pozdrawiam w Uśmiechem :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety robicie chłopaki krecią robote Ewie i jej Stowarzyszeniu, które juz chyba kilka lat działa i którego nazwa "Dawcy Uśmiechu" dla wielu ludzi jest znana, oklepana i pozytywnie się kojarzy. sorry za słowa, ale pajacowanie (zwał jak zwał) jest fajne, ale przestaje być fajne jesli deprecjonuje czyjąś dobrą i bezinteresowną robotę.

nie zgadzacie sie ze mną, wasze prawo, ale jak mozecie to uszanujcie jej prośbe do was.

to tyle i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko ze moim zdaniem nie macie racji. Nie interesuje mnie ile Dawcy usmiechu działają, to nie oni wymyślili słowa dawca, usmiech. Patrząc na te kaski, " LOL" na pysku momentalnie robi sie czlowiekowi, więc de facto można nazwać go dawcą uśmiechu, czy się to podoba tej organizacji czy też nie....

Becker, akurat Ulika troche już znam, określenie pajacowanie w jego przypadku jest nie stosowne....

 

ps. Ulik moj Ty dawcoo :D:D:D:D:D:D:lol::lol:

Organizacjo Dawców usmiechu, troche mniej spiny, więcej usmiechu =)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z beckerem - stowarzyszenie dawców uśmiechu istnieje i jak wklepiesz te słowa w google to wyskocza właśnie oni a nie jakieś uśmiechnięte minki. 

Co prawda do uśmiechów na kasku nic nie mam bo mi sie podobają i sam bym sobie taki nakleił, ale uważam żę nazwa powinna być inna bo ta jest juz zaklepana :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szreku jak widzę trudno jest zrozumieć, że ktoś potrafi grzecznie poprosić zamiast straszyć czy rzucać prawnymi tekstami.

Ulik wydawało mi się, że masz prawo nie wiedzieć iż nazwa dawcy uśmiechu już jest użyta i to nie dla zabawy ale do działania majacego takich ludzi jak w swoim poście wymieniłeś wyprowadzać z błędu, że motocyklista jest jak przysłowiowa kura...........ale chyba jednak coś było na rzeczy w słowach tego gościa skoro z tego co tu widzę upierasz się aby dalej jak to nazwałeś "poważni" motocykliści robili innym poważnym motocyklistom na złość.

Poprosiłam grzecznie i nie mam zamiaru bawić się ku uciesze ludzi lubiących robić dym ..............aczkolwiek sama według przysłowia nigdy nie robię "tego co komu niemiłe".

Owszem nie mamy patentu czy innego gówna na naszą nazwę ale ciężko charujemy aby ta właśnie nazwa była odzwierciedleniem ludzi mającym nie tylko pasję ale i robiących coś dobrego a zarazem zmieniającego wizerunek motocyklisty ale co tam..............miłej zabawy i oby nikt Ci drogi kolego Ulik czy Szreku nigdy koło dupy nie zrobił.............a teraz z pełnym uśmiechem idę zająć się rodziną i przygotowywaniem Motomikołajów...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję założyć bazę danych Słów i sformułowań zabronionych!!!!!. Ulik zmień tą nazwę na Dawcy Śmiechu bo przecież co poniektórzy zaraz się popłaczą, że im zwrot zabrałeś. Kolo napisał temat na forum pod taką nazwą i nic więcej, a tu odzew jakby wręcz chciał przejąć jakieś stowarzyszenie. Paranoja. Każdy ma prawo używać takiego sformułowania czy się to komuś podoba czy nie dopóki go nie zarejestruje jako zabronione. ®!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soprano. zeby nie bylo nie jestem dawca usmiechu ulika, poprostu zbralem glos ze jednak ma On prawo do tego, niikt nie moze mu zabronic..

Wiesz co głupkowi nikt nie zabroni być głupkiem, bo nawet nie zrozumie gdy się go poprosi, żeby nie był głupkiem.

 

To tak jak bym zmienił nick na tym forum na "szrek" i pisał, że lubię chłopców, ktoś by to pokojarzył z Tobą np? Może naklejcie sobie zielone mordki. Co do paragrafu stowarzyszenie jest zarejestrowane pod ta nazwą i ma swoje logo, wszelkie naśladownictwo może być potraktowane jako próba zawłaszczenia własności intelektualnej, nie mówiąc o działaniu na szkodę organizacji pożytku publicznego. Idzie to spokojnie przed sądem udowodnić, natomiast wiem że Ewa, na ile ja znam, nie babrała by się w takie sprawy tak jak nie wystąpiła o zastrzeżenie takiej nazwy, gdyż nie jest to znak towarowy handlowy tylko organizacja dobroczynna i nie liczyła, że znajdzie się banda pajaców robiąca jej krecią robotę.

 

Masz racje osobno słowo "dawca" i "uśmiech" nie stanowią niczego ale jako zlepek wyrazowy (połączone razem), już stanowią własność intelektualną. Tak samo jak Twój nick. Jest własnością intelektualna Twórców filmu, będąc jednocześnie znakiem towarowym, w związku z czym jakby DreamWorks (bo zapewne oni są właścicielami wszelkich praw) Cię dopadło to byś się procesował i zapewne przegrał, bo w języku potocznym jak i literackim nie istnieje takie słowo, po za tym jednoznacznie kojarzy się z postacią z filmu.

 

Jeśli tak bardzo chcesz się w paragrafy bawić można to Ci załatwić. Myślę, że nie powinieneś drażnić Ewy, bo ona by Ci mogła to załatwić, ale po co dla niej to strata czasu, energii, jak i strata na wizerunku samego stowarzyszenia, gdyż zamiast zajmując się celami statutowymi zajmuje się takimi pawianami jak WY.

 

Po za tym nawet buźki które używacie, są plagiatem czyli złodziejstwem bo maja swojego autora od którego nie posiadacie zgody na użytkowanie i rozpowszechnianie, a to że są ogólnie dostępne to nie argument, bo liczba złodziej idąca w setki wcale nie świadczy o legalności procederu, tylko o niewydolnym aparacie egzekwującym prawo.

 

Czytając nazwę tematu też na początku myślałem , że chodzi o ekipę EWY i że może zmienili logo, ale skoro Soprano się odcina od tego, to uszanujcie to i nazwijcie się żółte gile, krzywe mordy, albo szał pał i wlepek. Szczerze tak jak was nie interesuje stowarzyszenie, że ma taką nazwę i ile lat istnieje, tak nie interesuje mnie jak się nazwiecie byle nie "Dawcy Uśmiechu"

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję założyć bazę danych Słów i sformułowań zabronionych!!!!!. Ulik zmień tą nazwę na Dawcy Śmiechu bo przecież co poniektórzy zaraz się popłaczą, że im zwrot zabrałeś. Kolo napisał temat na forum pod taką nazwą i nic więcej, a tu odzew jakby wręcz chciał przejąć jakieś stowarzyszenie. Paranoja. Każdy ma prawo używać takiego sformułowania czy się to komuś podoba czy nie dopóki go nie zarejestruje jako zabronione. ®!!

Właśnie, że nie bo nawet Twój nick jest Twoim dobrem osobistym, a Twoja głupia wypowiedź jest Twoją własnością intelektualna, nawet gdy wstawisz tam kreskę masz do niej prawo. Co prawda w trybie postępowania trzeba się na tym znać i udowodnić, że tak jest a nie inaczej, lecz w przypadku stowarzyszenia jest to akurat bardzo proste, gdyż to jest jego nazwa. Tak samo jak podrabianie znaków towarowych adidas i odidas Dla Ciebie może to dwie odrębne firmy ?? Nawet jeśli dla sądu celników i reszty nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.