Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

pismaki z brukowca "FAKT"


mamamadzi

Rekomendowane odpowiedzi

Sreker (sorki), ja dodałbym jeszcze takiego drobiazga, przyznaję - nie mam siły tam szukać więcej tych rozmaitych wypowiedzi - że gościu zamknął pokojową drogę w chwili, kiedy stuknął (sorki), motorniczego gixa. Ktoś przed Tobą sieje jakiegoś fermenta, to obserwujesz z uwagą, żeby przypadkiem nie uderzyć, bo widać że gupek. Dlatego nie przemawia do mnie, że ta pierwsza kolizja była niechcący. Zadziałał impulsywnie, a później to już mogło być coś typu: O QRNA!

 

I co Twister? Te organa będą obiektywne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od siebie tylko dodam, że jeżeli jakiś kozak zajeżdża komuś gwałtownie drogę, hamuje przed samochodem chcąc kierowcę spowolnić, to w świetle obowiązującego prawa nie jest to najechanie samochodu na poprzedzający pojazd - w tym wypadku na motocykl. To jest wymuszenie pierwszeństwa. Bo wszyscy wiemy, kiedy i w jakich sytuacjach możemy zmienić pas jezdni. Tych, którzy się z tą tezą nie zgadają odsyłam do lektury KRD.

 

Po raz już n-ty powtarzam, że agresja rodzi na drodze agresję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista przed zmiana pasa ruchu powinien sprawdzic czy sa ku temu warunki potem wlaczyc kierunkowskaz znowu zerknac i zmienic pas ruchu w BEZPIECZNEJ odleglosci od samochodu.A to co widac na filmie to zwykle zajechanie drogi i stworzenie zagrozenia ,jednym slowem wymuszenie tak jak pisal MisterTwister i najprawdopodobniej gostek w RR sie wystraszyl ze motocyklista mu sie moze pod kola wpier .jechac i dlatego zatrabil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam jest tyle wiadomo ze gowno wiemy co tam na serio sie stalo. Moze kolo na Gixie nie zahamowal, ale odpuscil co spowolnilo moto, moze wtedy na ta sekunde kolo z SUVa byl zajety czym innym i stad najechal na niego.

 

Nie chce nikogo osadzac ale osobiscie mnie wkurwia jazda bandy debili ktorzy mysla ze im wszystko wolno.

 

Nie wiem czy to pisalem tutaj na forum ale swego czasu lecialem puszka na A4 WRO -> KTW. Pochmurno, lekki deszcz, asfalt mokry jak cholera. I okolo 4 DEBILI na moto w grupie cisna lewym pasem... Cisna - 120 - 130 max. I maja W DUPIE to ze ktos by chcial ich wyprzedzic. Jechali tak rozciagnieci ze sie po prostu nie dalo. Znaczy sie - mozna by wyprzedzic prawym i sie wcisnac w srodek pomiedzy jednego a drugiegoale nie mam nasrane do lba i nie chcialem stwarzac zagrozenia.

 

W koncu, po jakis 10 minutach zrobilo sie kupe wolnego na prawym a kolo w ostatnim moto (pierwszy przede mna) kapnal sie laskawie ze ktos moze chciec ich wyprzedzic. 

 

Wtedy do niczego nie doszlo, kazdy jechal swoje ale to co na filmiku widze to dla mnie zwykle bydlo.

idac Twoim tokiem rozumowania:  grupa motocyklistów = stado bydła.....  he,he , a jak grupa jechała na zlotowy przejazd przez Manhattan to jak mieli jechac według Ciebie???

 

 odrobinka samokrytyki, jeszcze nikomu nie zaszkodziła.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi Maxa Kolonko traktuję z przymrużeniem oka, odkąd powiedział "jak jest" na Woodstocku, powielając jedynie powszechne stereotypowe gadki o tym, że wszyscy uczestnicy bez wyjątku to banda naćpanych, taplających się w błocie idiotów. Do tego dorzucił tezę, że gdyby nie ogłupiający społeczeństwo festiwal, to trzeźwa, zdolna młodzież już dawno wyszłaby na ulicę walczyć o wolność i lepszą przyszłość dla Polski. :D

 

Jedyne z czym się zgadzam w tym jego filmiku, to że nie wiadomo o co poszło między gościem na Gixie a puszkarzem, nie wiadomo kto to wszystko zaczął a wszyscy wkoło rzucają wyroki i najlepiej zaczęli by kamienować jednego, albo drugiego.

Odnosnie psedo Woodstocka, motywem wypowiedzi Maxa byl incydent z tabulą  TVN KłAMIE jak bys nie wiedział..... ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak se myślem : ciekawe jak wy chcielibyście zatrzymać puszkarza który by coś narozrabiał i mimo wcześniej dawanych znaków nie miał zamiaru się zatrzymać ? Ja również władował bym się przed auto i mając nadzieję że mnie nie rozjedzie zwalniał dając znaki do zatrzymania. Na filmie nie pokazują o co poszło tylko jak Gix wjeżdża przed puszkę i motonita odwracając się i zwalniając daje znaki kierowcy. Niestety ten się nie zatrzymuje tylko go uderza...Według mnie jeśli miał czas na użycie klaksonu to również miał czas na hamowanie, niestety nie zrobił tego tylko dodał gazu bo się czegoś obawiał. Diabli wiedzą co wcześniej zrobił motocyklistom bo tego niema na filmie ale dla mnie wszystko co jest przedstawione przemawia przeciwko kierowcy samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Niestety ten się nie zatrzymuje tylko go uderza...Według mnie jeśli miał czas na użycie klaksonu to również miał czas na hamowanie, niestety nie zrobił tego tylko dodał gazu bo się czegoś obawiał.

 

DO MARIANA SPECJALNY POST : marianie obejrzyj film jeszcze raz, szczegolnie w sekundach 25-30 albo przeczytaj co mądrzy ludzie tu napisali, strona 4 post 74. plis.

potem lecisz mi browar :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hę? Czy to Ty jesteś ten mądry ludź (post 74) ? Jeśli tak to szacun dla Ciebie ;) , tylko za co te piwo? Czy za to że się z Tobą zgadzam że kierowca winien? I co z tego że zobaczyłem inaczej, i tak winnego wykryłem od razu :D . Nikogo nie wolno z premedytacją poszturchiwać zderzakiem a w szczególności motocyklisty ...więc należało się w ryj...a za późniejsze rozjechanie w mordę i nożem dziada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedziwiatrfz

 

Tak, na szybko, bo nie chcę robić offtopu. Motywem wypowiedzi był atak na Meiecugowa popełniony przez gościa z kartką o TVN-ie, ale później, dokładnie od 12-tej minuty odcinka zaczyna się parada bardzo ciekawych wniosków. Polecam zobaczyć jeszcze raz, "jakbyś nie wiedział :/".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechali zdaje się zgodnie z przepisami chyba, że granice między polską a rajchem się przesunęły. Może z racji tak ciężkich warunków chcieli jak najbezpieczniej, zgodnie z przepisami jechać autostradą.  

 

Jechali jak DEBILE a nie bezpiecznie, nie pozwalajac innym uzytkownikom drogi na swobodna jazde! Nie mowie o zapierdalaniu puszka 200 bo sie nie dalo. Jako posiadacz A i motocykla wiedzialem co czuja jadac w takich warunkach i baaardzo mnie dziwil sposob ich jazdy. Wyprzedzali auta jak zolwie, tamujac reszte "stawki" na lewym. Na prawym mieli od zajebania miejsca - mogli spokojnie tamtedy jechac.

 

 

 

Tragedia się stała jechałeś 10min zgodnie z przepisami. 

 

Nie, nie stala sie tragedia, dlatego nie gestykulowalem, nie zrobilem nic, tylko czekalem az w koncu SWIETE KROWY zjada abym mogl pojechac dalej.

 

 

 

Zdaje mi się, że w innym temacie krytykowałeś i wyzywałeś innych od szaleńców za przekraczanie przepisów. HIPOKRYCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Przytocz prosze. Pisalem i to nie raz ze ktos ZAPIERDALA. Nie uznasz chyba, ze przepisowe 140 km/h a licznikowe 150 na autostradzie to zapierdalanie. Pisalem rowniez nie raz ze sam swiety nie jestem i czesto gesto lamie ograniczenia predkosci. Ale lamac i naginac o 20 km/h to nie zapierdalanie 150 przez zabudowany.

 

 

 

Potem się dziwić wypadkom i zdarzeniom drogowym, kiedy każdy z mądrali ma na względzie tylko swoje ego bo On mam większe auto, bo ja mam szybszy motor, a wszystko się sprowadza do pierwotnej rywalizacji, "kto ma większe jaja i większego wacka" tego są samice w okolicy.

 

Potem pisze że jechała banda 4motocykli.... no coment

JEMU się strasznie śpieszyło, jechał chyba do porodu, a oni przeszkadzali. Bo JEMU wolno łamać przepisy i wtedy jest dobrze, a innym nie. Typowe dla polaczków.... potem wywija szabelką jaki to święty jak inni są źli i że sami sobie winni jak ich nieszczęście spotyka.

 

 

 

Oj, przepraszam ze tak pomyslalem! Przeciez to ONI, te 4 IDEALY przenajswietsze mogly jechac i 50 km/h , bo IM tak wolno.

 

Napisalem o tym bo chcac niechcac musimy zyc w symbiozie i gdzie jak gdzie ale na drodze staram sie innym ulatwiac zycie. Dla mnie tych 4 DEBILI stanowilo typowy pokaz swietych krow.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idac Twoim tokiem rozumowania:  grupa motocyklistów = stado bydła.....  he,he , a jak grupa jechała na zlotowy przejazd przez Manhattan to jak mieli jechac według Ciebie???

 

 odrobinka samokrytyki, jeszcze nikomu nie zaszkodziła.....

 

Idac Twoim tokiem rozumowania grupa motocyklistow moze sie rozlac na wszystkie pasy autostrady i jechac jak chce. Jechali na zlotowy przejaz ale NIE JECHALI W ZLOTOWYM PRZEJEZDZIE W TYM MOMENCIE. A to zasadnicza roznica. Poza tym jechali jak swiete krowy a polski Kodeks Drogowy, jak i kodeks w US (jak sadze) scisle reguluje jak sie ma jechac w grupie. I uprzedzam kolejne wieszanie psow typu kodeks to jedno a w zyciu jak jedziemy w 30 to wszyscy razem. I ok, jedzmy razem ale jak LUDZIE a nie jak SZARANCZA po wszystkich pasach a puszkarze to DEBILE. Bo tak to niestety tam wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedziwiatrfz

 

Tak, na szybko, bo nie chcę robić offtopu. Motywem wypowiedzi był atak na Meiecugowa popełniony przez gościa z kartką o TVN-ie, ale później, dokładnie od 12-tej minuty odcinka zaczyna się parada bardzo ciekawych wniosków. Polecam zobaczyć jeszcze raz, "jakbyś nie wiedział :/".

Atak???? żyj sobie dalej w swiecie tvnowskich iluzjii..... frozentom.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idac Twoim tokiem rozumowania grupa motocyklistow moze sie rozlac na wszystkie pasy autostrady i jechac jak chce. Jechali na zlotowy przejaz ale NIE JECHALI W ZLOTOWYM PRZEJEZDZIE W TYM MOMENCIE. A to zasadnicza roznica. Poza tym jechali jak swiete krowy a polski Kodeks Drogowy, jak i kodeks w US (jak sadze) scisle reguluje jak sie ma jechac w grupie. I uprzedzam kolejne wieszanie psow typu kodeks to jedno a w zyciu jak jedziemy w 30 to wszyscy razem. I ok, jedzmy razem ale jak LUDZIE a nie jak SZARANCZA po wszystkich pasach a puszkarze to DEBILE. Bo tak to niestety tam wygladalo.

Niestety mało kto przestrzega przepisow, sam nie jestem swięty....... Wszedzie są czarne owce, mozna razem jechac i bez zbednych utarczek..... dojechac do celu....  Mi zmiana pasa nie zajmuje 10 min ;) .... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, proszę Cię :). Jeżeli dla Ciebie każdy, kto nie traktuje wszystkiego, co wypłynie z ust jedynego oświeconego MMK, jako cudownej prawdy objawionej, to osoba zmanipulowana przez "tvnowskie iluzje", to chyba nie mamy o czym gadać. Podpowiedź - nie warto wyłączać myślenia, niezależnie czy akurat oglądasz Durczoka w "Faktach", Rydzyka w "TRWAM", czy Kolonko w jego niezależnych produkcjach. Często zgadzam się z tym co mówi, ale w tamtym felietonie przypieprzył jak łysy grzywką w kant kuli... (na temat woodstocku, nie road rage w NY).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mało kto przestrzega przepisow, sam nie jestem swięty....... Wszedzie są czarne owce, mozna razem jechac i bez zbednych utarczek..... dojechac do celu....  Mi zmiana pasa nie zajmuje 10 min ;) .... Pozdrawiam

 

Nikt nie jest swiety. Kazdy nagina ale trzeba miec kurna leb na karku a nie walic bo to pasja, adrenalina, poswiecenie, jedyny cel zycia, to co kocham, sranie w banie. Trza miec leb na karku i wiedziec kiedy mozna troche pocisnac. Wiadomo, ze nawet nic nie robiac moze cie snajper ustrzelic ale to juz trzeba miec szczescie a nie otwarcie sie o to prosic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden widząc 4 gości na maszynach jadacych na zlot pomyśli "o kurwa nasi jadą" i z bananem na gębie pomacha im na pożegnanie,

a drugi widząc tych samych 4 gości pomyśli " o kurwa, dawcy jadą (pacany, ciule , barany - dowolne) i rozpychają sie na dodatek na lewym pasie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co wku/pieniać -Reksio pokazał którą połową czachy myśli, awatar tego gostka  pokazuje ,że to ciemniejsza strona jego rozumu pewnie jest świetny w amebach i pantofelkach .

FACET NIE MA POJĘCIA O JEŹDZIE NA MOTOCYKLU, MIMO TO PEWNIE MA CZYSTE KONTO FORUMOWE I WKURZA -PRZEZ TAKICH JAK REKSIO MAM JUŻ TRZY OSTRZEŻENIA ,tylko że w rzeźni jak w innych" zakładach" musi być spokój-dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek cb. świetny temat akcja kilka tyś.mil a u nas aktywny jak nawet bardziej niż kilka bardziej wkurzających-zdrówko :D

:), alo,    zobacz mojego posta nr 1 w tm temacie. Chodzilo mi o dziennikarstwo.Zdazenie jest jaki jest, jak widac kazden interpretuje inaczej, co wiecej z tego co wiadomo kierowca RR bedzie mial wytoczony proces,swiaty nie był. Czyli sytuacja nie jest jednoznaczna.A przeczytaj sobie ten artykol z fuctu, jak dla mnie to wrecz nawolywanie do linczu na motocyklistach, pisane to przez jakiegos kompletnego imbecyla.A od prasy nalezy wymagac chocby odrobiny profesjonalizmu, zetelnosci, oraz obiektywizmu jesli artykol to relacja z jakiegos zdazenia.W tym swiatle widze te wypociny, dlatego tak sie znerwiłem.Media to ksztaltowanie opini publicznej, a tu mamy jakiś nienawistny bełkot uposledzonego umysłowo pismaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.