Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prośba o pomoc w przymiarce do motocykla


Rudaa

Rekomendowane odpowiedzi

A widzisz, o tym nie słyszałam :) Zwrócę na to uwagę i doczytam coś na ten temat. CBRki też świetnie wyglądają obecnie. Aczkolwiek nie wiem czy widziałeś model 2013? Tutaj moim zdaniem przesadzili, jakoś do mnie nie trafia ta linia :P

Cbr 2013 nie widziałem jeszcze (brak czasu-każda wolna chwila spędzana w siodle;)) Natomiast widziałem nowe zx10r i to jest masakra co z tego zrobili, najbardziej wali po oczach tylne światło... paskudne jest:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Także widzisz ile tutaj znaczy rzecz gustu :D

 

 

 Dziękuję, a powiedz mi proszę jak k4 wypada w kwestii wysokości na tle k7 / k8? Bo jeśli to jest podobny gabaryt to chętnie skorzystam z Twojej pomocy :)

 

Jakbyś poczytała wcześniej mój post to byś prawie wiedziała

 

Hejka, w gsx-r 600 k 6-8 siedzenie masz na wysokości 810 mm, śmiało możesz go obniżać (z każdych tych modeli jest to możliwe). Ja mam akurat gsx-r 600 k3 i jest na wysokości niewiele wyższej bo na 830 mm. Jeśli chcesz możesz śmiało wpaść i się przymierzyć  :) nie wiem jakiego wzrostu jesteś ale osoba o wzroście 172 cm bez problemu sięga nogami do podłoża. Osoba o wysokości 164 cm ma problemy by stać na całych stopach.

 

 

k4 ma siedzenie na wysokości 825 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 3 lata tą pierwszą i nie miałem takiej awarii.Trzeba oszczedzać bieg nr dwa.Są awarie skrzyni i co gorsza pekanie gładzi cylindra(wada fabryczna) na pierwszym cylindrze:( Może się ujawnić ale nie musi.

Ta następna  juz jest pozbawiona tej wady,na całym forumr1r6 o czyms takim nie słyszałem aby sie skrzynia rozsypała.

Jakis chłopak pisał że przelożył skrzynię z 2003 do 2002 i niby wszystko pasuje.Wiec można sobie z tym problemem poradzić ale jest to kosztowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.