Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

kupno drugiego motocykla


Marcin Smaczne

Rekomendowane odpowiedzi

słuchaj kolego..założenie było na początklu inne - only naked i w większej kwocie ale jak wspomniałem przez ten czas zmieniła się kwota, która moge wydać więc i chyba logiczne jest to, że w mniejszej kwocie zmienią sie również maszyny, które mogą być brane pod uwagę i jak sobie przeczytasz pisze już o 2 maszynach sv i zx6r a pytanie tyczyło się bardziej czy za daną kwotę idzie znaleźć zdrowy egzemparz bo widzisz nie każdy jest świetnym mechanikiem i niesamowicie rozeznanym w temacie cen i stanu motocykli wiec od tego jest forum aby sie doradzić i dowiedzieć paru istotnych spraw, jeżeli wylałeś już swoje żale na temat mojego niezdecydowania to super ;) mogłeś przynajmniej powiedzieć cos o danych motocyklach w tej kategorii cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja też nie jestem świetnym mechanikiem, ale przynajmniej wiem co chce.

naked w twoim gabarycie cenowym to może być np. inazuma albo zephyr, chociaz nie wiem czy dla ciebie nie za stare, nie za duże, nie za szybkie, nie za.... :D

 

kup NTV 650, ale tę sprzed 1998 roku, piękny naked na każdą okazję, do kościoła i na wypad w góry, z dziewczyną albo chłopakiem, nie do zajebania silnik, V-ka wiec ciągnie od dołu, magiczna dla wielu moc 55 km, rama mocna jak grzmot i kasy ci zostanie jeszcze troche. nie ma bata żeby sie ludzie nie oglądali, lans jak nie wiem, fabryczne tłumiki tylko trzeba albo wypruć albo wymienić bo klank może troche nie odpowiadać. poza tym moge z czystym sumieniem polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup to co ci się będzie bardziej podobać i będzie mieć najlepszy stan techniczy. A na twoim miejscu jak nie masz ciśnienia na zmianę, to zbieraj dalej hajs. Potem kupisz sobie Z 800, gsr 750, fz8, czy coś w tym stylu. To już też nie 600 ale jak będziesz miał na nie kasę to umiejętności też się zwiększą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.