Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam motocyklisty


DirtDevil

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam motocyklisty który dnia 07.09 o godz. 18 w Ustroniu uciekł z miejsca wypadku. Facet jeżdził na fałszywych rejestracjach DD 07570. Jego zachowanie rzutuje na opinię motocyklistów. Poniżej wrzucam zdjęcia elementów uszkodzonego motora. Może ktoś rozpozna albo będzię wiedział o kogo chodzi. Będę bardzo wdzięczny za wszelki kontakt. 

 

 

 

post-204862-0-63599600-1378665163_thumb.

 

post-204862-0-63599600-1378665163_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje owiewki a się zastanawialem kaj się straciły Na środowisko to rzutują takie chwasty co szukają co wiedza co peplaja donoszą i sprzedają bo to ten tamten sramten Sami niewinni do rzucania kamieniami się znaleźli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje owiewki? A "kaj" Ty sie straciłes z miejsca wypadku? Chwasty? Kogo Ty nazywasz chwastem?
Chyba kierowce motocykla który spieprza z miejsca zdarzenia?

Jezeli to rzeczywiscie Ty a nie zadna prowokacja to dziwie sie wogóle ze wypisujesz takie głupoty
skoro nie miałes odwagi na miejscu stanąc twarza w twarz i wytłumaczyc zajscia to co chcesz załatwic teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje owiewki? A "kaj" Ty sie straciłes z miejsca wypadku? Chwasty? Kogo Ty nazywasz chwastem?

Chyba kierowce motocykla który spieprza z miejsca zdarzenia?

Jezeli to rzeczywiscie Ty a nie zadna prowokacja to dziwie sie wogóle ze wypisujesz takie głupoty

skoro nie miałes odwagi na miejscu stanąc twarza w twarz i wytłumaczyc zajscia to co chcesz załatwic teraz?

Ała chyba kogoś poniosła tu ułańska fantazja, jeśli uważasz, że prawdziwy motocyklista mógłby uciec z miejsca wypadku. Naucz się czytać ze zrozumieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ała chyba kogoś poniosła tu ułańska fantazja, jeśli uważasz, że prawdziwy motocyklista mógłby uciec z miejsca wypadku. Naucz się czytać ze zrozumieniem. 

"kierowca motocykla" to niekoniecznie prawdziwy motocyklista. Cos jeszcze do dodania? NAUCZ SIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM :excl:  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ała chyba kogoś poniosła tu ułańska fantazja, jeśli uważasz, że prawdziwy motocyklista mógłby uciec z miejsca wypadku. Naucz się czytać ze zrozumieniem. 

 A ty co ? Dziewczyna tego co wypisuje takie bzdury ?

A może to ty *magik* utworzyłeś nowe konto aby dopiec DANVIELDOWI ??

Jakieś dziwne podobieństwo zauważam w obu nickach  ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje owiewki? A "kaj" Ty sie straciłes z miejsca wypadku? Chwasty? Kogo Ty nazywasz chwastem?

Chyba kierowce motocykla który spieprza z miejsca zdarzenia?

Jezeli to rzeczywiscie Ty a nie zadna prowokacja to dziwie sie wogóle ze wypisujesz takie głupoty

skoro nie miałes odwagi na miejscu stanąc twarza w twarz i wytłumaczyc zajscia to co chcesz załatwic teraz?

Taaaaa moje owiewki, zawsze o takich marzyłem i pół życia na nie zbierałem a jakiś wariat mi je wyłamał. A jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem Dany'boy to powtarzam: Za chwasty uważam takich wścibskich szpicli co tylko patrzą jak tu kogoś zakapować do jakiegoś urzędu czy organu represji. Siedzą jak te omy w oknach i szpakaja co kto komu a potem ploty po podwórku puszczają. Są pierwszymi którzy odpowiadają na apel policji "pomóżcie zaleście wariata leciał 200km/h przy przedszkolu" kij że od drugiej w nocy ale leciał. KAPUSIE!!!!!!!!!!!!!!! Tak na motocyklistów zawsze można liczyć

 

 A ty co ? Dziewczyna tego co wypisuje takie bzdury ?

A może to ty *magik* utworzyłeś nowe konto aby dopiec DANVIELDOWI ??

Jakieś dziwne podobieństwo zauważam w obu nickach  ;>

Tak koniecznie muszę mu dopiec..... zwłaszcza ze ma koleżankę NiePoKatolicku :D:D:D która go broni jak niepodległości a może to kolega. Fakt grozili nam kiedyś ze nas klubem napadną buahahahah...

Po za tym czy można dopiec bardziej komuś kto czesze się na picze vel ma fryz na pazia i wygląda jak chłopak z Backstreet Boys

Nick_origi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się spierać polećcie Magikowi dobrego spawacza, który mu te plastiki poskleja. 

No dokładnie przynajmniej jeden troskliwy motocyklista, który troszczy się o bliźniego :) DZIĘKI ;)

 

Oboje mają gwiazdkę na początku i końcu nicku i stąd to podobieństwo.

Ale faktycznie w CBŚ to mógłbym pracować :P

No spostrzegawczość godna  inspectora Jacques Clouseau :P mam gwiazdki ponieważ nick magik jest zajęty i nieużywany i nie mogę go mieć tak samo jak nie mogę powrócić do mojego starego nicku "emageika" bo również jest w systemie zablokowany jako używany Wiec zbieżność przypadkowa ;) a jak już tak bardzo chcesz się w gwiazdkach spisku doszukiwać to zamiast aplikować do CBŚ powinieneś pomyśleć o wskrzeszeniu bezpieki to w ich klimatach są takie podejrzenia

 

PS idąc tropem takich podobieństw to postać w Twoim nikcu wygląda jak kolarz czyli nie jesteś prawdziwym motocyklistą, a najwyżej użytkownikiem motoroweru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Cie czytam i stwierdzam ze chyba masz powazne problemy emocjonalne.

Może cierpisz na schizofrenie reagując tak jakby kazdy Cie chciał zakapowac, skrzywdzic i nie wiem co jeszcze?

Marna prowokacja, miłego strzepienia języka.

się lekarz medycyny znalazł oj jakie mnie szczęście spotkało.... i do tego psychiatra. Jesteś jak proszek z reklamy 5 w 1 proszek, wybielacz, zmiękczacz, płyn do płukania, i zapach. Znasz się na wszystkim a tak na prawdę na niczym od kiedyś Ty wyrósł na taka gwiazdę tego forum żeby dyktować ludziom jak maja myśleć i klasyfikować kto jest motocyklistą a kto nie. Ze 2 lata temu chodziłeś po kontach razem z vatzkiem i kolegami. Jeśli w moich postach doszukujesz się prowokacji to polecam wyciągnąć ten moherowy beret spod kasku i odłożyć różaniec na półkę i iść się przewietrzyć. Jeśli nie rozumiesz innego punktu widzenie niż Twój to CI współczuje bo jesteś poprostu ograniczony.

 

Motocykliści to motocykliści a nie kółko różańcowe jak Ty byś chciał Przekraczają prędkość naginają przepisy i robią to świadomie!! Robią to pomimo konsekwencji bo kochają to buntownicy którzy chcą żyć i czerpać z życia a nie lansować się po paradach i mówić jestem tym prawdziwym i nie łamie przepisów i ksiądz proboszcz bardzo mnie lubi i nawet plecakuje mi na moto i święci je co roku, czuje sie w tedy taki prawdziwy i bezpieczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos Ci sie pomyliło,

Rzucasz sie w temacie, cos musi byc na rzeczy a teraz sie tłumaczysz jakimis spekulacjami?

Wmieszaj w to jeszcze Just 5 i bravo girl.

Jak nie wiesz co powiedzieć to nie mów nic, a jak czytasz to czytaj ze zrozumieniem.

Polecam przejść się do SP do klas 1-3 na przyśpieszoną naukę czytania, a potem na do do gimnazjum na naukę czytania ze zrozumieniem. Ponieważ Twoja wypowiedź dobitnie świadczy o jednym, że nie rozumiesz słowa pisanego.

Cóż ja nie jestem misjonarzem ani pracownikiem socjalnym, żeby zanieść Ci kaganek oświaty. Dlatego jeśli chcesz kontynuować polemikę (choć to nawet dyskusja nie jest na moje oko) ze mną, to uzupełnij braki wiedzy i umiejętności.

 

Na dzień dzisiejszy nie dostrzegam głębszego sensu, abyś podejmował próżny trud dyskusji, ponieważ jedynym jej efektem jest moja strata czasu na rzucanie pereł przed wieprze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zaliczam do reszty forum..proszę kur..a się w moim imieniu nie wypowiadać...

 

Koleś, który uciekł... to uciekł i już... są od tego odpowiednie organy ścigania, które się tym zajmą...

Trochę czasu mnie tu nie było. Jednak widzę, że nic się nie zmieniło.... mam z Was niezły ubaw i proszę o jeszcze...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Motocykliści to motocykliści a nie kółko różańcowe jak Ty byś chciał Przekraczają prędkość naginają przepisy i robią to świadomie!! Robią to pomimo konsekwencji bo kochają to buntownicy którzy chcą żyć i czerpać z życia a nie lansować się po paradach i mówić jestem tym prawdziwym i nie łamie przepisów i ksiądz proboszcz bardzo mnie lubi i nawet plecakuje mi na moto i święci je co roku, czuje sie w tedy taki prawdziwy i bezpieczny ;)

Magik niby racja, ze trzeba sie cieszyć zyciem i sprzetami,czasem odkrecic gaz itp kto z nas tego nie kocha, z drogiej strony co to za twardziel i kałboj co ryzykuje na czyjs koszta, zabija panienke ktora jedzie na plecaka albo rozsmarowuje na pasach 200 letnia staruszke,Wiem to swietny wynik dobre scory 20pkt . jak w carmagedonie. Jak szalec to tak zeby nikogo nie za***bać, a jak juz cos sie nabroilo to trzeba przyjac to na klate.jak ktos jezdzi na lewych blachach zaliczył jakis szlif czy mial z kims kolizje,nie wiem co sie stało,nie mam pojecia, ale w takiej sytuacje ten ma jaja kto poniesie konsekwencje tego co narozrabial, a jak ktos spi****ala to miekka z niego picz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, w imieniu reszty forum dziękujemy.

Ależ proszę was mohery dwulicowe 

Nie wiem jak można tu gadać takie obłudne teksty mając w podpisie film

promujący niebezpieczne zachowania: jazdę z za dużą prędkością, bez kasku, nieprawidłowe wyprzedzanie i w ogóle łamanie wszelkich przepisów.

 

Wiem jesteście pasjonatami motocykli co przy takich scenach i filmach typu Torque masturbujecie się myśląc, że to Wy po czym wsiadacie na Simsona SR50 i siejecie terror na dzielnicy. Tłumacząc sobie w swoich móżdżkach, że tak bezpiecznie bo tak zgodnie z przepisami, a zgodnie z przepisami nie można mieć wypadku przecież po to są błogosławione przepisy ruchu drogowego. Niczym 10 przykazań dla ludu Mojżesza. Potem rozpoczynacie sezon w Częstochowie słuchając jak to ważne jest przestrzeganie przepisów, że będziecie smażyć się w piekle za przekroczenie prędkości, a Tupolew rozbił się bo leciał niezgodnie z przepisami. Nie przepraszam uległ zamachowi brzozy na życie prezydenta.

 

Przesiądźcie się na rowery wtedy nigdy nie złamiecie przepisów i będziecie bezpiecznie jeździć bo przecież inny was nie rozjadą :lol: bo wszyscy dbają o niełamanie przepisów. Po co wam te Hajki te litry te Srady i inne... NA ROWERY !!!!!!!!!

 

Magik niby racja, ze trzeba sie cieszyć zyciem i sprzetami,czasem odkrecic gaz itp kto z nas tego nie kocha, z drogiej strony co to za twardziel i kałboj co ryzykuje na czyjs koszta, zabija panienke ktora jedzie na plecaka albo rozsmarowuje na pasach 200 letnia staruszke,Wiem to swietny wynik dobre scory 20pkt . jak w carmagedonie. Jak szalec to tak zeby nikogo nie za***bać, a jak juz cos sie nabroilo to trzeba przyjac to na klate.jak ktos jezdzi na lewych blachach zaliczył jakis szlif czy mial z kims kolizje,nie wiem co sie stało,nie mam pojecia, ale w takiej sytuacje ten ma jaja kto poniesie konsekwencje tego co narozrabial, a jak ktos spi****ala to miekka z niego picz.

Fajnie... ale jak to napisałaś mamo madzi ;)

 

nie wiem co sie stało,nie mam pojecia

Spróbuj nad polskie morze dojechać zgodnie z przepisami bez ani jednego km/h więcej bez wyprzedzania w miejscach niedozwolonych. Pojawia się pytanie "po co mi ten motor??" "Po co się męczyć??". Pomijam już fakt, że inni użytkownicy dróg by Cię zwyczajnie zabili zepchnęli z drogi i co jeszcze nie wiem, bo agresja pcha ludzi do rożnych dziwnych rzeczy.

 

Natomiast to na co usiłuje zwrócić uwagę co jest paranoidalne w tym środowisku. To to że inni użytkownicy dróg nie wydają tak chętnie swoich jak motocykliści. Nie widziałem, żeby apele policji działały na tirowców. Natomiast motocykliści.... takie kozaki takie samotne wilki, niebezpieczni gdy jeszcze stoją w tych swoich skórach kamizelkach przy tych wielkich ciężkich potwornych maszynach co zastępują im jaja... gdy tylko jakiś pies zaszczeka kablują wszystko i wszystkich, że żona była u fryzjera tydzień temu, że kot ma niestrawność, że sąsiadka ogląda za głośno TV Trwam, a sąsiad z pod 5 pędzi bimber w piwnicy albo że sąsiadka z za płota ma kochanka o którym nie wie ksiądz proboszcz.

 

Po prostu zakłamana banda hipokrytów !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magik doprawdy nie rozumiem co robisz na tym forum, skoro wrzucasz wszystkich do jednego worka, bo czytając Twoje posty w tym temacie zaryzykowałabym stwierdzenie, że wieje od nich jakąś niechęcią do motocyklistów. Nazywając nas "zakłamaną bandą hipokrytów" rozumiem, że sam się do niej nie zaliczasz i jesteś czysty jak łza i dziecko idące do pierwszej komunii, czy może i Tobie należałoby przypiąć tą metkę? Są debile, którzy - jak stwierdziłeś - sieją postrach na "dzielni" ale są też ludzie, dla których naprawdę to jest życiowa pasja i w tym momencie obrażasz również ich. Naprawdę na to zasłużyli, czy po prostu chciałeś pokazać jakie masz cojones, ale Ci nie wyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.