Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam motocyklisty


DirtDevil

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanko prawda nie może być jak, dolna tylna część tułowia, że każdy ma swoją. Prawda jest jak świat jest jedna i uniwersalna, a świadomość jej cechuje istoty myślące.

 

Każda istota myśląca, ma własną uniwersalną świadomość, która cechuje się indywidualnym podejściem do prawdy. Świat jest jeden, ale nie jedna religia, nie jeden światopogląd i nie jedna istota myśląca.  Kolego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tematu szukam motocyklisty zrobiło się jakieś  pranie mózgu.

Jeb*ć religie - to opium dla ludu- dla ciemnej masy która dostała pismo św.  i wszystko pod nie podciąga. Srać na przykazania - życie i tak je zweryfikuje. Wyjątków jest więcej.

Jeb*ć kościoły i inne mekki. Szpitale i szkoły  budujmy.

 

 

Nie wpierdal*j mi tu swojego boga bo go na Twoich oczach osram.  Ja Ci ateizmu nie narzucam !! 

 

 

Magik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda istota myśląca, ma własną uniwersalną świadomość, która cechuje się indywidualnym podejściem do prawdy. Świat jest jeden, ale nie jedna religia, nie jeden światopogląd i nie jedna istota myśląca.  Kolego :)

 a on zaraz Ci napisze że tylko jego prawda jest słuszna bo on jest prorokiem bla bla bla

Nie daj się wciągnąć w niezdrową dyskusję .

Nie zniżaj się do czyjegoś  poziomu bo ten ktoś  pokona Cie doświadczeniem  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szło za Nim mnóstwo ludu, także kobiet, które zawodziły i płakały nad Nim.  Lecz Jezus zwrócił się do nich i rzekł: "Córki jerozolimskie, nie płaczcie nade Mną; płaczcie raczej nad sobą i nad waszymi dziećmi! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szło za Nim mnóstwo ludu, także kobiet, które zawodziły i płakały nad Nim.  Lecz Jezus zwrócił się do nich i rzekł: "Córki jerozolimskie, nie płaczcie nade Mną; płaczcie raczej nad sobą i nad waszymi dziećmi!

Z tematu szukam motocyklisty zrobiło się jakieś  pranie mózgu.

Jeb*ć religie - to opium dla ludu- dla ciemnej masy która dostała pismo św.  i wszystko pod nie podciąga. Srać na przykazania - życie i tak je zweryfikuje. Wyjątków jest więcej.

Jeb*ć kościoły i inne mekki. Szpitale i szkoły  budujmy.

 

 

Nie wpierdal*j mi tu swojego boga bo go na Twoich oczach osram.  Ja Ci ateizmu nie narzucam !! 

 

 

Magik

Nie każe Ci czytać nie zmuszam Cię do tego. Możesz zignorowac moje posty, nie obrażam Ciebie Twoich uczuć religijnych, nie mówie, że tylko zwierzenta w nic nie wierzą. Wiec uszanuj to, że ktoś ma inne zdanie niż Ty i Tobie podobni.

Gdyż naturą ludzka jest bładzić, a głupców jest na świecie więcej niz ludzi światłych i nie wszystkich uda się zbawić.

 

 a on zaraz Ci napisze że tylko jego prawda jest słuszna bo on jest prorokiem bla bla bla

Nie daj się wciągnąć w niezdrową dyskusję .

Nie zniżaj się do czyjegoś  poziomu bo ten ktoś  pokona Cie doświadczeniem  ;)

I jak tu z Toba Kurczaczku rozmawiać?

Nie czytasz niczego jak wszyscy inni, nie czytasz ze zrozumieniem, ani jednej merytorycznej kontr opini nie podnosicie. Lżycie tylko mnie mojego Boga i wyzywacie. To zwami jest cos nie tak. Spójż co pisze na początku tematu. Oto dowód na waszą obłude i plugawość, gdzyż inaczej nie można nazwać wydawania osondów i rozsądzania sporów bez znajomości faktów i ich materii

 

 A ty co ? Dziewczyna tego co wypisuje takie bzdury ?

A może to ty *magik* utworzyłeś nowe konto aby dopiec DANVIELDOWI ??

Jakieś dziwne podobieństwo zauważam w obu nickach  ;>

 

 

Oboje mają gwiazdkę na początku i końcu nicku i stąd to podobieństwo.

Ale faktycznie w CBŚ to mógłbym pracować :P

 

Gdybyś wiedział to byś takich głupot nie wypisywał

 

Niec moje owieczki zbłakane pozostawiam wam przesłanie na to zycie na ziemskim padole

 

Toteż występni nie ostoją się na sądzie

ani grzesznicy - w zgromadzeniu sprawiedliwych,

bo Pan uznaje drogę sprawiedliwych,

a droga występnych zaginie.(Ps112,10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prorok...Normalnie graby mi opadły. Uciekłeś z miejsca wypadku, ty bydlaku!

Misja? Na gliny, przyznać się!!! Z pierdla dysortografię uprawiać!

 

hehe, piśor przeczytał pierwszego posta i dawaj do psów i pierdla wysylac.

tu 3 strony trwa twadra dyskusja i konca nie widac, ale jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichealJacksonPopcorn.gif

Zima idzie... a tu taka fajna telenowela!

 

Ja pierdziele! Z opinią na dany temat jest jak z dupą- każdy ma swoją.

 

Jeśli ktoś jest na tyle skretyniały żeby uciekać z miejsca wypadku- sorry ale takiego debila kryć nie będę. Policja niestety w przypadkach mało "medialnych" nic nie zrobi- po miesiącu umorzy śledztwo z braku dowodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.