Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hornet z Żor


Jezza

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, ma maszyny ładne, średnie i często chyba nawet aż za często źle opisane. Jak nie pojedziesz nie zobaczysz to z zdjęć nic się nie dowiesz. Byłem oglądać już motocykl u niego, który w opisie był wręcz idealny, z resztą opis jest identyczny na wszystkich jego aukcjach, a na miejscu gorzkie rozczarowanie. Żal tylko ludzi, którzy jadą z daleka i oglądają jakieś padło. Ma spory wybór motorów więc akurat może i inny sobie upodobasz. Co do handlarza przynajmniej nie wciska jakis bajeczek aby sprzedać na "chama" Pokazuje co ma resztę sam doglądasz. Jazda próbna moto tylko z wyłożoną gotówką na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"stan idealny" - to jest pojęcie względne. Trudno, by 8 letnie moto miało wygląd salonowy. Na pewno widać ślady zużycia, jakieś otarcia, małe rysy. Ważne, by stan techniczny był idealny. Co do przebiegu, to też można mieć pewne wątpliwości.

Warto zlecić kompleksowy przegląd w jakimś okolicznym warsztacie, który potwierdził by zachwalany jego stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje udzielajacym sie :)

 

 

Jezza wróciłeś ??? :P

 

Co do pytania : sprzedający ten, zazwyczaj ma ładne motocykle , warto wybrać się i zobaczyć  ewentualnie zadzwoń do mojego męża  ( numer tel. na priv.) czy widział to moto .

 

Pozdrówki.

@sylaD-Team - nie mozesz otrzymywac prywatnych wiadomosci, wiec pisze tutaj:

Sam nie wiem czy wrocilem... Tak sobie od czasu do czasu przegladam jakies moto tu od nas z pobliska i ten mi wpadl. Ale chyba kupie sobie jakiegos skuta 50ccm, bo mi wiecznie hajsu brak na cos porzadnego.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje udzielajacym sie :)

 

 

@sylaD-Team - nie mozesz otrzymywac prywatnych wiadomosci, wiec pisze tutaj:

Sam nie wiem czy wrocilem... Tak sobie od czasu do czasu przegladam jakies moto tu od nas z pobliska i ten mi wpadl. Ale chyba kupie sobie jakiegos skuta 50ccm, bo mi wiecznie hajsu brak na cos porzadnego.

Pozdrawiam.

 

Jezusicku nie zauważyłam że  skrzynka zapchana - już działa.

Jak będziesz w pobliżu  wpadnij do Damiru , może akurat będę z wózkiem w firmie ;)   a co do poszukiwań , to wiesz że możesz liczyć na pomoc Łukasza  .

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.